SME
Pondelok, 8. august, 2022 | Meniny má Oskar

IT produkt 2022 bol udelený autokamere Mio MiVue 886 WiFi 4K!

Skutočné rozlíšenie 4K v kamere do auta a inovatívne funkcie pre vodičov zabezpečili kamere Mio ocenenie IT produkt roka 2022!

Mio MiVue 886 WiFi 4K získala ocenenie IT produkt 2022 od prestížneho časopisu ComputerworldMio MiVue 886 WiFi 4K získala ocenenie IT produkt 2022 od prestížneho časopisu Computerworld (Zdroj: MIOkamery.SK a Computerworld)

Nová autokamera Mio MiVue 886 WiFi Real 4K už získala ocenenie IT produkt roka 2022 od prestížneho časopisu Computerworld za svoj inovatívny prínos z hľadiska funkcií a kvality záznamu, viac informácií nájdete tu!

Spoločnosť Mio uspela so svojou novou 4K kamerou do auta v prestížnom rebríčku IT Produkt 2022, ktorý vyhlasuje časopis Computerworld. Autokamera MiVue 886 WiFi získala ocenenie v prvom kole, a to hneď v sekcii Autokamery (hardvér). Zaujal najmä kvalitným a realistickým rozlíšením 4K (30 fps) a 2K (60 fps), ale aj množstvom inovatívnych funkcií pre vodičov, ako je pokročilý parkovací režim, skvelé nočné snímanie "ULTRA" a ďalšie.

Patrí sem funkcia Nájdi moje auto (BlueTooth), Kniha jázd alebo upozornenia v reálnom čase pred a počas celého meraného úseku (funkcia radaru rozšírená o meranie úseku). Druhá frekvencia WiFi 5 GHz zabezpečí aj rýchlejší prenos záznamov do telefónu.

Načítavam video...

Rozlíšenie 4K a 1,7x väčší optický snímač
Kamera MiVue 886 využíva veľký snímač 1/1,8, ktorý vytvára jasnejšie, jasnejšie a farebnejšie snímky, najmä pri slabom osvetlení. Špičkové riešenie na nahrávanie videa v rozlíšení 4K (2160p) ponúka mimoriadne čisté videozáznamy počas jazdy. Pri nočnej jazde podporuje kamera MiVue 886 aj vysoké dynamické rozlíšenie 2K s HDR (1440p pri 30 snímkach za sekundu, HDR), ktoré si poradí so širokou škálou svetelných podmienok, aby boli objekty viditeľné na svetlých aj tmavých miestach.

Aby kamera MiVue 886 vyhovela požiadavkám používateľov, ponúka niekoľko možností rozlíšenia na záznam cesty vrátane rozlíšenia 4K pri 30 fps (2160p@30fps), 2K pri 60 fps (1440p@60fps) a Full HD pri 120 fps (1080p@120fps), režim spomaleného pohybu. Na zachytenie všetkých detailov pri jazde vo dne aj v noci, na diaľniciach alebo vidieckych cestách si používatelia môžu vybrať ktorékoľvek z uvedených rozlíšení.

Načítavam video...

Rýchlejšie Wi-Fi s frekvenciou 5 GHz a pripojenie k viacerým službám s BT
Kamera MiVue 886 je prvou autokamerou Mio, ktorá integruje vysokorýchlostnú technológiu Wi-Fi 5, ktorá umožňuje rýchlejšie pripojenie zariadenia k smartfónom. V prostredí Wi-Fi môžu používatelia aktualizovať najnovší firmvér a údaje z rýchlostných kamier prostredníctvom služieb OTA (Over-the-Air).
Zabudovaná technológia Bluetooth ponúka senzačnú doplnkovú službu "Nájsť moje zaparkované vozidlo", ktorá ukladá súradnice GPS zaparkovaného vozidla a potom naviguje aplikáciu MiVue Pro so strelcom prostredníctvom pripojenia BlueTooth ku kamere. Okrem toho si používateľ môže do aplikácie MiVue Pro stiahnuť aj "Záznamník jázd", čo je funkcia ekvivalentná knihe jázd.

Načítavam video...

Funkcia upozornenia na priemernú rýchlosť ponúka inteligentné varovanie s predstihom
Meranie rýchlosti (nielen rýchlostné radary) - ide o novú funkciu, ktorú spoločnosť Mio po prvýkrát predstavila v modeli MiVue 818 a ktorú spoločnosť Mio značne posilnila, aby čo najviac využila a zlepšila používateľský zážitok. Rovnako ako ostatné prémiové autokamery Mio je aj kamera MiVue 886 vybavená exkluzívnymi upozorneniami na priemernú rýchlosť, najmä v úsekoch s meranou rýchlosťou, a našimi patentovanými funkciami Smart Alert. Pred priblížením sa k miestu merania rýchlosti zariadenie zobrazí vzdialenosť a čas (v sekundách) ku koncovému rýchlostnému radaru a poskytne aj informácie o rýchlostnom limite a priemernej rýchlosti pre daný interval.

Optimalizované načítanie systému zlepšuje výkon čítania/zápisu a súbory sa ukladajú každú sekundu.
V porovnaní s bežnými autokamerami, ktoré ukladajú súbory v minútových intervaloch, najnovší systém umožňuje predformátovanie karty microSD na rýchlejšie čítanie/zápis. Externé karty microSD sú podporované až do veľkosti 256 GB, čo umožňuje viac ako 800 minút nepretržitého bežného záznamu v podmienkach ultravysokého rozlíšenia 4K. To znamená, že kamera MiVue 886 dokáže nielen uložiť každú sekundu cesty a poskytnúť tak kompletný videozáznam, ale umožňuje aj väčšie úložisko na uloženie cesty používateľa. Vždy, keď dôjde k neočakávanému vypnutiu alebo nehode, súbor sa počas spustenia automaticky opraví.

Načítavam video...

Parkovací režim s pasívnym napájaním
Vďaka zabudovanej batérii sa po vypnutí motora automaticky aktivuje pasívny parkovací režim. V závislosti od stavu nabitia môže vozidlo chrániť v pasívnom režime až 48 hodín. Kamera MiVue 886 začne ukladať videozáznamy hneď, ako zaznamená akúkoľvek nehodu alebo vibrácie, a vďaka internej batérii* vydrží dlhšie.
Okrem toho je v aktívnom režime s pripojeným zariadením Mio MiVue SmartBox možná aj ochrana pomocou snímača pohybu okolo vozidla až na 24 hodín.

* Pri použití parkovacieho režimu sa rozlíšenie automaticky nastaví na FHD 1080@30P, aby sa maximálne využila pamäťová karta.

MIOkamery.sk

https://www.computerworld.cz/clanky/finaliste-uvodniho-kola-souteze-it-produkt-roku-2022/

Načítavam video...
Načítavam video...

Mio Česká republika a Slovensko www.MIOkamery.sk www.MIOnavigacie.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Pripravte sa na folklórny zážitok s magickým výhľadom.


4 h

S týmto predplatným si odomknete SME.sk až na 6 zariadeniach.


INZERCIA 4 h

Častejšia potreba tankovať môže poukazovať na oveľa vážnejší problém.


5. aug
SkryťZatvoriť reklamu