SME
Utorok, 3. august, 2021 | Meniny má JergušKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Moderná kúpeľňa: 5 tipov, ktoré vám uľahčia zariaďovanie

Dilema. Vaňa či sprchový kút? Páková batéria či retro-klasika? Prírodné farby alebo extravagancia? Zariaďovanie dokonalej kúpeľne je beh na dlhé trate. My vám ho uľahčíme.

Nové technológie v kúpeľniach vám zjednodušia život

Vývoj technológií je nezastaviteľný. Dnes už spláchnete s polovičným objemom, ochránite životné prostredie aj peňaženku s EcoSmart sprchami, ktoré ušetria až 60% spotreby vody. Moderné povrchy so špeciálnou glazúrou odpudzujúcou špinu a vodný kameň vám uľahčia upratovanie. Vyhrievanej toaletnej dosky so zabudovaným bidetom sa nebudete chcieť vzdať. Vpustite domov nové technológie! hansgrohe ecosmart


Zariaďujeme kúpeľňu: Obráťte sa na odborníkov

Nie sú to nové topánky či kravata do práce. Pri zariaďovaní kúpeľne sa okrem vlastných potrieb a vkusu obráťte na odborníkov. Vyriešia problém, kam dať práčku či postaviť radiátor. Vymyslia odkladací priestor aj tam, kde by to vám nenapadlo. Dostatočný odstup je niekedy na nezaplatenie. A ten nám často chýba. Zoznam kúpeľnových štúdií vo vašom okolí nájdete na www.mybath.sk
mapa predajcov kúpeľní mybath


Trendy kúpeľne 2015: Dizajnové a štýlové!

Odhoďte predsudky. Do kúpeľne prichádzajú farebné obklady s imitáciou patchworku, pestré kvety, veľkoformátové obklady aj kovové prvky. Preklikajte si inšpirácie na trendové kúpeľne napríklad TU . Vyberte si fotku a pokojne s ňou napochodujte priamo do predajne. 

 

Rekonštrukcia kúpeľne: Vaňa alebo sprchový kút?

S rekonštrukciou sa neunáhlite. Najskôr si svoj priestor starostlivo premerajte, premyslite si, či potrebujete vaňu alebo si radšej vychutnáte horúcu sprchu. Pozapisujte si všetko, čo vám v starej kúpeľni prekáža a chýba. Nehanbite sa navštíviť kúpeľňové štúdio so svojimi poznámkami. Odborníci vám vďaka tomu lepšie poradia.

 Rohové vane pomaly vytláča rovná klasikou. Ak máte k dispozícií väčší priestor a milujete horúce kúpele, stavte na voľne stojacu vaňu. Uľahčíte si upratovanie, priestoru dodáte nový rozmer klasika vás tak jednoducho neomrzí. Čo sa materiálov týka, cenovo dostupný akryl dopĺňajú trendové kombinácie prírodne'ho kameňa či smaltovaná oceľ, ktorá je finančne náročnejšia no neuveriteľne odolná.

 Sprchovanie môže byť v dnešnej dobe rovnako ako kúpeľ relaxačným zážitkom. Ak investujete do hydromasážnych trysiek alebo si vyberiete hlavicu, ktorá prúd vody premení na letný dážď, vyjdete zo sprchy rovnako oddýchnutý ako z horúcej vane. Do menšej kúpeľne je to dokonalé riešenie.

 

Retro kúpeľne: Inšpirácie hľadajte v minulosti

Slová vintage a retro sú v poslednej dobe skloňované stále častejšie. Kúpeľňu dokážu premeniť na útulný pokojný priestor, ale aj totálne šialenstvo. Ak ste extrovert s bohatou fantáziou, nebojte sa divokých farieb. V ponuke kúpeľňových štúdií nájdete veľkoformátové obklady ako umelecké diela. Ak je pre vás kúpeľňa oázou relaxu, vaňa ako solitér, zaujímavé batérie ako z predminulého storočia či doplnky po babičke vytvoria štýlovú koláž. Inšpirujte sa fotografiami alebo navštívte kúpeľňové štúdio vo vašom okolí. bettelux shape 

+ 1 bonus: Zabudnite na kompromisy

Máte neuveriteľne široké možnosti, prečo by ste sa mali uspokojiť s kompromisom, ak dokážete nájsť presne to, čo hľadáte? Klikajte na www.mybath.sk, kde na jednom mieste nájdete všetko, čo potrebujete na zariadenie dokonalej kúpeľne a za skvelé ceny. Ak preferujete kamenné predajne, nalistujte si ich zoznam a oslovte odborníkov. Ušetrite čas, peniaze a premeňte svoje sny na realitu. pás

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Projekt Zero Carbon Project chce do roku 2025 na polovicu znížiť emisie uhlíka vyprodukované dodávateľmi.


11 h

Ovocné šťavy sa stali obľúbenou súčasťou ranných rituálov mnohých z nás.


13 h

Vyžaduje vaša prevádzka zvýšenie produktivity a efektívnosti práce?


14 h