SME
Piatok, 15. január, 2021 | Meniny má DobroslavKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Tipy na nákupy pre školáka, ktoré by ste mali stihnúť ešte dnes

Leto ubehne rýchlejšie, než by sme si želali.

Nenechajte sa tým zaskočiť a neodkladajte prípravu výbavy pre vašich školáčikov na posledný týždeň prázdnin. Najmä, ak do školy chystáte budúceho prváčika. Začnite s predstihom.

V týchto dňoch sa ako rodičia určite usilujete čo najlepšie zladiť svoj pracovný režim s prípravou prázdninového programu pre vašich školákov. No aj keď sa vaše ratolesti chystajú na školské povinnosti až o pár týždňov, vám sa prázdniny končia skôr. Nenechajte si preto prípravy na poslednú chvíľku a k výletom do prírody zaraďte aj postupné nákupy školskej výbavy. Aj keď sa môže zdať, že na to máte ešte dostatok času, vždy je lepšie pripraviť sa vopred. Rozložíte si tým starosti aj náklady.

Určite by ste nemali zabudnúť kúpiť...

1. Školskú tašku
Dnes už len zriedka uvidíte školáka nosiť aktovku. Teraz sa nosia batohy – ale pozor, len tie s označením školské! Dizajnových variánt je na trhu obrovské množstvo, myslite však na to, že správny batoh by mal byť ľahučký, ergonomicky tvarovaný a pevný. Veľkou výhodou je čo najväčšie množstvo priehradiek. Menej ako dve znamenajú veľký neporiadok! Myslite na to, že batoh treba vyskúšať, pretože musí dobre držať na chrbte a určite nesiahať nižšie. Vy skontrolujte kvalitu batohu, ale dieťa nechajte vybrať si jeho dizajn, aby ho nosilo rado.

2. Písacie a kreatívne potreby
Do tašky patrí peračník a v prvý školský deň by nemal byť prázdny. Pripravte pero, plniace pero s bombičkami a zmizík, ceruzky a strúhadlo, gumu, farbičky a fixky. Podľa ročníka pridajte aj pravítka, kružidlo, či uhlomer. Pripravte kreatívne potreby na výtvarnú výchovu, ktoré deťom vydržia aj viac ročníkov. Nezabudnite na desiatový box, fľašu na vodu a samozrejme aj zošity. Tie zostanú po celý rok ako nové, ak použijete obaly a uložíte ich do školských dosiek.

3. Pohodlné oblečenie
Každé dieťa chce byť v škole v prvom rade cool, no prioritou pre rodiča by nemal byť len vzhľad oblečenia. Aj tu platí, že dôležitá je hlavne jeho kvalita. Školáci totiž potrebujú oblečenie, v ktorom sa budú cítiť hlavne pohodlne a príjemne. Pri jeho výbere by ste sa preto mali vyhnúť syntetickým materiálom, ktoré pri celodennom nosení môžu pôsobiť dráždivo. Nenechávajte si nákupy na poslednú chvíľu a skúste sa poobzerať po výbave, ktorá nezruinuje váš rodinný rozpočet už teraz.

Všetko potrebné na úspešný začiatok školského roka, ako aj trendové kúsky pre cool školáčikov nájdete pod značkou Hip & Hopps® za rozumné ceny v Kauflande.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon

Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon pre Slovensko a Českú republiku v segmente dioptrických skiel.

Tlačové správy

Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie

Nečakané rozšírenie koronavírusu postavilo populáciu a taktiež rôzne priemyselné odvetvia pred výzvy v mnohých oblastiach života.

Tlačové správy

SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov

Rok 2020 bol pre spravodajstvo SME.sk rekordný z hľadiska viacerých parametrov.