INZERCIA

Aktuálny rebríček najčítanejších článkov servera Tlačové správy

Rekord v čítanosti v sledovanom období dosiahol s počtom takmer 78 tisíc otvorení článok s témou o vzdelávaní a získavanií certifikátov pre prácu s výpočtovou technikou.

Server Tlačové správy SME publikoval za uplynulých sedem mesiacov vyše 720 nových tlačových správ a pr článkov. Priemerný mesačný počet užívateľov stránky (RU) za obdobie 1-7/2014 dosiahol 86 tisíc. Celkový počet otvorení tlačových správ bol 1,3 milióna, pričom desať najčítanejších vygenerovalo 28% zobrazení (364 tisíc). Ktoré boli najúspešnejšie?


Desať najčítanejších správ servera Tlačové správy SME:

Tlačová správa / pr článok  Počet otvorení 
Microsoft s Aptech Europe testuje študentov SŠ a VŠ          77 901
Vzdelávací program “IT v kurze” pre mladých nezamestnaných          75 745
Pozor, Monika Flašíková sa hlási o slovo          38 871
Na svetovo úspešné podnikanie stačí voda a vietor          31 522
Amazon dá prácu ľuďom s jazykmi          29 648
Slováci sú v Česku ako doma          25 810
Podpora pre Windows XP končí, používateľom hrozí únik dát          22 077
Zdvihla vám banka poplatok za účet? Máme riešenie!          21 171
Podľa hodiniek spoznáme človeka          20 944
Investori Rezidencie Machnáč sa ospravedlňujú zákazníkom          20 770

Poznámka: Počet otvorení je odo dňa zverejnenia správy / pr článku do konca sledovaného obdobia (1-7/2014). Väčšina z článkov bola s príplatkovým umiestnením v prémiovom obsahu Sme.sk, t.j. boli avizované obmedzený čas aj vo widgete Tlačové správy sme.sk, alebo na Hlavnej stránke Sme.sk alebo vo vybranej sekcii Sme.sk. Zdroj dát: AIMmonitor a štaitistický modul systému Tlačové správy.


Avizovanie v prémiovom obsahu, dobré témy a titulkovanie 

Na dobrej čítanosti jednotlivých článkov zverejňovaných na serveri Tlačové správy SME sa podieľa automatické avizovanie ich titulkov v záložke “Najnovšie” boxu na Hlavnej stránke a v spravodajstve Sme.sk. Najčítanejšie články – väčšinou podporené za príplatok avizovaním v prémiovom obsahu Sme.sk – vo widgete Tlačové správy sme.skalebo na Hlavnej stránke Sme.sk alebo vo vybranej sekcii Sme.sk, dosahujú až niekoľko tisíc otvorení za deň. Dôležitým faktorom ovplyvňujúcim ich čítanosť je atraktivita ich tém a správne titulkovanie. Rekord v čítanosti v sledovanom období januára až júla 2014 dosiahol s počtom takmer 78 tisíc otvorení článok, ktorý zaujal témou o vzdelávaní a získavanií certifikátov pre prácu s výpočtovou technikou.


Viac o ponuke tlačových správ a pr článkov na Sme.sk nájdete TU. Zaujímate sa o textovú reklamu? Sledujte náš blog Novinky o inzercii na Sme.sk. 
(VM)

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Prihláste sa a vložte PR článok

Najčítanejšie tlačové správy


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Moskva alebo Petrohrad?

Nezameniteľná atmosféra a lákavé atrakcie. Ktoré mesto zláka na spoznávanie vás?

Tlačové správy

Aké auto si vybrať - nové, zánovné alebo jazdené?

Väčšina motoristov si nekupuje úplne nové autá, ale rozhodne sa pre lacnejšie, už jazdené vozidlá

Tlačové správy

Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni

Krátko po otvorení formátu KOCKA mini v Prešove otvára slovenská investičná skupina M-MARKET obchodné centrum aj v Starej Ľubovni.

Tlačové správy

Nový článokHB Reavis predstavuje projekt Stanica Nivy na veľtrhu

HB Reavis, medzinárodný developer slovenského pôvodu, predstavuje svoj najnovší viacúčelový komplex Stanica Nivy na veľtrhu MAPIC.