SME
Piatok, 27. máj, 2022 | Meniny má Iveta

Nastavte kríze ukazovák, nie prostredník

Ekonomická neistota je pre biznis apelom na zmenu. Nájdite v kríze príležitosť!

(Zdroj: Dotykačka)

Poznáte syndróm tučnej mačky? V biznise slúži na označenie nepružnosti a poľavenia motivácie napredovať. Keď ide všetko dobre a zisky stúpajú, podľa ekonomických expertov je to najlepší čas investovať do inovácií. Ale ich odporúčania sa stretávajú s podobne vlažnou odozvou, akoby ste čerstvo nakŕmenú mačku podnecovali k pohybu.

V praxi skôr platí, že zmeny sa robia až vtedy, keď hrozí narušenie pohodlia. Aj známy výrok hovorí, že kríza je prezlečená príležitosť, no využiť jej potenciál pre rast biznisu vyžaduje vyvarovať sa impulzívnych rozhodnutí. Odvahu meniť veci by mala istiť rozvaha a investovanie „na istotu“ do technológií, ktoré vám uľahčia podnikanie.

Nastavte kríze radšej ukazovák a ukážte na Dotykačku, spoľahlivý pokladničný systém s platobnými službami, ktorý je pre malých a stredných podnikateľov tým, čím švajčiarsky nožík pre dobrodruhov. Nenechá vás v štichu v žiadnej situácii a s vyše 75 funkciami v nej nájdete všetko pre navigovanie výzvami riadenia biznisu.

Na Slovensku sme stále ešte na polceste k modernému bezhotovostnému plateniu, podľa posledných zverejnených dát disponujeme iba tretinou platobných terminálov v prepočte na 1 000 obyvateľov v porovnaní s priemerom v ostatných členských krajinách Európskej únie (SBA) (EAST 2021). A údaje z posledného výskumu spoločnosti Mastercard ukázali, že až 62 % zákazníkov pritom odradí od kúpy, ak obchodník nedisponuje možnosťou platiť kartou.

Inovácie posúvajú (aj váš) biznis

Štúdia SAP a Oxford Economics Research ukázala, že až 80 % spoločností, ktoré aktívne používajú nástroje digitálnej transformácie, reportuje profit, v porovnaní s 53 % percentami ostatných spoločností. Nezáleží na tom, či pracujete v gastro sektore, maloobchode alebo službách. Ani na výške obratu. Aj vaša firma môže byť na ceste k digitálnej transformácii a pripravená rásť prakticky už po 15 minútach. Toľko trvá zoznámenie sa so základnými funkciami Dotykačky.

Český produkt, ktorý práve prichádza na Slovensko, má za sebou 8 rokov úspešného pôsobenia na trhu a po expandovaní do zahraničia pomáha zvyšovať zisky už viac ako 25 000 klientom v Českej republike, Poľsku aj Nemecku.

Vy môžete byť ďalší, kto ocení instantný prístup k dianiu v podniku po pár kliknutiach (pokojne aj z mobilu a z pláže na druhej strane sveta, bez obáv o bezpečnosť), plynulú prevádzku aj pri výpadkoch internetu, vernostný program, mobilného čašníka, hladký export podkladov pre účtovníctvo, skladové hospodárstvo a desiatky ďalších užitočných funkcií.

Dotykačka šetrí čas a dáva vám slobodu

Vývoj funkcií prebieha v úzkej spolupráci s používateľmi, čo robí z Dotykačky otvorený a komplexný ekosystém s pravidelnými aktualizáciami, reflektujúcimi najnovšie požiadavky pre riadenie moderného biznisu.

Lepšia organizácia účtov a pokladne vnesie prehľad do každodenného fungovania vášho podniku, takže čas ušetrený zefektívnením administratívy môžete investovať do dôležitejších aspektov podnikania – kreovania dlhodobých vízií a lepšieho spoznávania vašich zákazníkov.

Vyberte si mesačný paušál, ktorý najlepšie napĺňa konkrétne potreby vášho podniku a všetky budúce systémové integrácie máte v cene. S vaším novým pokladničným systémom budete vždy na tepe doby.

Potrebujete poradiť? Kedykoľvek. 24-hodinová technická podpora 7 dní v týždni je garanciou kvalitnej a kontinuálnej klientskej starostlivosti. S prstom na Dotykačke je vaše podnikanie jednoducho v dobrých rukách.

Viac na www.dotykacka.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu