SME
Štvrtok, 2. december, 2021 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Lesné plody - Sila zo samotného srdca prírody

My v ZAMIO sa neustále snažíme prichádzať s niečím novým.

Starostlivo vyberáme plody, ktoré podporujú celkové zdravie organizmu. Novinkou v našom sortimente je šťava z lesných plodov, v ktorej spájajú svoje sily čučoriedky, brusnice, maliny a černice. Ich silu sme starostlivo uzatvorili do fľaše a v našom dnešnom článku vám prezradíme, čo môžete od tejto účinnej kombinácie očakávať. Akými schopnosťami sa môžu pýšiť lesné plody? Naozaj si zaslúžia prívlastok najzdravších plodov na svete?

Lesné plody a ich vplyv na ľudský organizmus
V bobuľových plodoch sa nachádza skutočne vysoké zastúpenie aktívnych látok. Objavíme v nich napríklad vlákninu, ktorá je nevyhnutná pre správne fungovanie čriev. Bobule však obsahujú rozpustnú vlákninu, ktorá sa môže pýšiť zaujímavou schopnosťou – spomaľuje prechod potravy tráviacim traktom, čo vedie k následnému zníženiu pocitu hladu. Lesné plody by ste teda mali do svojej stravy zaradiť, ak prechádzate redukčnou diétou. Okrem toho pomáhajú bojovať s inzulínovou rezistenciou, ktorá neskôr môže viesť k prepuknutiu cukrovky II. typu.

Lesné plody nám však toho dokážu ponúknuť oveľa viac. Táto skupina sa vyznačuje protizápalovými vlastnosťami. Náš hektický a nezdravý životný štýl vedie k prepuknutiu chronického zápalu, ktorý je pôvodcom mnohých akútnych i chronických ochorení. Práve lesné plody pomáhajú chronický zápal tlmiť a umožňujú organizmu bojovať s ním.

Prečo práve lesné plody?
V lesných plodoch sa snúbi skvelá chuť s úžasnými vlastnosťami. Často hľadáme zdravie ukryté v liekoch, ale príroda má pre nás pripravené tie najlepšie ingrediencie potrebné pre zdravé telo. V šťave ZAMIO sa ukrýva sila hneď niekoľkých druhov lesných plodov. Samotné vedecké štúdie, ktoré sa vplyvom bobuľového ovocia na ľudský organizmus zaoberali, potvrdzujú vysoký podiel antioxidantov, vitamínov, minerálnych látok. Ich obsah viedol k zlepšeniu zdravotného stavu z dlhodobého hľadiska. Možno sú práve lesné plody kľúčom k pevnému zdraviu, ktoré v dnešnej dobe hľadáme.

O prírodných produktoch s pozitívnymi biostimulačnými účinkami od firmy ZAMIO viac na stránkach www.zamio.sk, www.bioaronia.sk . Info linka : 0915 947 950

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Dnešné deti sa stretávajú s inými výzvami ako deti z predošlých generácií.


INZERCIA 8 h

V Bratislave sa napriek tomu urobili zaujímavé projekty.


INZERCIA 8 h

Decembrové číslo magazínu Historická revue už v predaji.


INZERCIA 8 h
Skryť Zatvoriť reklamu