SME
Pondelok, 8. august, 2022 | Meniny má Oskar

A teraz v Privatbanke ešte výhodnejšie zhodnotenie vašich úspor

Každý rozumný človek sa snaží niečo si nasporiť, či už na horšie časy, alebo s vidinou neskoršej investície – na kúpu auta, zabezpečenie bývania a podobne.

Každý rozumný človek sa snaží niečo si nasporiť, či už na horšie časy, alebo s vidinou neskoršej investície – na kúpu auta, zabezpečenie bývania a podobne. Niekto si  odkladá pravidelne malú sumu, niekto raz za čas väčšiu. Po určitom čase však všetci  hľadáme príležitosť, kam a za čo najvýhodnejších podmienok nasporenú sumu bezpečne uložiť, tak aby nám prinášala slušný výnos. Aktuálnu situáciu určite poznáte - na bežných účtoch dostanete výnos blížiaci sa k nule a termínované vklady, tie už tiež tak nevynášajú ako v minulosti.

U nás v Privatbanke, a. s., ponúkame už od roku 2013 pre záujemcov o vyššie zhodnotenie svojich úspor moderné a čoraz obľúbenejšie riešenie – verejné korporátne dlhopisy. Momentálne aranžujeme pre verejnosť dokonca už 17. emisiu verejných korporátnych dlhopisov, a to s významne vyšším výnosom, ako ponúkajú klasické bankové produkty, či už je to termínovaný vklad, alebo sporiaci účet.

A aký reálny rozdiel vo výnose teda môžete získať? Na porovnanie, keď sa pozrieme na www.financnahitparada.sk, čo je portál, ktorý porovnáva výšku úrokových sadzieb na trhu aj v oblasti sporenia, na najvýhodnejšom termínovanom vklade získate pri ročnej viazanosti výnos 1,70 % ročne. A v Privatbanke, a. s., máme aktuálne v ponuke dlhopisy Penta Public s pevným výnosom 3,25 – 3,35 % ročne pri lehote splatnosti 1 až 2 roky. To je už značný rozdiel, pri ktorom, v závislosti od výšky Vašej investície, môžete získať desiatky, či stovky eur ročne navyše. A vzhľadom na minimálnu výšku investície 3 000 eur ide skutočne o produkt dostupný pre širokú verejnosť.

A na obdobie od 12. 11. do 18. 12. 2015 sme teraz pripravili ešte niečo špeciálne – ak si v tomto čase kúpite korporátny dlhopis z našej ponuky, získate finančný bonus vo forme 50% zľavy z poplatku za jeho nákup. Na lepšiu ilustráciu uvádzame, že štandardný poplatok za nákup korporátneho dlhopisu je stanovený v rozpätí od 0,30 % do 0,50 % z objemu investície (v závislosti od lehoty splatnosti dlhopisu).

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala. Radi Vás privítame na niektorom z našich obchodných miest. Ak máte akékoľvek doplňujúce otázky, kontaktujte, prosím, ktoréhokoľvek pracovníka pobočky. Viac informácií o korporátnych dlhopisoch získate na našej internetovej adrese www.privatbanka.sk.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!
Upozornenie na riziká

S investíciou do dlhových cenných papierov sú spojené riziká, ktorých opis nájdete v Prospekte na webovej stránke http://www.privatbanka.sk/sk/dokumenty/korporatne-emisie/verejne-emisie. Záujemca o investovanie do Dlhopisov by sa mal oboznámiť s Prospektom ako celkom. Informácie uvedené v tomto Prospekte by mali byť záujemcami o investovanie do Dlhopisov starostlivo vyhodnotené pred uskutočnením rozhodnutia o investovaní do dlhopisov. Investičné možnosti uvádzané v tomto dokumente nemusia byť vhodné alebo primerané pre určitých konkrétnych investorov, a to v závislosti od ich špecifických investičných cieľov, časového horizontu investície, v súvislosti s ich celkovou finančnou situáciou alebo vzhľadom na ich znalosti a skúsenosti, ktoré umožňujú porozumieť rizikám spojeným s finančnými nástrojmi alebo s investičnou službou.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Pripravte sa na folklórny zážitok s magickým výhľadom.


4 h

S týmto predplatným si odomknete SME.sk až na 6 zariadeniach.


INZERCIA 4 h

Častejšia potreba tankovať môže poukazovať na oveľa vážnejší problém.


5. aug
SkryťZatvoriť reklamu