SME
Pondelok, 8. august, 2022 | Meniny má Oskar

Výnos 3,35 % p.a. je dostupný pre širokú verejnosť v Privatbanke

Mnohých z vás neuspokojujú klesajúce výnosy na termínovaných vkladoch, preto hľadáte výnosnejšie formy zhodnotenia svojich úspor.

Mnohých z vás neuspokojujú klesajúce výnosy na termínovaných vkladoch, preto hľadáte výnosnejšie formy zhodnotenia svojich úspor. Aktuálne najvyšší výnos na ročnom termínovanom vklade môžete získať na trhu vo výške 1,70 % ročne a aj to až pri výške vkladu 10 000 eur (zdroj: financnahitparada.sk). Investície do dlhopisov konkrétnej firmy pritom môžu priniesť oveľa vyšší výnos ako sporiace účty alebo termínované vklady. Predstavujú tak zaujímavú alternatívu na zhodnotenie voľných finančných prostriedkov.

Privatbanka, a. s., ponúka širokej verejnosti obľúbené korporátne dlhopisy Penta Public, ktoré majú vopred známy fixný výnos 3,25 – 3,35 % ročne pri splatnosti 1 – 2 roky. O tom, že tento náš produkt je čoraz populárnejší, svedčí fakt, že Privatbanka, a. s., od roku 2013 aranžuje už 19. emisiu verejných korporátnych dlhopisov Penta Public.

Výhody verejných korporátnych dlhopisov

  • nadpriemerné zhodnotenie finančných prostriedkov
  • minimálna investícia už od 3 000 eur
  • vopred známy fixný výnos
  • pravidelne polročne vyplácaný kupón
  • likvidita − v prípade potreby možnosť predaja dlhopisu aj pred jeho splatnosťou na trhu organizovanom Privatbankou

Viac informácií o našej aktuálnej ponuke korporátnych dlhopisov nájdete na našej internetovej stránke www.privatbanka.sk.


Upozornenie na riziká

S investíciou do dlhových cenných papierov sú spojené riziká, ktorých opis nájdete v Prospekte na webovej stránke http://www.privatbanka.sk/sk/dokumenty/korporatne-emisie/verejne-emisie. Záujemca o investovanie do Dlhopisov by sa mal oboznámiť s Prospektom ako celkom. Informácie uvedené v tomto Prospekte by mali byť záujemcami o investovanie do Dlhopisov starostlivo vyhodnotené pred uskutočnením rozhodnutia o investovaní do dlhopisov. Investičné možnosti uvádzané v tomto dokumente nemusia byť vhodné alebo primerané pre určitých konkrétnych investorov, a to v závislosti od ich špecifických investičných cieľov, časového horizontu investície, v súvislosti s ich celkovou finančnou situáciou alebo vzhľadom na ich znalosti a skúsenosti, ktoré umožňujú porozumieť rizikám spojeným s finančnými nástrojmi alebo s investičnou službou.


Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Pripravte sa na folklórny zážitok s magickým výhľadom.


3 h

S týmto predplatným si odomknete SME.sk až na 6 zariadeniach.


INZERCIA 3 h

Častejšia potreba tankovať môže poukazovať na oveľa vážnejší problém.


5. aug
SkryťZatvoriť reklamu