SME
Utorok, 3. august, 2021 | Meniny má JergušKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Spoznajte dokonalú hygienu na toalete

Zbúrajte mýty a zmeňte zabehnuté zvyky. Hygiena intímnych partí na toalete s využitím bidetu nikdy nebola pohodlnejšia a príjemnejšia. Zoznámte sa so spojením technológie DirectFlush a sedátka ViClean

Najvyšší komfort, dokonalá čistota a špičový pocit pohodlia. To je spojenie produktov, ktoré sa vzájomne dokonale dopĺňajú. Výsledkom je inovatívna symbióza elektronického bidetového sedátka s neuzatvoreným okrajom WC misy pre dokonalú hygienu vašich intímnych partíí. Zoznámte sa s top produktami od svetoznámej značky Villeroy & Boch.

 

DirectFlush – nová generácia toaliet

villeroy-boch-subway-20-open-rim-toilet-viclean-l4-toilet-seat-directflush-r874_res.jpgToalety v prevedení DirectFlush WCs majú namieto bežného zahnutého okraja misy, na aký sme zvyknutí, neuzatvorený hladký okraj s riadeným prúdom vody. To znamená, že celý povrch misy sa pri obyčajnom spláchnutí očistí úplne dokonale a výnimočne hygienicky. Špeciálne navrhnutý tvar okraja misy a výška trysky zabránia tomu, aby pri spláchnutí vystrekovali kvapôčky vody do okolia. Bežné toalety so zahnutým okrajom WC misy nedosahujú hygienické štandardy DirectFlush. Nečistoty a vodný kameň sa hromadia pod okrajom misy, nemáte ako vizuálne skontrolovať čistotu a samotné čistenie je zbytočne namáhavé. Pri DirectFlush je to iné. Okraj je glazovaný a ľahko dostupný. Čistí sa úplne jednoducho a rýchlo. Vďaka tomu dosiahnete vysokú úroveň hygieny doma, ale aj v reštauráciách, nemocniciach či iných verejných priestoroch.

 [content type="video" source="youtube" id="E2mCao6e3pc?showinfo=0" width="487" height="274"][/content]

ViClean – intímna hygiena na jeden dotyk tlačidla 

ViClean L predstavuje dokonalú kombináciu WC a bidetu. Inteligentná sprška pre umytie intímnych partií mení zabehnuté zvyky Stredoeurópanov. Po použití toalety ViClean jemne opláchne intímne partie prúdom teplej vody. Okamžite získate príjemný pocit sviežosti a čistoty. Intuitívnym diaľkovým ovládačom môžete pohodlne ovládať spršku a meniť jej funkcie: zvoľte si zadnú sprchu, dámsky program, hojdavý prúd vody, pulzujúcu spršku alebo panoramatický prúd vody. Navyše môžete pohodlne meniť teplotu vody a silu prúdu presne podľa vašich prianí a vybraný program si uložiť do pamäte. Pre vyšší komfort je sedátko v noci podsvietené a môže byť aj vyhrievané. Tryska sa navyše pred a po použití automaticky očistí a ionizuje pretekajúcu vodu.

vbviclean-l-villeroy-boch-r314_res.jpg

Okrem funkcií kládla značka Villeroy & Boch dôraz aj na nadčasový dizajn. Prívody vody a elektriny sú dokonale skryté a spĺňajú náročné estetické požiadavky. Organický tvar sedáku pôsobí sviežo a harmonicky. Výhodou je aj technológia SoftClose, ktorá umožňuje jemné a tiché sklápanie sedáka aj krytu toalety.

ViClean je vyrábané v ušľachtilom prevedení CeramicPlus s využitím modernej nanotechnológie na glazúru, vďaka čomu prirodzene odpudzuje vodu. Kvapky sa zhlukujú a spolu s nečistotami stečú do WC misy. V porovnaní s bežnými toaletami potrebujete tak iba 10% pôvodného množstva čistiacich prostriedkov.

Značku Villeroy & Boch nájdete v ponuke štýlových kúpeľňových štúdií MyBath. Okrem toho si môžete vybrať z portfólia ďalších špičkových produktov za výnimočné ceny. Zariaďte si kúpeľňu od obkladu až po doplnky z ponuky www.mybath.sk. Čaká na vás prvotriedna kvalita za výhodné ceny.

Chcete svetové štýlové kúpeľne za rozumné ceny? Stavte na sieť kúpeľňových štúdií MyBath. Doprajte si luxusný pocit pohodlia, dizajnové kúsky, kvalitný nábytok a prvotriednu značkovú sanitu za výnimočné ceny. Viac info a zoznam predajných miest nájdete na www.mybath.sk. 

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu