SME
Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Modely hodiniek Festina

Značka Festina sa môže pochváliť obrovským výberom, či už elegantných, športových, alebo módnych hodiniek.

Hodinky Festina Automatic

 

festina automaticPánska kolekcia hodiniek značky Festina Automatic na prvý pohľad zaujme svojím elegantným a prepracovaným dizajnom. Modelová rada ponúka pestrú kombináciu najrôznejších farieb a materiálov, a tak si iste vyberie každý muž, ktorý hľadá kvalitu a eleganciu. Celá kolekcia sa môže pochváliť tým, že všetky hodinky sú poháňané automaticky.

 

Medzi materiály, z ktorých sú vyrobené remienky hodiniek, patrí nerezová oceľ a ušľachtilá kože. Púzdra, ktoré spolu s remienkami tvoria dokonale zladený celok, sú z nerezovej ocele v striebornej, zlatej či zlato-striebornej farbe. Analógový ciferník, ktorý vyniká svojou dobrou čitateľnosťou, je zakrytý minerálnym sklíčkom. Ako už bolo povedané, hodinky sú poháňané automaticky, čo znamená, že nepotrebujú batériu, ale iba pohyb vášho zápästia.

Hodinky Festina Big Eye Chronograph

festina big eye chronoPánske hodinky radu Festina Big Eye Chronograph sa môžu pochváliť predovšetkým ich všestrannou využiteľnosťou, ktorú im dodáva športovo-elegantný vzhľad. Tieto univerzálne hodinky sa hodia, ako do spoločnosti, tak i na bežné nosenie.

 

Pevný remienok z nerezovej ocele nadväzuje na strieborné púzdro, ktoré ukrýva analógový ciferník. Táto kolekcia ponúka širokú škálu farieb a farebných kombinácií ciferníkov, z ktorej si vyberie naozaj každý. Ciferník je zvrchu chránený minerálnym sklíčkom a je doplnený dátumovkou. O tom, že hodinky sa dajú využiť aj pri športe svedčí ich funkcia stopiek. Pohon týchto hodiniek je zaistený kvalitnými strojčekmi Quartz.

Hodinky Festina Ceramic

festina ceramic chronoPánske a dámske hodinky z kolekcie značky Festina Ceramic patria k dizajnovo veľmi vydareným. Táto, svojou ponukou veľmi bohatá rada, ponúka pestrú škálu, tvarov, farieb, farebných kombinácií a materiálov, medzi ktorými vyniká keramika. Rada má čo ponúknu širokému spektrum zákazníkov.

 

V ponuke sú remienky keramicko-nerezové, plastové, gumené a silikónové. Aj medzi púzdrami je na výber z veľkého množstva materiálov. Všetky hodinky sa môžu pochváliť vydarenými analógovými ciferníkmi rôznych farieb a štýlov. Zakryté súminerálnym sklíčkom. Chod hodiniek zaisťuje Quartz strojček.

Hodinky Festina Dreams

festina dreamsŠportovo - elegantná dámska rada hodiniek značky Festina Dreams zahŕňa širokú škálu farieb a vzorov. Hodinky vynikajúnetradičným spracovaním a výraznými farbami. Hodinky obsahujú vysoko efektné blýskavé kamienky, ktoré sú usadené v prstenci ciferníku, alebo sú priamo jeho súčasťou. Veľmi zaujímavé je aj spracovanie remienkov, ktoré spolu s ciferníky tvoria neprehliadnuteľný celok.

 

Remienky týchto hodiniek sú vyrobené buď zo silikónu, alebo z ušľachtilej kože. Púzdra sú z nerezovej ocele a ukrývajú veľmi prehľadný analógový ciferník. Niektoré typy sú doplnené dátumovkou. Presný chod hodiniek je zaistený batériovýmstrojčekom Quartz. Hodinky sú chránené minerálnym sklíčkom a vďaka vodotesnosti, sa dajú použiť pri povrchovom plávaní.

