SME
Pondelok, 8. august, 2022 | Meniny má Oskar

Zhodnotenie majetku bezpečnými a efektívnymi investíciami.

Investujte rozumne a pritom získajte nadinflačné výnosy a zároveň uchovajte váš majetok v bezpečí.

Je všeobecne známe, že dnešná doba je turbulentná a ekonomicky nestabilná. Preto môže byť ťažké nájsť tú správnu investíciu, ktorá by chránila náš majetok pred úpadkom a znehodnotením a zároveň ho aj zhodnocovala. Unikátne investičné možnosti, ktoré spoločnosť Cledor Invest  poskytuje svojím klientom, sú flexibilné a stabilné aj pri výkyvoch finančných trhov. Likvidita investícií, ktorú ponúkame je zaručená celosvetovým finančným systémom a jej kúpnou silou. Na svete existuje viacero možností ako bezpečne zhodnotiť svoj majetok. Ľudia si však neuvedomujú, že pri masovo dostupných príležitostiach, ktoré ponúkajú banky a veľké finančné inštitúcie, nie sú zohľadnené systémové faktory, ktoré ovplyvňujú ich výnosy. Patrí sem napríklad inflácia, dane a rôzne poplatky týchto spoločností, ktoré znižujú výkonnosť investovaných prostriedkov. Naša spoločnosť vám ponúka také investičné príležitosti, ktoré tieto faktory zohľadňujú a preto sú majetky našich klientov vždy nadinflačne zhodnotené. 

investicie

Čo sú podielové fondy?

Podielový fond predstavuje skupinu ľudí s podobnými investičnými cieľmi, ktorí „združia“ svoje prostriedky a zveria ich profesionálnemu správcovi, tzv. investičnej spoločnosti. Fond tvorí súbor (portfólio) akcií, dlhopisov a iných finančných nástrojov, ktoré sú spoločným majetkom skupiny investorov, teda podielnikov. Ich vlastnícke práva reprezentujú podielové listy, z ktorých predaja potom správcovská spoločnosť investuje získané prostriedky do rôznych cenných papierov a nástrojov peňažného trhu. Takto vytvorený majetok obhospodaruje správcovská spoločnosť pod svojím menom na účet jednotlivých investorov.

Bezpečnosť a likvidita podielových fondov

V minulosti pôsobilo na domácom trhu veľa spoločností, ktoré ponúkali podobné príležitosti, avšak veľa ľudí o svoj majetok prišlo. Rôzne negatívne skúsenosti spôsobili nedôveru voči takémuto typu investovania. Hlavným dôvodom, prečo investičné fondy skrachovali však nebola chyba samotného fondu, ale jeho systémového zriadenia, ktoré nemalo dostatočné legislatívne opatrenia. Pre tento neprofesionálny prístup zverené finančné prostriedky ľudí neboli v bezpečí, čo si bežný klient na prvý pohľad nemusel uvedomiť. 

Podielové fondy cez Cledor Invest

Investovanie do podielových fondov ktoré zabezpečujeme je nie len bezpečné a likvidné, ale zároveň spĺňa medzinárodné kritériá. Podielové fondy sú právne ošetrené pod dohľadom nadnárodných inštitúcií a ich správe sa venujú významní profesionáli z tejto oblasti.  Vďaka týmto výhodám si získali dlhoročnú tradíciu s preukázateľnými výsledkami a celosvetové ocenenia v oblasti ich výkonnosti a správy. Pokiaľ sa s nami investor rozhodne spolupracovať, garantujeme mu maximálnu mieru diverzifikácie rizika. Podielové fondy, ktoré ponúkame totiž neinvestujú len do jednej oblasti, vďaka čomu sa investičné riziko minimalizuje. Investícia diverzifikovaná do rôznych spoločností zabezpečí, že prípadná insolventnosť jednej z nich podporí činnosť ostatných, čím budú aktíva fondov vždy v bezpečí. Všetky spoločnosti, ktoré spadajú do nami ponúkaných fondov spĺňajú vysoké štandardy a sú zoskupené z nadnárodných, medzinárodne uznávaných korporácií. Vďaka tomu sú súčasťou skoro každého obyvateľa tejto planéty.

Aké benefity môžete získať?

Samozrejmosťou našej činnosti je profesionálny a individuálny prístup ku každému klientovi. Aby boli vaše investičné ciele splnené čo najlepšie, zabezpečíme vám aj prístup k svetovo uznávaným podielovým fondom s dlhoročnou tradíciou a preukázateľnými výsledkami. Postaráme sa o zníženie, v niektorých prípadoch dokonca úplne odstránenie, vstupných poplatkov s možnosťou sporenia už od 50 eur mesačne. Všetky poplatky sa platia jednorazovo a preto sa v budúcnosti nemôže stať, že výnosy budú zo strany podielového fondu dodatočne spoplatnené. Viac o investovaní do podielových fondov cez nás získate na: http://cledor.sk/investicie/podielove-fondy. Pre zaistenie maximálnej bezpečnosti majetku investorom vždy odporúčame, sústrediť časť aktív aj do komodít, ktoré tisícročia slúžili ako nástroj ochrany majetku. Takouto komoditou je napríklad zlato.

