SME
Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Pranie v potoku je vraj trendy, ale...

Trochu nepraktické riešenie sa v uponáhľanej dobe za posledné roky zmenilo.

Práčku berieme ako bežný spotrebič, ale pár desiatok rokov dozadu tak tomu nebolo a išlo o výnimočný prístroj, ktorý ušetril množstvo času. Napríklad prvá práčka Samsung uzrela svetlo sveta už v roku 1974. Mala dvojkomorový systém s jednou komorou na pranie, druhou na žmýkanie a bola s horným plnením. O 5 rokov neskôr prišla na kórejský trh revolučná práčka, ktorá odstránila všetky nedostatky prvého modelu. Išlo o prvú plne automatickú práčku s jednou komorou, takže stačilo iba stlačiť jedno tlačidlo a práčka sa o všetko postarala. Nasledovali osemdesiate roky s inováciou v podobe parného sanitačného cyklu, ktorý dodáva bielizni príjemnú vôňu a sviežosť.

O polovicu rýchlejšie

Roky postupne ubiehali a skutočný prelom v tejto oblasti predstavuje najnovšia technológia QuickDrive™ s dômyselnou konštrukciou bubna Q-Drum™, ktorý vytvára dynamický pohyb bielizne, čím skracuje dobu prania o 50 % a prináša 20% úsporu energie bez akéhokoľvek zníženia pracieho účinku. Navyše sú tieto práčky vybavené aj pracím asistentom Q-rator, ktorý vám výrazne uľahčí používanie práčky. Na svojom smartfóne môžete nastaviť, kedy má práčka začať prať, kontrolovať stav práčky, alebo dokonca vykonať základnú diagnostiku, či všetko pracuje tak, ako má. Pokiaľ sa nevyznáte v rôznych pracích programoch, stačí zadať, akú bielizeň chcete prať. Q-rator vám poradí, ktorý režim je pre vás najvhodnejší. Zároveň si môžete nastaviť aj notifikáciou, ktorá vás upozorní na koniec pracieho cyklu.

50 rokov inovácií v podobe 50 dní výhodných ponúk

V rámci osláv 50. výročia vzniku spoločnosti Samsung je od 17. júna do 5. augusta k dispozícii 50 obľúbených produktov spotrebnej elektroniky Samsung ako sú QLED televízory, soundbary, monitory, práčky, chladničky či vysávače so zľavami vo výške až 1 960 eur. Za nákup týchto modelov totiž Samsung ponúka peniaze späť (cash back). Zároveň do 4. augusta prebieha aj akcia, v rámci ktorej môžete získať práčku ocenenú časopisom dTest WW80K6414QW/LE za zvýhodnenú cenu 499 eur alebo práčku so sušičkou WD90N642OOM/ZE so skvelým 2 v 1 tyčovým vysávačom VS60K6050KW/GE.

Všetky produkty zaradené do špeciálnej ponuky, zoznam predajcov a podmienky pre získanie zľavy sú k dispozícii na stránke www.50rokovsamsung.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností

Tesco si plne uvedomuje svoju zodpovednosť pri zásobovaní obyvateľov Slovenska potravinami.

Tlačové správy

Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?

Netradične ho oslávili v BILLA.

Tlačové správy

Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant

Grant vo výške 30 000 eur môžu vybrané subjekty získať vďaka charitatívnemu behu No Finish Line