SME
Utorok, 3. august, 2021 | Meniny má JergušKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Rozumný dizajn

Objavte čaro spojenia nadčasového dizajnu, dostupnosti a životnej vitality, ktorá srší z každého kúsku nábytku. Už aj v Bratislave nájdete novučičký showroom talianskej značky Calligaris.

V dnešnom svete sú skutočné hodnoty vzácne. Všetko je prchavé, premenlivé, nestále a chaotické. Náš domov by mal byť preto synonymom pokoja, oázou, kde sa ukryjeme pred stresom všedných dní. Zariaďte si ho niečím hodnotným, niečím, čo má v sebe dušu, čoho dizajn vychádza zo šikovných rúk skutočných nábytkárskych majstrov z minulého storočia.

 mg7972-r459_res.jpg

Viac ako 20 rokov vyberá to najlepšie pre vás sieť obchodných domov a štúdií DOMOSS. Kuchynské a kúpeľňové štúdio DOMOSS na Galvaniho ulici v Bratislave ponúka výber toho najlepšieho zo svetového dizajnu. Sedem nových exkluzívne zariadených kuchýň značky Sykora a 20 nových kúpeľňových kójí v rôznych štýloch privítalo novú posilu, galériu talianskej značky Calligaris. Jedinečný koncept exkluzívneho talianskeho interiérového nábytku so širokým sortimentom jedálenských stolov, stoličiek, barových stoličiek, sedačiek, servírovacích stolíkov, dizajnových lámp a štýlových doplnkov predstavuje najnovšie trendy a vychytávky v zariaďovaní domácností. Iba v našej galérii Calligaris nájdete nábytok usporiadaný do útulných farebne zladených konceptov. Nechajte sa inšpirovať ako by to mohlo vyzerať aj u vás doma.

mg7933-r441_res.jpg

Technológie s tradíciou

Viac ako 90 rokov sa Calligaris formoval do podoby, v akej ho poznáme dnes. Keď v roku 1923 Antonio Calligaris otvoril svoj malý biznis v Taliansku, netušil, že už jedna z jeho prvotín urobí dieru do sveta. Tradičná stolička Marocca s precíznym dreveným rámom a ručne vpletaným sedákom v prírodných farbách predstavovala symbiózu nábytkárskeho umenia a funkčnosti. Ekonomický rozmach o štyridsať rokov neskôr, zavedenie nových technológií a pridŕžanie sa rodinnej filozofie firmy, premenili značku Calligaris na synonymum kvalitných produktov s dušou.

mg7988-r723_res.jpg

 

V ponuke Calligaris si zariadite celú svoju domácnosť. Prepracovaný jedálenský nábytok, pohovky, stoly, stoličky, postele aj osvetlenie a doplnky. Z ich štýlu vyžaruje harmónia a pohodlie, ktoré vás pozývajú vyskúšať ich. Pozvite ich k sebe domov.

 

Súhra detailov

Rozumný dizajn predstavuje harmóniu medzi technikou a estetikou, rozumom a emóciou, tvarom a pohodlím. Skúsenosti dizajnérov Calligaris pretavuje do nábytku, ktorý je očarujúci, funkčný, nadčasový a vyrobený s použitím najkvalitnejších materiálov a najnovších technológií. Jednoduchosť je pridaná hodnota. Dizajnéri sa hrajú s farebnými kombináciami, vyhýbajú sa masovosti.

mg7979-r451_res.jpg

 

Využite nábytok Calligaris na vyjadrenie svojej osobnosti. Ukážte, kto v skutočnosti ste, aký je váš domov, ako si viete vychutnať život a záleží vám na maličkostiach. Veď z nich sa skladá celý svet. Objavte galériu Calligaris v novom showroome DOMOSS Kuchyne a kúpeľne na Galvaniho ulici v Bratislave. Viac info nájdete na www.domosskuchyne.sk.Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Projekt Zero Carbon Project chce do roku 2025 na polovicu znížiť emisie uhlíka vyprodukované dodávateľmi.


12 h

Ovocné šťavy sa stali obľúbenou súčasťou ranných rituálov mnohých z nás.


14 h

Vyžaduje vaša prevádzka zvýšenie produktivity a efektívnosti práce?


15 h