SME
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Únava, Stres ? Nízke libido ? Riešenie je jednoduché!

Stavte na prírodné výživové doplnky, no pozorne sledujte ich zloženie. LIBIDO4.me obsahuje všetko to čo potrebujete.

LIBIDO4.ME WOMEN A MEN

TERAZ získate na www.altevita.sk v akcii 1+1 ZADARMO!

Stresujúci život, nesprávne zvolená strava, chemikálie, nepravidelný spánok, nedostatok relaxu a chronická únava. Všetko toto je realita dnešnej doby a má to značný vplyv na naše zdravie. Na svete je nespočítateľné množstvo zdravotných problémov, kde aspoň s jedným z nich sa každý z nás za život stretne. Čo je ale najväčším problémom a v súčasnosti čoraz častejším, je práve plodnosť. Každým rokom je to čoraz vážnejšie a v podstate sa to nedá takmer nijako vyriešiť. Aj keď sa väčšinou hľadá problém u žien, tak opak je pravdou a problémy sa momentálne skôr vyskytujú na strane muža.

U mužov to nie je len problém s erekciou, ale skôr problémy so spermiami. Je to ich nedostatočná pohyblivosť a nízka kvalita. U žien je to zas problém s vaječníkmi a vajcovodmi, kde bývajú tieto orgány poškodené, nepriechodné alebo nedostatočne pracujúce.Objavuje sa aj neschopnosť počať aj napriek tomu, že sú obaja partneri zdraví a neboli zistené žiadne problémy s reprodukčnými orgánmi a ich funkčnosťou. V prípadoch, že vaše orgány nedostatočne pracujú alebo nepoznáte príčinu neplodnosti vám môže pomôcť bylinný doplnok výživy Libido4.me pre ženy a pre mužov. Aby ste zistili, či sa to oplatí alebo nie, aké je zloženie a skúsenosti zákazníkov, tak sme pre vás pripravili na tieto produkty recenziu. Tiež sa budeme venovať téme neplodnosti u mužov a žien.

O značke

Názov značkyAltevita sa skladá z 3 slov – alternatíva, vitalita a evita. Venujú sa hlavne zdravej výžive a bio výrobkom, preto si priaznivci tejto tematiky prídu na svoje. Sú to výrobky čisto prírodné a pozitívne pôsobiace na ľudský organizmus. Majú zdraviu prospešné a povzbudzujúce účinky či osviežujúce účinky.

LIBIDO4.ME WOMEN

TERAZ získate na www.altevita.sk v akcii 1+1 ZADARMO!

Tento doplnok výživy pre ženy je certifikovanýBIO výrobok zložený zo 100 % bylín bez pridaných látok, GMO a konzervantov. Má pozitívny vplyv na sexuálne a reprodukčné zdravie u žien. V zložení sa nachádza viacero bylín, ktoré majú pozitívny vplyv na energiu, plodnosť, potenciu, sexuálny výkon, regeneráciu, imunitu, silu, vytrvalosť a intímne zdravie. Okrem toho, že je tento produkt primárne určený na potenciu a imunitu, tak má priaznivé účinky na trávenie a vylučovanie. Keďže pri dnešných potravinách a nesprávnych stravovacích návykoch má množstvo z nás s týmto problémy, tak je veľmi vhodné zaradiť tento doplnok výživy aj na účely upravenia trávenia a vylučovania.

Aby sa ale dostali nejaké účinky, takje potrebné tento doplnok výživy užívať aspoň 3 mesiace. Maximálna hranica užívania nie je, pretože sa tam nenachádzajú žiadne škodlivé a návykové látky, takže je možné používať ho dlhodobo. Je vhodný pre vegetariánov, vegánov a vďaka svojmu zloženiu si ho obľúbili aj tí najnáročnejší zákazníci.

Balenie obsahuje 60 ks tabliet, pričom denná dávka predstavuje 1 – 2 kapsuly 2x denne po jedle, ktoré by ste mali zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Jedno balenie LIBIDO4.ME by vám teda malo vydržať 15 – 30 dní. Čo sa týka skladovania, tak by to malo byť v suchu, bez priameho slnečného zloženia a pri teplote 4 – 25 stupňov Celzia. Nevystavujte ho mrazu ani vlhkosti.