Hodinky Festina La Vuelta

 

festina la vueltaPánske hodinky Festina La Vuelta sú určené všetkým mužom, ktorí hľadajú kvalitu a presnosť. Rada má v spoločnom znaku športovo - elegantný vzhľad. Na prvý pohľad zaujmú svojimi prepracovanými detailami na ciferníku a zaujímavými remienkami.

 

Remienky týchto hodiniek sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ako je kaučuk a nerezová oceľ. Púzdro, tiež znerezovej ocele, ukrýva analógový ciferník obsahujúci športovo ladené prvky. O tom, že hodinky sa hodia aj na športové príležitosti, svedčí aj extra funkcie stopiek. Ciferník je vybavený aj dátumovkou a zvrchu je krytý minerálnym sklíčkom.Pohon hodiniek zaisťuje strojček Quartz.

Hodinky Festina Lady

 

festina ladyPomerne široká kolekcia dámskych hodiniek Festina Lady ponúka elegantný vzhľad a zaujímavé tvarové vyhotovenie.Táto rada je určená všetkým ženám, ktoré v hodinkách hľadajú aj módny doplnok. Svojim jemným vzhľadom sa hodia ako nabežné nosenie, tak aj na nosenie do spoločnosti, kde s nimi určite zažiarite. Klasické farby v tejto kolekcii dopĺňa aj jemná perleťová, ktorá dáva vyniknúť ženskosti.

 

Hodinky z tejto rady majú remienok vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele. Tento materiál bol použitý aj pri výrobe púzdier, v ktorých je usadený analógový ciferník a ktoré chránia minerálne sklíčko. Pohon hodiniek zaisťuje strojček Quartz.

Hodinky Festina Milano

 

hodinky festina milano 16328/1Dámska kolekcia hodiniek značky Festina Milano sa môže pochváliť širokou škálou výrobkov s atraktívnym dizajnom. Na výber je medzi hodinkami skôr klasického vzhľadu až po vyložene originálne a neopozerané kusy. Celú radu spájajú geometrické prvky a čisté línie. Tieto hodinky si zamilujú všetky ženy, ktoré hľadajú vkus a eleganciu.

 

Do detailu prepracované a originálne remienky sú vyrobené z pestrej škály materiálov. Na výber sú remienky z rôznych ocelí,ako je čierna a nerezová. Ďalej sú v ponuke pozlátené remienky, remienky z ušľachtilej ocele a pre nerozhodné aj kombinácia kože a nerez ocele. Púzdra sú vyhotovené z čiernej a nerezovej ocele, alebo sú pozlátené. Chodanalógového ciferníku zaisťuje strojček Quartz. Zvrchu sú hodinky kryté minerálnym sklíčkom.

Hodinky Festina Multifunction

 

festina multifunctionDámska a pánska kolekcia hodiniek značky Festina Multifunction je veľmi širkokou radou, ktorá ponúka pestrú kombináciu materiálov a farieb. V ponuke je na výber naozaj široké spektrum štýlov, od kúskov vyložene športových, až po veľmi elegantné. Hodinky sú určené ako k bežnému noseniu, tak aj na nosenie do spoločnosti, alebo na šport.

 

Remienky hodiniek sú zhotovené z nerezovej ocele, gumy, silikónu a ušľachtilej kože. Guľaté aj hranaté púzdra sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele striebornej farby. Analógové ciferníky, ktoré sa pýšia perfektným dizajnom sú k dostaniu v niekoľkých farbách. Od klasickej čiernej a bielej až po výrazné farby ako je fialová a oranžová. Hodinky sú poháňanéstrojčekom Quartz a zakryté minerálnym sklíčkom.

Hodinky Festina Retro

 

festina retroPánska kolekcia hodiniek Festina Retro je určená mužom vyžadujúcim kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchý dizajn. Rada ponúkaelegantný vzhľad, vydarené farebné spracovanie a materiály, ktoré tu boli použité, zaručujú pohodlné nosenie.

