SME
Štvrtok, 18. apríl , 2019
INZERCIA

Dovi, hotel Mama! Bývajte výhodne a vo vlastnom

Ste pripravení budiť sa vo vlastnej spálni, leňošiť na gauči vlastnej obývačky a variť vo vlastnej kuchyni? Objavte byty ako lusk!

Všade dobre, vo vašom najlepšie

Mať vlastný byt. Jedna zo zásadných životných mét. Ako každá méta, aj táto vyzerá spočiatku komplikovanejšie, než akou naozaj je. Nájsť si útulný domov, čo naplní vaše predstavy o príjemnom (a vlastnom!) hniezdočku, je dostupný a realizovateľný sen, a rozhodne to neplatí len o ponuke bytov v hlavnom meste.

Podľa štatistík Európskej únie sa Slovákom z rodičovského domova veľmi nechce. Zatiaľ čo na severe Európy sa mladí osamostatňujú už okolo dvadsiatky a priemer spomedzi členských krajín EÚ je 26 rokov, u nás si dávame na čas – z hotela Mama sa odhlasujeme až po tridsiatke. Načo čakať, keď si môžete užívať slobodu vlastného súkromia už teraz?

Možnosti namiesto výhovoriek

Pohodlnosť? Opatrnosť? Vždy sa nájdu dôvody, prečo prechod k samostatnosti a nezávislosti odložiť na neskôr, ale „zaspať na vavrínoch“ v tomto prípade znamená prichádzať o jedinečné zážitky spojené so zariaďovaním svojho bývania, s budovaním zázemia potrebného pre každý vážny vzťah či s utužovaním vlastnej susedskej komunity.

Čo tak prestať snívať a začať aktívne hľadať? Vieme o mieste, ktoré má všetko dôležité pre pohodlný život v Malackách – dobrú polohu, nízke mesačné náklady aj ponuku vysokého bytového štandardu.

Nová zóna v meste

V novej obytnej zóne, iba pár minút od centra, sa začína stavať projekt Macek, prispôsobený špecifickým potrebám ľudí, čo si potrpia na výhodné riešenia bez kompromisov na pohodlí a kvalite. 58 dvojizbových bytov v objekte je tak akurát, aby sa darilo zachovať príjemne komorný ráz, ideálny pre vytvorenie družnej susedskej atmosféry.

Samotné byty zaujmú praktickými dispozíciami. Ako celok pôsobia kompaktne a už pri prvej návšteve vám je jasné, že ste na mieste, kde bol v centre záujmu architektov dôraz na čo najefektívnejšie využitie priestoru. Toho budete mať v projekte Macek dostatok na všetko, čo máte radi. V cene bytu je loggia aj pivničná kobka, samozrejmosťou je tiež zaistené parkovacie státie.

Miesto pre vaše zážitky

K novému životu patria aj nové zážitky a nie všetky sa odohrávajú iba za stenami bytu. Macek preto vychádza v ústrety ľuďom s aktívnym životným štýlom a priaznivcom zdravého pohybu – každý deň si môžete užívať rekreačnú zónu v bezpečnom a kamerovým systémom stráženom areáli alebo vytiahnuť bicykle a napojiť sa na známe cyklotrasy, ktoré sa nachádzajú neďaleko vášho bývania.

Ak si chcete zariadiť život podľa seba, urobte tak na mieste, kde vám bude sveta žiť. Vyberte si z ponuky bývania v projekte Macek a využite extra výhodné štartovacie ceny na prvých desať bytov.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Bim Challenge 2019

4. Majstrovstvá Slovenska v rýchlosti projektovania

Tlačové správy

Čerpacie stanice OMV Slovensko budú otvorené aj počas sviatkov

Čerpacie stanice OMV budú v plnej prevádzke aj počas dní, keď v bežných obchodoch nenakúpite.

Tlačové správy

Z Fondu malých projektov je možné získať až 50-tisíc eur

Miestne samosprávy, školy, cirkvi aj neziskové organizácie majú šancu získať príspevok od 20.000 do 50.000 eur.

Tlačové správy

Grilovacia sezóna je zahájená!

Grilovanie je jednou z tých oddychových aktivít na záhrade. Aké sú rady, tipy a triky na tento rok? Dá sa grilovať aj bez dymu?