SME
Piatok, 19. august, 2022 | Meniny má Lýdia

Uhádnete, kto vidí takto svojho ocka?

Ide o známeho komika. Jeho Adelka ho namaľovala s okuliarmi, tie však bežne nenosí. Zato červený prístroj vám môže napovedať viac.

Slovenský moderátor, herec a zabávač pochádza zo Žiliny, kde aj pričuchol k divadlu, a to pôde žilinského Bábkového divadla. Svoju kariéru zabávača rozbehol ako stand-up komik, vidieť sme ho mohli v seriáloch ako napr. Hoď svišťom, Dr. Ludsky, vo filme Cuky Luky, no najväčšiu slávu mu priniesla úloha v Hornej Dolnej.Teraz už istotne tušíte, že ide o obľúbeného „Tunela“ - Juraja Šoka Tabačeka.

Ten sa nedávnostal ambasádorom projektu Slovensko uvažuje, ktorý dopĺňa iniciatívu Slovensko zálohuje o ďalšiu možnosť, ako sa správať ešte ekologickejšie.Zálohovanie považujem za perfektný krok smerom k ekologickejšiemu nakladaniu s plastovým odpadom, stále však platí, že najlepší odpad je ten, ktorý sa netvorí. SodaStream je nesporne ekologickejšia alternatíva k sýtenej vode v PET fľašiach a učím to aj svoje deti,“ vysvetľuje Juraj Tabaček.

O Jurajovi je známe, že lásku k prírode a ekologické správanie vštepuje aj svojim deťom. Netreba sa teda diviť, že jeho dcéra Adelka vníma svojho ocka aj z tejto stránky. „Bol som milo prekvapený, keď ma nakreslila v kuchyni a pridala aj SodaStream. Čapujeme si ním bublinky každý do svojej fľaše – decká do školy, ja na natáčanie, spoločne na turistiku a keď sa nám voda z domu minie, doplníme si ju hoci aj z čistého potoka. Pre decká je to fantastický zážitok,“ dodáva populárny zabávač.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

50 percent áut, ktoré boli registrované pred embargom, je stále funkčných.


INZERCIA 12 h

Hyundai chce spojiť ľudí v záujme trvalej udržateľnosti.


INZERCIA 12 h

Spoločnosť Shell v rámci svojej stratégie rozvoja plánuje rozšíriť podporu pre komunity. Slovensko neobchádza.


21 h
SkryťZatvoriť reklamu