Zloženie: Šatavari (Asparagus Racemosus), Maca Peruánska (Lepidium Meyenii), Mucuna (Mucuna Pruriens), Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea), Ženšen sibírsky (Siberian gingseng), Škorica cejlónska (Cinnamon ceylon)

Šatavari alebo špargľa hroznovitá je popínavý ker s malými lístkami, tŕňmi a bielymi alebo ružovými voňavými kvetmi. Obsahuje množstvo prospešných látok pre telo, bielkoviny, škroby, polysacharidy, steroidné saponíny či triesloviny. Už niekoľko storočí sa táto rastlina sa využíva v tradičnej indickej medicíne – ajurvéde. V tomto doplnku výživy sa využíva hlavne:

 • Podpora plodnosti a sexuality
 • Zvyšovanie odolnosti voči stresu
 • Posilnenie ženských orgánov
 • Pomoc pri PMS (podráždenosť, zadržiavanie tekutín alebo psychické problémy)
 • Podpora produkcie testosterónu
 • Zvýšenie energie

Ďalšia rastlina, ktorá sa nachádza v tomto produkte, čižeMaca Peruánska, je dvojročná bylina a vyskytuje sa prirodzene v Južnej Amerike. Obsahuje vlákninu, minerály ako vápnik, fosfor, železo, vitamíny skupiny B a vitamíny C a E. Pestuje sa hlavne kvôli buľve a používa sa ako koreňová zelenina a liečivá rastlina. Väčšina objemu vypestovaných rastlín sa suší, pretože v tejto forme môže byť skladovaná až po dobu niekoľkých rokov. Jej účinky sú nasledovné:

 • Tonizuje a vyživuje endokrinný systém
 • Pomáha organizmu pri vplyvoch stresových faktorov
 • Zvyšuje libido
 • Pomáha ženám ľahšie dosiahnuť orgazmus
 • Reguluje menštruáciu
 • Zlepší krvotvorbu
 • Zmierňuje príznaky PMS
 • Odďaľuje príznaky starnutia organizmu
 • Pomáha udržiavať správnu funkciu močového systému
 • Zlepšuje kvalitu vlasov a nechtov

Ženšen sibírsky je rastlina, ktorá sa väčšinou celá využíva v tradičnej medicíne a je to jedna z najznámejších exotických liečivých bylín. Je rozšírený po celom svete ako prostriedok doplnkovej výživy. Aj keď účinnosť ženšenu nebola vedecky preukázaná, no skúsenosti ľudí potvrdzujú, že táto rastlina v sebe pozitívne účinky pre ľudský organizmus má. Dokonca sú ženšenu prisudzované magické vlastnosti a z časti sa používa podobne ako mandragora. Medzi jeho hlavné účinky patria:

 • Pomoc na zvyšovanie vitality pri dlhodobej únave
 • Prírodné afrodiziakum
 • Zlepšenie potencie a plodnosti
 • Zvýšenie imunitného systému
 • Spomalenie starnutia
 • Priaznivý vplyv na pamäť, pozornosť a sústredenie
 • Zlepšenie fyzickej a mentálnej výkonnosti

Pre koho je tento produkt určený a pre koho zas nie? Tento doplnok výživy nie je vhodný pre deti a tehotné ženy. Taktiež by ste ho mali uskladňovať mimo dosahu detí a tento doplnok by sa nemal používať ako náhrada rozmanitej stravy.

LIBIDO4.ME MEN

TERAZ získate na www.altevita.sk v akcii 1+1 ZADARMO!

Tak, ako pri doplnku výživy pre ženy, tak aj tento pre mužov je certifikovaný BIO výrobok zložený zo 100 % bylín, bez pridaných látok, GMO a konzervantov.Aj keď si väčšina mužov myslí, že takéto niečo nepotrebuje, tak sa pravdepodobne mýli. Stresujúci život negatívne ovplyvňuje nie len našu myseľ, ale aj telo. Okrem posilnenia imunity a zlepšenia psychického zdravia vplýva tento produkt hlavne na sexuálne a reprodukčné zdravie. Svojim zložením sa líši od LIBIDO4.ME pre ženy. Balenie, opäť, obsahuje 60 tabliet, pričom by ste mali jesť 1 – 2 tablety, 2x denne po jedle.

Zloženie: Maca Peruánska (Lepidium Meyenii), Kotvičník zemný (Tribulus terrestris), krpčiarka šípolistá – horny goat, Ašvaganda, Ginko dvojlaločné, rozchodnica ružová (rhodiola rosea), ženšen sibírsky (siberian gingseng)

Kotvičník zemný je rastlina pôvodom z Ázie, ktorá bola používaná už pred 1 500 rokmi. V starej Číne poznali, že v tejto byline sa nachádza sila pomáhajúca pri rôznych zdravotných ťažkostiach. Napriek tomu sa spája hlavne s erekciou a potenciou, pretože ide o rastlinu, ktorá ovplyvňuje libido, potenciu a aj prostatu. Je to rastlina, ktorá rastie vo všetkých kútoch sveta a charakteristická je svojimi žltými kvetmi. Medzi jeho hlavné účinky patria:

 • Je prírodným afrodiziakom
 • Prirodzene zvyšuje hladinu testosterónu
 • Má pozitívne účinky na obličky a močové cesty
 • Napomáha udržiavať zdravú prostatu
 • Prispieva k optimálnemu krvnému tlaku, cholesterolu a hladine triglycerolov

