SME
Utorok, 3. august, 2021 | Meniny má JergušKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Trendy v kuchynskom kráľovstve

Nová sezóna, nový vietor, nové trendy. Privítajte najznámejšiu a najstaršiu značku luxusných kuchýň na svete, Poggenpohl, v novom svetle. Sviežom, individuálnom, štýlovom.

Móda sa mení, štýl zostáva. Kuchyňa môže byť vaším kráľovstvom na celý život. Stačí si len správne vybrať. Poďte s nami na prehliadku toho najlepšieho – nemeckej kvality, precíznosti a nadčasového dizajnu z dielne značky Poggenpohl.

 

Spojenie najlepších

Ako to vyzerá, keď sa spoja dizajnérske skvosty, ste si už mohli všimnúť pri kuchyni s netradičným označením P‘7340. Jej medzinárodný úspech priklincoval do stoličiek odborníkov aj nadšencov dizajnu. Spojenie značky Poggenpohl s dizajnérmi z Porsche Design Studio ani nemohlo dopadnúť inak. Kuchyňa P‘7340 snáď už ani nemôže byť lepšia. Na veľtrhu Eurocucina 2014 však opäť posunula hranice prvotdriedneho konceptu v novej, premyslenej verzii. Nadčasový čistý dizajn, strohé prísne línie, kontrast vertikálneho a horizontálneho pohľadu, temná čierna a jemná drevená kresba... Mužnosť a jemnosť v jednom! To všetko vám napadne pri pohľade na túto sériu. Unikátne technológie použité pri výrobe tohto kuchynského nábytku od jeho návrhu až po výber materiálu a konečnú realizáciu oslovia elitu. Ak máte náročný vkus, neuspokojíte sa s ničím priemerným a nechýba vám individualita a odvaha, v tom prípade, vitajte.

pgpporshe-r432_res.jpg

 

Návrat k prírode

Kus záhrady v kuchyni, čerstvé kvety vo váze, teplý drevený akcent. Trendy hlásajú návrat ku koreňom. Aby ste sa v kuchyni cítili príjemne, potrebujete pozitívne podnety. Máte chuť odtrhnúť si voňavé bylinky priamo do taniera? Prečo nie! Kuchyňa +EDITION je stvorená pre život! Váza s kvetmi, zelený minizáhon v kvetináči v spojení s orechovým drevom vytvorí oázu, z ktorej sa vám nebude chcieť odísť. Ani vám, ani vašim hosťom.

pgpsegmento-r410_res.jpg

Na návšteve

V prírodnom trende sa nesie aj kuchyňa + SEGMENTO by Poggenpohl v západnej časti Londýna. Architekti museli ísť pri jej návrhu poriadne hlboko. Doslova! Byt mladej dvojice a ich piatich detí sa nachádzal na prízemí historickej budovy. Podarilo sa im niečo neuveriteľné. Otvorený priestor prepojený s vonkajšou terasou, vzdušný koncept, ktorý stále pôsobí útulne a teplo. Predstavujete si dizajnérsku kuchyňu ako niečo neosobné a strohé? Ste na omyle! Majiteľka bytu je nadšená kuchárka a do kuchynského štúdia prišla rozhodnutá, že potrebuje dve rúry, plynový sporák, horák na wok aj indukciu. Cieľom dizajnérov bolo následne vytvoriť koncept, ktorý by lícoval 13-metrov dlhú stenu, spájal kuchynskú, jedálenskú aj oddychovú časť do koláže ako stvorenej pre život sedemčlennej rodiny. Že nemožné? Sotva.

 

Rozsiahle búracie práce boli tabu, historická budova bola sama o sebe architektonický skvost. Výsledok vám vyrazí dych. +SEGMENTO dokázal poskytnúť všetko, čo majitelia potrebovali. S láskou a štýlom spojil všetky časti bytu do kompaktného celku, ktorý vás opantá harmóniou a pokojom. Dokonale funkčná kuchyňa je je plná skrytých prekvapení a podkladov. Tíkové dvierka sú klenotom, rovnako ako masívny ostrovček v strede kuchynskej časti. Vzdajte hold kuchynskému majstrovstvu s líniou +SEGMENTO by Poggenpohl.

pgpedition-r540_res.jpg

Kuchyňa pre kráľovnú

Darren Mc Grady. Neznáme meno, ktoré pripravovalo pokrmy pre elitu. Tento špičkový majster kulinárstva pracoval ako osobný kuchár pre britskú kráľovnú Alžbetu II, princeznú Dianu aj princov Williama a Harryho neuveriteľných 15 rokov. Jeho gurmánske skvosty ochutnali okrem kráľovskej rodiny prezidenti Regan, Clinton či Bush. Momentálne sa viac ako vareniu samotnému venuje príprave kuchárskych kníh a pracuje ako kulinársky konzultant. Nedávno však neodolal možnosti predviesť svoje umenie v kuchyni +Artesio by Poggenpohl v televíznej šou. Táto kuchyňa vyhovuje kráľovskému kuchárovi! Dáme krk na to, že naplní aj vaše predstavy.

 

Zaujali vás kuchyne Poggepohl? Viac informácií nájdete na www.poggeponhl.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Projekt Zero Carbon Project chce do roku 2025 na polovicu znížiť emisie uhlíka vyprodukované dodávateľmi.


11 h

Ovocné šťavy sa stali obľúbenou súčasťou ranných rituálov mnohých z nás.


13 h

Vyžaduje vaša prevádzka zvýšenie produktivity a efektívnosti práce?


14 h