SME
Sobota, 10. apríl, 2021 | Meniny má IgorKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Ako môžete zastaviť dýchavičnosť pri covide a po jeho prekonaní?

Mne už nič nepomôže. Vyskúšal som všetko! Aj Vy si toto hovoríte? Pravdepodobne ste uviazli v situácii, v ktorej sa často ocitáme.

(Zdroj: ORIN Slovakia)

Akej chyby sa my ľudia často dopúšťame? Dozviete sa v tomto článku. A prezradíme Vám aj to, čo robiť, aby ste sa problému s dýchaním zbavili raz a navždy.

Ľudia najčastejšie hovoria o týchto príznakoch

Pocit nedostatku vzduchu, zrýchlené či prehĺbené dýchanie. Tak na tieto príznaky sa najčastejšie sťažujú COVID pozitívni pacienti. Dokonca aj týždne či mesiace po prekonaní ochorenia sa sťažujú na neustupujúcu dýchavičnosť.

Stalo sa to už aj Vám?

Z neustálej dýchavičnosti začínate byť nervózni, dokonca nevládzete tak, ako predtým. Problém Vám robí výjsť na tretie poschodie. Lieky Vám nezaberajú a Vy začínate mať pocit, že táto situácia sa nikdy neskončí. Vzdáte sa a naučíte sa s týmto zdravotným problémom žiť. A tu pre Vás začína ďalší problém. Rozhodli ste sa totiž žiť život v obmedzeniach, ktorý postupne vedie k trvalej nespokojnosti. Ale čo ak túto situáciu môžete vyriešiť?

Čo Vám môže pomôcť?

Existuje liečebná metóda, pri ktorej dochádza k okysličeniu celého organizmu, vďaka čomu môžete zminimalizovať dýchavičnosť. Ako to funguje? Používaním tejto metódy pomáhame od seba oddeliť červené krvinky, zabrániť tzv. „retiazkovaniu“ a tým zlepšiť prenos kyslíka z pľúc do celého organizmu. Metóda nemá žiadne vedľajšie účinky. Trvá 30 minút denne a všetko sa deje v pohodlí Vašej obývačky. Táto metóda je klinicky testovaná, bezbolestná a účinná.

Pozrite sa, čo hovoria ľudia, ktorí si už túto metódu vyskúšali.

Čo môžete dosiahnuť pravidelným používaním tejto metódy?

1. Znížiť alebo úplne odstrániť stav dýchavičnosti
2. Zlepšiť reológiu (vlastnosti) krvi
3. Zvýšiť fyzický výkon
+ zoznam pokračuje ďalej

Chcete si aj Vy ZADARMO vyskúšať metódu, ktorá pomohla tisíckam ľudí na Slovensku?
Áno, chcem.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Workshop pripravený v spolupráci medzi EUBA a NBS zameraný na tréning v oblasti Blockchain technológií.

9. apr
100 % rakytníková šťava Bobule

Nie náhodou sa hovorí, že ráno robí deň. Využite čas pred odchodom do práce či školy na maximum a urobte niečo pre vaše zdravie.

9. apr
100 % ovocné smoothie Bobule

Uvažovali ste niekedy o tom, koľko by ste mali zjesť denne ovocia a zeleniny? Je to celých päť porcií denne.

9. apr