SME
Sobota, 13. august, 2022 | Meniny má Ľubomír

Užite si svoju mužnosť znova naplno a využite doping

Byť znova mužom, to je sen každého, kto má problém s potenciou a plodnosťou.

Byť znova mužom, to je sen každého, kto má problém s potenciou a plodnosťou. Možno budete prekvapení, ale na tom, aby bol partner dokonalý aj v posteli, záleží aj ženám!

Jedna vec je mať občasné problémy spôsobené objektívnymi okolnosťami, niečo iné je ale potýkať sa pravidelne s nekvalitnou erekciou. Ak poznáte aj vy ten pocit, kedy by ste chceli vydržať viac a mať lepšiu erekciu, no nedarí sa to, svitá vám na lepšie časy.

Na malý slovenský trh totiž prišiel nový zahraničný „doping“ v podobe tabletiek na podporu erekcie - eJoy®. Tento produkt sa vyrába vo Veľkej Británii a patrí medzi 100% prírodné prostriedky na zlepšenie erekcie a podporu mužnosti.

Objavte obrovskú silu v malej tabletke

eJoy® je prírodný doplnok výživy so zameraním na skvalitnenie sexu a aj celkového zdravotného stavu muža. Ak máte problém napríklad s nedostatočným libidom, s prostatou, s príliš krátkou dobou pohlavného styku v dôsledku nedostatočnej erekcie, prípadne dokonca problém vôbec dosiahnuť erekciu, tak práve táto malá tabletka vám môže pomôcť získať znova späť svoju mužnosť.

Ako to dokáže? Odpoveďou je jej unikátne zloženie:

  1. Základom eJoy®-u je ázijská bylina Tribullus Terrestris, ktorá pomáha zvýšeniu hladiny testosterónu v organizme, čo má vplyv na zlepšenie produkcie spermií, zvýšenie potencie a zvýšenie chuti na sex.
  2. Okrem toho obsahuje každá tabletka aj výťažky z koreňa peruánskej liečivej byliny Lepidium Meyenii, ktorú možno poznáte skôr pod pomenovaním Maca - vedecké výskumy preukázali pozitívny vplyv tejto byliny na reprodukčné zdravie, no aj bez nich je všeobecne známe, že bylina sa využívala už niekoľko storočí na podporu potencie a erekcie
  3. eJoy® obsahuje aj extrakt z plodov Saw Palmetto, čo je palmovitá rastlina pochádzajúca z Južnej Kalifornie a je známa vďaka účinkom na reguláciu hormónov; jej pôsobenie ako prírodné afrodiziakum a podporná liečba pre problémy s prostatou je tiež známe už dlhšiu dobu
  4. Tabletky obsahujú aj extrakt chilli - ak ste to doteraz nevedeli, tak chilli je známe nielen ako štipľavé korenie, ale používa sa aj ako prírodné antibiotikum a v eJoy® má funkciu látky pomáhajúcej rozšíreniu ciev a lepšiemu prekrveniu

Používanie je bezpečné, dávkovanie jednoduché

eJoy® vyniká nielen zložením, ale aj samotným užívaním. Vďaka tomu, že nie sú s užívaním tabletky spojené žiadne vedľajšie príznaky typické pre mnoho konkurenčných produktov na lekársky predpis, sa nemusíte báť napríklad bolestí hlavy, tráviacich ťažkostí alebo začervenania pokožky.

Byť znova mužom, to je sen každého, kto má problém s potenciou a plodnosťou. Možno budete prekvapení, ale na tom, aby bol partner dokonalý aj v posteli, záleží aj ženám!

Na rozdiel napríklad od známej modrej tabletky je eJoy® bez lekárskeho predpisu, takže jeho predaj je voľný! Určite však odporúčame využiť na nákup produktu oficiálneho predajcu a zastúpenie na Slovensku - tabletky vyrába britská spoločnosť Pharmatico z Londýna, ale na Slovensku má svoje zastúpenie priamo vlastným eshopom www.ejoy.sk.

Čo sa týka dávkovania, obvykle stačí užiť 1 alebo 2 tablety pred plánovaným sexuálnym stykom a potom už len počkať na dostavenie sa prvých účinkov. Áno, čítate dobre, viacero mužov môže pocítiť zlepšenie erekcie a zlepšenie sexuálnej stimulácie už po 30 minútach. Samozrejme, je to veľmi individuálne a závisí to aj od miery problémov s erekciou, ktoré máte.

Kedy vám môže eJoy® pomôcť?

Tento výrobok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, čo znamená, že spĺňa aj tie najprísnejšie normy na predaj a distribúciu u nás. Tabletka prešla všetkými testami a splnila všetky normy potrebné pre certifikáciu. U absolútnej väčšiny mužov nastalo po užívaní tabletky zlepšenie erekcie, zvýšenie libida a predĺženie pohlavného styku. Ak chcete práve toto aj vy, pokojne vyskúšajte eJoy® - erekciu máte na dosah ruky!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Za architektonickým unikátom Apúlie cestujte do mestečka Alberobello.


INZERCIA 12. aug

Západoslovenská distribučná prinavráti koridoru pod VVN vedení v Pečnianskom lese prírodný charakter


INZERCIA 11. aug

Aký je rozdiel medzi palivami na čerpacích staniciach a tými, ktoré poháňajú monoposty F1?


11. aug
SkryťZatvoriť reklamu