SME
Piatok, 19. august, 2022 | Meniny má Lýdia

Ako aktualizovať autokameru Mio prostredníctvom karty microSD?

Ako aktualizovať radary, firmvér alebo jazyk hlasového upozornenia v kamere MIO cez microSD? Pozrite si toto inštruktážne video:

Najbezpečnejším spôsobom aktualizácie autokamery je vždy karta microSDNajbezpečnejším spôsobom aktualizácie autokamery je vždy karta microSD (Zdroj: MIOkamery.SK)

Najbezpečnejším spôsobom aktualizácie autokamery je vždy karta microSD, aj keď máte model, ktorý podporuje WIFI a WIFI OTA. Ako teda aktualizujete radar a úsekové merania, jazyk hlasových správ fotoaparátu alebo dokonca firmvér krok za krokom? Pozrite si toto inštruktážne video pre autokamery MIO:

Načítavam video...

TIP: Ak máte kartu microSD SDXC a čítačku v počítači, ktorá podporuje iba SDHC, karta SD nebude fungovať správne. Musíte mať čítačku SDXC (aj keď len externú) pre svoj notebook alebo počítač. To isté platí pre ovládače v operačnom systéme, ktoré musia čítačku kariet microSD bez problémov podporovať.

MIOkamery.SK

Mio Česká republika a Slovensko www.MIOkamery.sk www.MIOnavigacie.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Pripravené sú hodnotné ceny, tombola aj bohatý sprievodný program.


INZERCIA 1 h

50 percent áut, ktoré boli registrované pred embargom, je stále funkčných.


INZERCIA 14 h

Hyundai chce spojiť ľudí v záujme trvalej udržateľnosti.


INZERCIA 14 h
SkryťZatvoriť reklamu