SME
Nedeľa, 19. september, 2021 | Meniny má KonštantínKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Bezradný Valábik: Chalani, príďte mi pomôcť, neviem to naložiť!

Svaly má síce ukážkové, no aj tak musel Boris Valábik požiadať o pomoc kamarátov. Ale ani tí mu nedokázali pomôcť.

Boris Valábik nedávno nechtiac poskytol zaujímavý pohľad zákazníkom nitrianskej elektropredajne, keď dlhý čas telefonoval a esemeskoval v jednej polohe. Takto ho zvečnila Naďa z Nitry. „Bolo to zábavné, pretože takto stál dobrých dvadsať minút. Okolo síce chodila predavačka a zjavne sa ho chcela spýtať, či nepotrebuje poradiť, no on ju nevnímal. Vyzeral dosť bezradne,“ opísala nám situáciu.

Vybral som si chladničku a riešil som, ako ju odveziem domov. Jazdím síce veľkým autom, no toto bolo nad naše sily, tak som skúšal kamarátov, ale všetci boli mimo,“ približuje situáciu športový moderátor. „Nechápem, prečo som hneď nešiel za predavačmi, v PLANEO Elektro mi predsa vždy dobre poradia. Aj teraz mi poradili službu dovozu Doprava Premium, takže mi chladničku nielen priviezli, ale aj postavili na miesto, vybalili, zapojili a starú odviezli preč. Tomu hovorím kompletné služby a aj preto je PLANEO Elektro moja obľúbená elektropredajňa,“ dodáva spokojný majiteľ novej chladničky Boris Valábik.

Dopravu nového spotrebiča, ako aj odvoz starého, vieme našim zákazníkom ušiť na mieru,“ hovorí riaditeľ maloobchodu PLANEO Elektro Peter Matuška. „Vyberiete si, či vám stačí doviezť tovar po prvé dvere, alebo ho chcete postaviť tam, kam treba. Služba je dostupná vo všetkých našich 53 predajniach a tovar privezieme kamkoľvek,“ ubezpečuje zástupca najrozšírenejšej siete elektropredajní PLANEO Elektro.

Načítavam video...

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Slovensko sa od polovice septembra zaradilo medzi krajiny, ktoré môžu poskytnúť ľuďom so zdravotným znevýhodnením plnohodnotnú...


22 h

Pokusy, diskusie aj 10 fascinujúcich nových objavov, ktoré môžu zachrániť život.


18. sep
Moderná vila z betónu

Máme pre vás tip na stavebný materiál, s ktorým to ľahko dosiahnete.


17. sep
Skryť Zatvoriť reklamu