 

Spojením ušľachtilej kože, ktorá bola použitá pri výrobe remienka, a kvalitnej nerezovej ocele, z ktorej je vyrobené púzdro,vznikli hodinky, ktoré nebudete chcieť dať dole z ruky. Aby hodinky slúžili aj ako výrazný módny doplnok, boli použité jemné a elegantné farby, ako je béžová, čierna, strieborná a zlatá. Analógový ciferník hodiniek poháňa kvalitný strojček Quartz, ktorý zaručuje ich presnosť a spoľahlivosť. Sklíčko, ktoré hodinky zakrýva je minerálne.

Hodinky Festina Sport

 

festina sport

Pánske i dámske hodinky značky Festina Sport, sú určené mužom a ženám so športovým duchom, ktorí hľadajú kvalitné hodinky a ktoré sa hodia k ich životnému štýlu. Táto široká rada, zaujme predovšetkým svojím širokým spektrom farieb, štýlom spracovania ciferníkov a variabilitou remienkov. Vyberie si naozaj každý.

 

Remienky sú k dispozícii v prevedení z kaučuku, nerezovej ocele a ušľachtilej kože. Pre tých, ktorí majú radi zmenu, sú na výber aj kusy s možnosťou striedania remienkov rôznych materiálov. Púzdra sa vyrábajú z čiernej, alebo nerezovej ocele.Analógové ciferníky rôznych farieb, sú poháňané strojčekom Quartz a sú zakryté minerálnym sklíčkom.

Hodinky Festina Tour de France

 

festina tour de francePánske hodinky značky Festina Tour de France sú veľmi širokou a pestrou radou, obsahujúce klasické aj veľmi výstredné kúsky. Celá kolekcia je inšpirovaná športovými prvkami a je určená všetkým mužom, ktorí hľadajú originalitu a majú svoj štýl. Hodinky ponúkajú veľmi zaujímavý módny doplnok a zaujmú vás hneď na prvý pohľad.

 

Remienky sú na výber z naozaj veľmi širokej škály materiálov: čierna oceľ, gumový, kaučukový, nerezová oceľ, plast-textil, pozlátený, pryžový, syntetický, textilný a kožený. Ako pre remienky, tak aj pre púzdra platí, že je na výber z mnohých materiálov a farieb. Analógové ciferníky, ktoré sú dominantnými časťami hodiniek, tvoria spolu s remienkami celok, ktorý je hodný obdivu. Život hodinkám vdychuje strojček Quartz. Hodinkám nechýba funkcia dátumovky, alarmu, chronographu a stopiek. Sklíčko hodiniek je minerálne.

Hodinky Festina Vuelta a Espana

 

festina vuelta a espanaPánske hodinky značky Festina Vuelta a Espana sú originálnou radou,, ktorá je určená športovo založeným mužom, ktorí hľadajú kvalitu, originalitu a majú svoj štýl. Tieto módne hodinky vynikajú dokonale vykonaným farebným spracovaním a štýlovými ciferníkmi. Súhra remienka a púzdra tvoria dokonalý celok.

 

Remienky hodiniek sú k dostaniu v prevedení z nerezovej ocele, plastu, textil-kože a ušľachtilej kože. Okrúhle púzdra sú znerezovej ocele, alebo z ocele potiahnutej PVD povlakom. Ciferníky mnohých farieb sú analógové a poháňané batériovým strojčekom Quartz. Hodinkám nechýba dátumovka ani stopky. Zvrchu sú chránené minerálnym sklíčkom.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Venujte na Vianoce darček plný informácií

Vaša rodina a priatelia si môžu nájsť pod stromčekom Ročné predplatné SME.sk.

Tlačové správy

Zdravé varenie: zábava pre celú rodinu

Náročné jarné a momentálne aj jesenné obdobie znamená, že doma trávime oveľa viac času, ako sme zvyknutí.

Tlačové správy

Máte problémy s trávením? Známy gastroenterológ radí ako na ne

Zlé trávenie trápi mnoho Slovákov, často si však za nepríjemný pocit po jedle môžu sami.