Čo je investičné zlato?

Zlato je často považované za základný pilier v rámci akýchkoľvek dlhodobých úspor, či ochrany majetku a vďaka svojej sile a stabilite ostáva presvedčivé aj pre investorov. Ide o jednu z mála finančných aktív, pri ktorých sa investor nemusí spoliehať na prísľub emitenta zaplatiť, nakoľko ho fyzicky vlastní a vie ho predať na likvidnom trhu komodít. Aj z tohto dôvodu je zlato často považované za útočisko pred platobnou neschopnosťou finančných inštitúcií, kde zverené finančné prostriedky pod ich správou sa v čase ich platobnej neschopnosti stávajú nedostupné. Táto vlastnosť môže investorom ponúknuť spôsob, ako minimalizovať riziko
o je pri dnešnej ekonomicky nestabilnej turbulentnej dobe dôležité. V dôsledku toho, že národné banky z celého sveta pumpujú do svojich finančných systémov obrovské množstvá papierových peňazí, je len otázka času, kedy sa táto nedôslednosť prevalí a spôsobí hyperinflačné tlaky. Preto klientom odporúčame držať 5-10% z ich aktív v investičnom zlate alebo iných komoditách. Navyše, svetové veľmoci ako Čína a India sú najväčším spotrebiteľom tejto komodity a tak bude dopyt po nich stále stúpať. Sú rôzne ekonomické vplyvy, ktoré zlato každý deň ovplyvňujú, avšak z dlhodobého hľadiska bude táto nevyčerpateľná komodita považovaná aj naďalej za stabilnú investíciu a jej hodnota bude uchovaná.

podielove fondy

 Zlato cez Cledor Invest

Naším klientom zabezpečujeme kúpu fyzického zlata za bezkonkurenčné ceny vo forme certifikovaných investičných mincí, zlatých tehličiek alebo zlatých certifikátov priamo od Austrálskej mincovne Australia Perth Mint. Viac informácií sa dočítate na: http://cledor.sk/investicie/investicne-zlato

Čo je privátne bankovníctvo?

Privátne bankovníctvo  predstavuje špecifický druh bankových služieb, ktoré sú v súčasnosti bežnou súčasťou väčšiny univerzálnych bánk pôsobiacich na Slovensku i v zahraničí. Avšak na rozdiel od tradičných produktov pre občanov alebo firmy sa o nich nehovorí až tak často a ich propagácia je taktiež obmedzená. Tento špecifický druh spolupráce banky s klientom predstavuje komunikáciu na tzv. vyššej úrovni, ktorá nie je dostupná pre každého. Klientom privátneho bankovníctva sa môže stať iba osoba disponujúca dostatočným množstvom finančných prostriedkov. Aj v tomto prípade však exitujú rozdiely medzi jednotlivými finančnými subjektmi, v dôsledku čoho môže byť výška vstupnej investície rôzna.
Spolupráca s Cledor Invest je v mnohých smeroch jednoduchšia ako v prípade ostatných bánk poskytujúcich služby privátneho bankovníctva. Klienti, ktorí sa s nami rozhodnú spolupracovať totiž nemusia disponovať spomínaným vysokým množstvom finančných prostriedkov. Okrem toho majú možnosť efektívne zhodnotiť svoje prostriedky spôsobom, akým sa zhodnocujú aktíva veľkých finančných inštitúcií. Vďaka tomu sa môžu priamo podieľať na týchto investíciách, ktoré sa pohybujú od 9 až po 35 percent ročne. Samozrejme riziko pri všetkých investíciách je maximálne diverzifikované s garanciou tých najväčších bánk na svete, ktoré nestoja len za svojím menom ale hlavne za efektívnymi výnosmi. 
Viac informácií o podielových fondoch, investičnom zlate, privátnom bankovníctve ale aj o mnohých ďalších aktivitách spoločnosti Cledor Invest sa dozviete na: http://cledor.sk


Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Pripravte sa na folklórny zážitok s magickým výhľadom.


3 h

S týmto predplatným si odomknete SME.sk až na 6 zariadeniach.


INZERCIA 3 h

Častejšia potreba tankovať môže poukazovať na oveľa vážnejší problém.


5. aug
SkryťZatvoriť reklamu