SME
Utorok, 7. december, 2021 | Meniny má AmbrózKrížovkyKrížovky

Jeseň je ideálny čas pre začatie diéty

Jeseň nie je len o návrate detí do školských lavíc, ale môže pre nás znamenať príliv novej energie, napríklad práve pre chudnutie.

Jesenné zhadzovanie vám s MyKETO pôjde lepšie!

Jeseň nie je len o návrate detí do školských lavíc a s tým súvisiacich povinnostiach, ale môže pre nás znamenať príliv novej energie, napríklad práve pre chudnutie. Záleží len na každom z nás, či sa nechá správne motivovať a bude jeseň vnímať ako nový začiatok.

Koniec leta vnímajte pozitívne. Pretvorte ho v niečo nové

Koniec leta a začiatok nového školského roka sa pre mnohých z nás stal niečím, čomu sa dá povedať druhý nový rok. Po letnej dovolenke plnej pohody a odpočinku nastal čas vrhnúť sa opäť do práce. Myslite však aj na svoje koníčky, aby váš režim bol vyvážený. Možno vás v uplynulom období oslovilo niečo, čomu sa chcete viac venovať a teraz už premýšľate, ako pracovné povinnosti najlepšie skĺbiť s kurzom taliančiny, starostlivosťou o domácnosť, venčením psa a krúžkami svojich detí. Určite to nebude jednoduché, ale pôjde to! Vaše telo je po lete ideálne prečistené a pozitívna energie vám pomôže naštartovať nový denný rozvrh. Začnite s pohybom, ktorý pomôže vašej fyzičke aj tvarovaniu postavy, nebojte sa sebavzdelávania, pri ktorom potrénujete svoje šedé bunky mozgové.

S jesenným zhadzovaním pomôže MyKETO

Cez leto ste možno trochu hrešili, teraz je však čas vrátiť sa k minulým predsavzatiam. Oprášte ich a začnite na sebe čo najskôr pracovať. Pokiaľ svoje jesenné snaženie myslíte naozaj vážne, pustite sa rovno do komplexného redukčného programu a o bjednajte si výhodný balíček MyKETO alebo navštívte poradenské centrá výživových poradcov. Čoskoro zistíte, že samotný priebeh diéty je oveľa efektívnejší a príjemnejší ako ste si vôbec dokázali predstaviť. Navyše, vďaka jednoducho a rýchlo pripraveným diétnym jedlám nemusíte zložito počítať kalórie, ale máte dostatok času sa venovať sami sebe. Všetky proteínová jedla a koktaily MyKETO sú vyvážené a určite si medzi nimi vyberiete svojich favoritov.

Vďaka väčším porciám jedla (40-55 g) a teda tiež intenzívnejšiemu pocitu nasýtenia, sa budete môcť odhodlane venovať svojmu jesennému záväzku anovému reštartu Ketodiéty, ktorý vám pomôže k zdravému a krásnemu telu. Ketodiéta, či Ketónová diéta je veľmi prínosná aj v tom, že dodáva viac energie a vitality, pretože sa pri nej spaľujú tuky, z ktorých telo získava 2x viac energie ako zo sacharidov.

Siahnuť po kvalitných proteínových jedlách a nápojoch a obohatiť nimi svoj bežný jedálniček rozhodne pomôže pri vašom jesennom úsilí byť opäť fit. Spestrite si svoj jedálniček napríklad kvalitným a chutným proteínovým nápojom vášho výberu. Rovnako ako napr. sušené mäso, proteínová kaša či proteínová polievka môže byť ideálna ako olovrant medzi jedlami, po cvičení alebo ako ľahká alternatíva obeda či večere. Záleží len na vás, ktoré proteínové jedlá si vyberiete!

www.myketo.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Špecialisti z Nemocnice AGEL Košice-Šaca prinavracajú sebavedomie ženám z celého Slovenska.


5m

Účinky Arónie oceňujú hlavne onkologický pacienti a ľudia so slabšou imunitou


4 h

Vianočný fond pomoci od Orange medzi organizácie prerozdelí sumu 40 000 eur.


INZERCIA 13 h
Skryť Zatvoriť reklamu