SME
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Nápad na novoročné predsavzatie pre rok 2019

Najčastejšie si želáme zdravie, šťastie a bohatstvo. Zistili sme, ako si môžete splniť naraz všetky tri želania.

Nový rok sa pomaly blíži a mnohí ľudia prehodnocujú niektoré zo životných rozhodnutí. Novoročné predsavzatia sú perfektnou príležitosťou pre tých, ktorí nedokázali začať robiť zmeny, ktoré povedali, že spravia budúci týždeň, budúci mesiac alebo možno aj keď začne zima.

„Budem každý deň cvičiť, zdravo sa stravovať, držať diétu, začnem šetriť!“ Predsavzatia sú na to, aby sme veci menili k lepšiemu a častokrát sú otázkou úspechu aj peniaze. Našetrím si, aby som si mohol kúpiť dom, auto, 2 dovolenky a mnoho ďalšieho.

Zdravie, šťastie, bohatstvo

Najčastejšie si ľudia želajú zdravie, šťastie a bohatstvo. Je zaujímavé ako sú tieto želania veľmi úzko spojené s peniazmi. Ak máme peniaze, môžeme si kúpiť kvalitnejšiu stravu a prežívať menej stresu. Tak si dokážeme udržať zdravie. Zdravie vedie ku šťastiu. A rovnako aj pohoda, keď vieme, že nás netlačia drahé splátky a nedostatok peňazí na bežné potreby.

Bohatstvo je menované až v treťom rade. Je to preto, že bohatstvo je spojené s majetkom, ktorý prináša ďalší majetok. Inak povedané s investíciami a úsporami. Investície a úspory prichádzajú na rad až po základných životných potrebách.

My máme pre Vás nápad na skvelé novoročné predsavzatie, ktoré Vám pomôže plniť si rôzne sny v nasledujúcom roku.

Splňte si 3 želania jednou ranou

Nie je to síce jednoduché predsavzatie, ale vďaka nemu môžete precíznejšie naplánovať vaše realizácie na rok 2019. Je ním FINANČNÝ PLÁN!Prečo? Jednoducho preto, že Finančný plán vám pomôže zabezpečiť si peniaze.

Spraviť si ho vyžaduje určité úsilie a znalosti. Keď sa pri jeho tvorbe spojíte s profesionálom, môžete si ho pripraviť už za hodinku. Profesionálny finančný konzultant má potrebné informácie a nástroje, ktoré sú vám ihneď k dispozícii. Tak vám ušetrí čas a pomôže s jeho realizáciou.

Finančný plán

Služba je bezplatná.

· Dosiahnutie pre vás výhodného riešenia zabezpečuje výber z niekoľkých stoviek produktov.

· Bezpečnosť uložených prostriedkov.

· Trvalá starostlivosť a dlhodobý servis.

Finančný plán je najmodernejšou a preferovanou službou. Na základe podrobnej analýzy vašej situácie získate návod ako si splniť svoje strategické finančné ciele pomocou efektívnych finančných produktov, ktoré sú k dispozícii na trhu.

Toto všetko zabezpečuje spoločnosť Broker Consulting a.s.. Ich finančný plán je zostavený na mieru každému klientovi zvlášť. Preto ak máte záujem o bezplatnú konzultáciu navštívte stránku https://www.bcas.sk/o-nas/kontakt a rezervujte si termín s profesionálnym finančným konzultantom.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Podcast: Jeden lístok, veľa tratí

Vypočujte si rozhovor s Mirkou Miškechovou, tvárou a hlasom kampane SAD Trenčín.

Tlačové správy

Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi

Posledné mesiace nám ukázali, že zdravie by sme si mali vážiť viac, ako inokedy. Je to predsa to najcennejšie, čo v živote máme.

Tlačové správy

Nová škôlka 21. storočia na Kramároch

Moderná škôlka sa otvára začiatkom decembra a prvé dve triedy začnú chodiť do škôlky už v januári.