SME
Pondelok, 8. august, 2022 | Meniny má Oskar

Najlepšie bývanie v Bratislave? Je v Stupave!

Ideálne rodinné bývanie.

Rozhodnutie o kúpe vlastného bývania je určite jedno z najväčších životných rozhodnutí. Preto ho často sprevádzajú aj emócie, ktoré sú tiež veľmi dôležité pri finálnom výbere, nakoľko práve tie prvotné vás môžu ovplyvniť. Časom sa však zmenia a to, čo vám skutočne zostane je vaša voľba, vaše nové bývanie. Je dôležité uvedomiť si, že je to rozhodnutie, ktoré s vami zostáva na dlhé obdobie a preto musíte vždy myslieť na vašu budúcnosť.

10825239-r130_res.jpeg

Čo vás ovplyvňuje pri výbere vlastného bývania?

Muži sa určite pozerajú na túto neľahkú otázku prakticky. Primárne riešia pomer ceny, lokality a technickú vybavenosť. Zaujímajú sa o zateplenie objektu, či samotné dispozičné riešenie, možnosti parkovania  alebo hľadajú také bývanie,  v rámci ktorého by mohli aj  podnikať. Ženy sa zas dokážu svojim šiestym zmyslom pozrieť na konkrétne ponuky z pohľadu dlhodobých plánov a plnení spoločných snov o bývaní. Neporovnávajú iba základné kritériá, ale pozerajú sa optikou rodiny, ktorá sa možno onedlho rozrastie, bude túžiť po harmonickom interiéri ako aj okolí, kde bude mať všetko potrebné pre aktívny život. Práve ženský hlas je mnohokrát ten „emotívny“,  ale veľmi dôležitý pri výbere ideálneho bývania. Partneri preto spoločne zhodnotia všetky ponuky, podrobne preberú ich klady a zápory a zostavia si akýsi rebríček, podľa ktorého sa finálne rozhodnú.

12467453-r828_res.jpeg

ZIPAVA v Stupave napĺňa sny o ideálnom bývaní.

Ak potrebujete bývanie ihneď alebo sa aktuálne rozhodujete o zmene, či plánujete v blízkej budúcnosti svoje útočisko zakúpiť, možno práve vy podľahnete čaru bývania v obytnom súbore ZIPAVA, www.zipava.sk. Pri výstavbe Zipavy boli použité iba prvotriedne materiály a samotnú kvalitu zaručuje aj spoľahlivý developer Strabag -ZIPP Development, ktorý  je stabilným hráčom v oblasti stavebníctva a výstavby bytových domov. Na výber máte rôzne typy bytov od 1izbových až po komfortné 4izbové terasové byty, ktoré sú so zvýhodnenou akciovou cenou a rovnako akcia prebieha aj na obľúbené 2izbové byty.  V rámci obytného súboru Zipava sú vybudované aj obchodné priestory určené na predaj, prípadne na prenájom, čo Vám umožňuje bývať a podnikať na jednom mieste.

10846677-r477_res.jpeg

Projekt je úspešný už natoľko, že developer aktívne pripravuje spustenie tretej etapy výstavby. O pripravovanej III. etape by sa dalo povedať, že si ju navrhli samotní klienti. Dispozície bytov, výmery a mnoho iných detailov bolo projektovaných podľa zozbieraných skúseností  ako aj poznatkov z ostatných etáp či projektov developera.  Na novej web stránke projektu máte možnosť  sa už  aktuálne oboznámiť  s vizualizáciami ako aj novými dispozíciami bytov. Podrobnejšie informácie o pripravovanej III. etape Zipavy ako aj predpredajový cenník budú zverejnené poďľa vyjadrení developera už čoskoro!

10825170-r722_res.jpeg

Veľkou výhodou Zipavy  je dostupnosť do Bratislavy, ktorá je voľbou medzi dvoma možnými trasami. Zelená vlna bez semaforov, diaľničný privádzač  a samotná cesta tak ubehne už za 15 minút. ZIPAVA ponúka nielen nové a praktické dispozičné riešenia bytov, ale aj  nemenej dôležité harmonické okolie v prostredí Karpát, ktoré naplno využijete pri prechádzkach s rodinou alebo na aktívny relax a šport. Najmä nadšencov cyklistiky poteší blízkosť Cyklomostu slobody a fanúšikovia pešej chôdze a dlhých vychádzok si tiež prídu na svoje potulkami po malebnom okolí Malých Karpát. Obytný komplex ZIPAVA je totiž situovaný v tichej lokalite Stupavy, neďaleko potoka Mláka. Aj vďaka tomu ponúka tunajším obyvateľom možnosť pokojného bývania, pričom majú na dosah všetky potrebné úrady, inštitúcie, ale aj komplexnú sieť školských zariadení a zdravotníckych služieb. Vybudované sú aj oddychové zóny a tiež detské ihriská, kde sa ratolesti môžu bezpečne hrať a dožičíte im tak krásne spomienky na ich bezstarostné detstvo plné zážitkov.

12467454-r271_res.jpeg

Vyberte si komfort, ktorý vás definuje!

Veríme, že vás predchádzajúce riadky presvedčili o nesporných kladoch bývania v komplexe ZIPAVA, najradšej vás však privítame osobne! Využite možnosť osobnej obhliadky a kontaktujte nás na tel. čísle: 0902 962 242, prípadne nás kontaktujte mailovo: zipava@strabag.com a sami si vyberte komfort, ktorý vás definuje! Či už potrebujete bývanie ihneď alebo máte ešte chvíľu na to správne rozhodnutie!

banner640-x-373-px-1-r494_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Pripravte sa na folklórny zážitok s magickým výhľadom.


3 h

S týmto predplatným si odomknete SME.sk až na 6 zariadeniach.


INZERCIA 3 h

Častejšia potreba tankovať môže poukazovať na oveľa vážnejší problém.


5. aug
SkryťZatvoriť reklamu