SME
Štvrtok, 11. august, 2022 | Meniny má Zuzana

Jablone sa rozrastajú do krásy. A lákajú aj na fixné ceny.

Druhá etapa obľúbeného bytového projektu v Bytči nadväzuje na úspech prvej etapy. Nové, cenovo dostupné byty sú už v predaji.

Jablone prichádzajú hneď s niekoľkými novinkami, ktoré výrazne uľahčia financovanie nového bývania. Pozrime sa na ne trochu bližšie.

Dostupné bývanie za fixné ceny

Jablone od začiatku dali za cieľ priniesť do Bytče moderné bývanie za dostupné ceny, čo platí, samozrejme, aj pre druhú etapu. Napokon, posúďte sami. Ceny bytov v Jabloniach sa začínajú od prijateľných 74 000 eur. Ale to nie je všetko. Jablone ako jeden z mála bytových projektov nepridávajú do kúpno-predajných zmlúv tzv. inflačnú doložku. To znamená, že ako kupujúci nadobudnete byt za jasne stanovenú fixnú cenu, ktorá sa v budúcnosti nenavýši o infláciu, nech by bola akákoľvek. Výhodou je, že presne viete, koľko zaplatíte. Navyše, vďaka tomu sa oveľa ľahšie dostanete aj k hypotéke na financovanie svojho bývania.

Hypotéka ihneď – aj pred kolaudáciou

V Jabloniach mysleli úplne na všetko, vrátane hypotekárnych úverov. Výhodnú hypotéku si môžete vybaviť ihneď po rezervácii bytu a nemuste čakať na kolaudáciu. Vďaka tomu si zaistíte aktuálne platné úroky a nemusíte mať obavy z toho, ako sa úrokové sadzby zmenia o rok či o dva. Vaše peniaze jednoducho počkajú v banke a po kolaudácii budú využité na splácanie vášho bytu. Vybrať si pritom môžete až z piatich bánk, v ktorých je projekt zazmluvnený. Okrem finančných benefitov Jablone vynikajú aj skvelou polohou.

Všetko blízko, všetko na dosah

Jablone zapustili svoje korene v atraktívnej lokalite Thurzove sady – na mieste, ktoré sa rozvíja ako plnohodnotná mestská štvrť s komplexnou občianskou vybavenosťou. Moderné bytové domy sú „zasadené“ v zdravom, pokojnom a bezpečnom prostredí blízko centra Bytče a zároveň v blízkosti prírody. Poloha Jabloní je atraktívna aj vďaka perfektnému dopravnému napojeniu na diaľnicu a ďalšie komunikácie. Autom sa do Žiliny dostanete cca za 10 minút, do Považskej Bystrice takisto cca za 10 minút, do Púchova cca za 20 minút a do Kysuckého Nového Mesta cca za 18 minút. O úspechu projektu, svedčí i fakt, že všetky byty prvej etapy sú už vypredané a našli si svojich majiteľov. Teraz prichádza aj očakávaná druhá etapa, ktorá prinesie ovocie v podobe ďalších komfortných bytov.

Byty druhej etapy už v predaji

Predaj bytov druhej etapy je už úspešne spustený. V košatej ponuke Jabloní nájdete jednoizbové, dvojizbové, trojizbové aj štvorizbové byty s praktickými dispozíciami, priestranným balkónom alebo predzáhradkou na prízemí. Všetky sa budú môcť pochváliť vysokokvalitným vybavením interiéru a väčšina z nich bude prispôsobená potrebám mladých rodín s deťmi. O bývanie v Jabloniach je značný záujem. V druhej etape sa už teraz predala približne polovica bytov, preto neváhajte a rezervujte si ten svoj aj vy. V Jabloniach bude váš život prekvitať.

Viac na www.jablone.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež


INZERCIA 7 h

Shell predstavil svoju stratégiu rozvoja Powering Progress, ktorá v sebe spája enviromentálne aj spoločenské ciele.


19 h

Sladké, extra veľké maliny či melóny bez jadierok nájdete v BILLA.


20 h
SkryťZatvoriť reklamu