Krpčiarka, nazývaná tiež ako čínska viagra, je naozaj silné afrodiziakum s potenciálom zlepšiť sexuálny apetít a zvýšiť sexuálnu energiu. Aj napriek tomu je účinnosť tejto rastliny pochádzajúcej z Číny širokospektrálna. Bylinka sa využíva v tradičnom ľudovom liečiteľstve, keďže z hľadiska potencie má niečo, čo žiadna iná rastlina nemá, a to je flavonoid zvaný Ikarín. Ten pomáha roztiahnuť a prekrviť cievy, takže aj vďaka tomu má silné účinky na erekciu. Čo sa týka účinkov, tak:

 • Pomáha pre zlepšenie prekrvenia a zvýšenie cirkulácie krvi
 • Je nervovým tonikom a zvyšuje funkčnosť periférnych nervov
 • Pomáha na zvýšenie imunitnej reakcie
 • Zvyšuje psychickú vitalitu

Môj názor na tieto produkty

Na začiatok si povieme pár faktov. Neplodnosť sa stáva jedným z našich najväčších nepriateľov a keďže je reprodukcia akéhokoľvek druhu najdôležitejšia, čo sa týka nášho druhu, postupne je to čoraz väčší problém.V súčasnosti trpí na bezdetnosť až 25% manželských alebo partnerských párov. Aké sú najčastejšie problémy neplodnosti? U žien sú je to hlavne životospráva, výživa tela, stres alebo sú to hormonálne poruchy. U mužov zas kvalita a kvantita spermií, psychický stres, opäť životospráva a výživa tela. Vidíte? Vždy je najdôležitejšie to, čo si do tela dávate a ako sa oň staráte. Treba mu dodať aj všetky vitamíny a minerály, ktoré potrebuje. Okrem neplodnosti sa môže strácať chuť na sex alebo sa zhoršovať intímne zdravie. Práve s týmto vám môže pomôcť LIBIDO4.me.

Celkovo je môj názor na doplnky výživy naozaj kladný. Dokážete vďaka nim do tela dostať to, čo strava väčšinou nedokáže.Aj keby ste stále jedli ovocie a zeleninu, vajíčka a mäso, všetko podľa ukážkového jedálnička, vždy vám môže niečo zachýbať. Záleží aj na tom, ako pracuje vaše telo. Tento doplnok odporúčam hlavne vtedy, ak sa pokúšate o bábätko. Niekedy sa môže váš intímny život dostať do rutiny, už sa vám ani nechce, ale viete, že musíte. Ak však začnete užívať tento doplnok, zvýšia sa vám tak šance a pôjde vám to oveľa ľahšie, keďže budete mať väčšiu chuť. Zároveň sa postará aj o väčšiu odolnosť voči stresu, keďže ten je v tomto prípade kľúčový a negatívne vplýva na proces počatia. Takže za mňa určite áno, zaobstarajte si tento doplnok výživy a nebojte sa urobiť pre svoje telo niečo naviac.

Časté otázky pred nákupom

Doplnky výživy sú niečo, čo ovplyvní funkčnosť vášho organizmu a ak si nevyberiete dobre, môže to čiastočne rozhádzať funkčnosť vášho tela. Je teda na mieste mať množstvo otázok a dozvedieť sa pred kúpou produktu čo najviac. Čo teda zaujíma zákazníkov pred nákupom najviac?

Otázka: „Pre koho tento produkt nie je vhodný?“
Odpoveď: „Prípravok sa neodporúča a nie je vhodný pre deti a tehotné ženy. Taktiež je potrebné dávať pozor na to, aby bol produkt správne uskladnený a bol mimo dosahu detí. Tiež by sa nemal používať ako náhrada pestrej stravy.“

Otázka: „Je tento produkt vegánsky?“
Odpoveď: „Áno, tento produkt je 100% organický a vegánsky. Zároveň je to certifikovaný BIO výrobok.“

Záverečné zhrnutie

Oplatí sa teda investovať či už do tohto alebo do iných doplnkov výživy? Jednoznačne áno! Či už máte problémy s tým, na čo sa daný doplnok zameriava alebo to má slúžiť len ako prevencia, v oboch prípadoch si treba vyberať podľa skúseností a kvality použitých zložiek.Treba uprednostniť kvalitu pred kvantitou a nižšou cenou. Konkrétne výrobky LIBIDO4.me by ste si mali kúpiť, ak máte stresujúci život, máte problémy s plodnosťou, nemáte chuť na sex a potrebujete viac energie.

TERAZ získate na www.altevita.sk v akcii 1+1 ZADARMO!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Podcast: Jeden lístok, veľa tratí

Vypočujte si rozhovor s Mirkou Miškechovou, tvárou a hlasom kampane SAD Trenčín.

Tlačové správy

Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi

Posledné mesiace nám ukázali, že zdravie by sme si mali vážiť viac, ako inokedy. Je to predsa to najcennejšie, čo v živote máme.

Tlačové správy

Nová škôlka 21. storočia na Kramároch

Moderná škôlka sa otvára začiatkom decembra a prvé dve triedy začnú chodiť do škôlky už v januári.