SME
Streda, 1. december, 2021 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

ANTIK optický gigabitový internet čoskoro aj v Prešove!

Antik finišuje práce s výstavbou optickej siete aj v Prešove.

Antik finišuje práce s výstavbou optickej siete aj v Prešove. Začína v častiach Rúrky, Sídlisko II a Solivar + okolitých obciach Kendice, Lemešany a Finticami. Ponúkať bude super-rýchly neobmedzený gigabitový optický internet pre rodinné domy spolu s najbohatšou digitálnou TV k internetu zadarmo.

K rýchlemu 1Gbit/s optickému internetu aj Digitálna TV zadarmo!

K internetu zadarmo Vás poteší vyše 150 TV kanálov už v základnej ponuke, k dispozícii tiež moderný 20 dňový HD archív s covermi titulov, MOVIES s filmami a seriálmi bez reklám a s dabingom taktiež zadarmo, živé pohľady kamier na prírodu alebo situáciu nakrižovatkách či priame prenosy z kostolova množstvo ďalších moderných funkcií vrátane automatického sledovania TV aj v mobile vďaka bezplatnej aplikácii Antik TV.

Set-top box až -60% a ďalšie výhody

Najnovší 4K set-top box k digitálnej TV získate pri prechode od konkurencie vo výraznej zľave –60% (len 39€ namiesto 99€), k tomu ľubovoľný TV balík na 3 mes. zadarmo a kopec ďalších výhod. Ak od konkurencie neprechádzate, aj tak máte výraznú zľavu na set-top box len 69€ namiesto 99€. Akcie sú platné od 1.3. – 30.6.2021. (Využiť ich môžete v čase pripojenia, stačí sa v tomto období nezáväzne registrovať).

Eurosport v 4K prináša ANTIK ako prvý!

Horúca novinka v ponuke ANTIKU a úplne prvenstvo na Slovensku a v Čechách je vysielanie

atraktívnej športovej stanice Eurosport vo vysokom rozlíšení 4K!

Kde bude Antik dostupný + nezáväzná registrácia už dnes

Ak bývate vy alebo Vaši známi v týchto lokalitách v rodinných domoch, mali by ste spozornieť. Môžete sa nezáväzne registrovať už dnes a využiť jedinečnú ponuku v čase pripojenia. Ide o tieto lokality rodinných domov: PO – Fintice, PO – Kendice, PO – Lemešany a tiež časti Prešova - Sídlisko 2, Rúrky a Solivar.

Všetky akcie sú platné od 1.3. – 30.6.2021 a využiť ich môžete v čase pripojenia, stačí sa v tomto období nezáväzne registrovať. Nemáte preto čo stratiť. Registrácie môžete nahlásiť nezáväzne na 055 30 12345.

Navyše, všetky služby od Antiku sú bez viazanosti a už 20 rokov za nezmenenú cenu. Už od 17,92€ mesačne tak môžete mať neobmedzený gigabitový optický internet a Digitálnu TV a volania k internetu bezplatne s kopou ďalších výhod.

Všetky nové lokality na optike nájdete aj na stránke www.antik.sk/pripajame.

Viac o najbohatšej TV na Slovensku nájdete na www.antik.sk/televizia

Prehľad platných akcií nájdete na www.antik.sk/akcie

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Nové číslo mesačníka SME Ženy v stánkoch od 1. decembra


INZERCIA 7 h

Nemusíme dlho bádať, aby sme prišli na to, že strava postavená na čerstvých plodoch je tá najzdravšia.


17 h

V poradí štvrtý rok sa dm zmenou BLACK piatku na GIVING rozhodla venovať 5 percent z celkového denného obratu e-shopu.


17 h
Skryť Zatvoriť reklamu