SME
Pondelok, 8. august, 2022 | Meniny má Oskar

Viete, ktorá značka má filozofiu: Prinášať ľuďom radosť?

Na radosť netreba veľké veci a gestá. Deň nám spríjemní aj taká maličkosť, ako úsmev či spoľahlivo fungujúci spotrebič.

Automatické espresso SES 7015CH pripraví kávu jedna radosť!Automatické espresso SES 7015CH pripraví kávu jedna radosť! (Zdroj: Sencor)

Je to tak - na radosť naozaj netreba veľké veci a gestá. Deň nám spríjemní aj taká maličkosť ako úsmev kolegu, detské pohladenie či spoľahlivo fungujúci spotrebič, šetriaci náš čas. A keď ešte k tomu aj dobre vyzerá, radosť je dvojnásobná.

To je aj filozofia značky SENCOR, ktorá prináša pomocníkov do našich domácností už vyše 50 rokov.Elektronika a spotrebiče SENCOR sú tu s nami celé generácie. Možno si spomeniete na kazetový magnetofón, ktorý prehrával kazety „donekonečna“, alebo DVD prehrávač, na ktorom ste si zas a znova pozerali stužkovú či svadbu. Alebo sa vám spájajú predstavy skôr s kuchynským mixérom?

Produkty pre každú oblasť života
SENCOR neustále inovuje svoje produkty od kuchynských a „upratovacích“ spotrebičov cez audio, video a kancelársku techniku a osobnú starostlivosť až po high-tech produkty.

Nie je to však len o technologickom vylepšovaní. V spolupráci s dizajnérmi dokázal SENCOR vniesť emóciu aj do takej na pohľad obyčajnej kategórie, ako sú kuchynské spotrebiče. Aj to je súčasť filozofie značky: Prinášať ľuďom radosť.

A že si SENCOR stojí aj za kvalitou svojich výrobkov svedčí v závislosti od produktu 6-ročná garancia na motor, 2-ročná záruka na batériu alebo 60-dňová garancia vrátenia peňazí.

Hoci SENCOR pozná 9 z 10 Slovákov a Sloveniek, len málokto vie, že táto japonská značka prináša kvalitu do vyše 55 krajín sveta a na trhu je už vyše pol storočia. Dámy určite zaujme fakt, že žiadna iná značka nemá takú širokú farebnú škálu dokonale zladených vybraných spotrebičov. Je to tak: tie nádherné farebné mixéry, rýchlovarné kanvice, hriankovače či kuchynské roboty, ktoré vás hneď na prvý pohľad očaria v každej dobrej elektropredajni, nesú meno SENCOR.

O produktoch sa dozviete viac nawww.sencor.sk a na FB Sencor SK môžete o ne súťažiť, získavať inšpirácie na recepty a skvelé tipy!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Pripravte sa na folklórny zážitok s magickým výhľadom.


3 h

S týmto predplatným si odomknete SME.sk až na 6 zariadeniach.


INZERCIA 3 h

Častejšia potreba tankovať môže poukazovať na oveľa vážnejší problém.


5. aug
SkryťZatvoriť reklamu