SME
Pondelok, 3. október, 2022 | Meniny má Stela

Fixné ceny a hypotéka aj pred kolaudáciou. Vitajte v Jabloniach

Úspešný bytový projekt v Bytči reaguje na vysokú infláciu viacerými benefitmi, ktoré výrazne uľahčia financovanie bývania.

Slovensko aj celá Európa čelí v súčasnosti rekordnému rastu cien. Vysoká inflácia mnohým ľuďom sťažuje okrem iného aj prístup k bývaniu. Našťastie, existujú svetlé výnimky. Jednou z nich sú aj Jablone v Bytči, kde sa vás inflácia nijako nedotkne.

Jablone rastú, ceny sa nemenia

Bytový projekt Jablone má za sebou kompletne vypredanú 1. etapu. Na jej úspech plynulo nadväzuje aj druhá etapa, ktorá prináša ovocie v podobe nových komfortných bytov. Jablone rastú do krásy a čo je rovnako potešujúce, ceny bytov sa napriek bezprecedentnej inflácii nemenia. Ide o jeden z mála developerských projektov, ktoré neprenášajú ťarchu zvyšovania cien na klientov formou tzv. inflačnej doložky ku kúpno-predajným zmluvám. Aké to má pre kupujúcich výhody?

Bez navýšenia o infláciu

Najväčšou výhodou samozrejme je, že za svoj byt zaplatíte menej. Nadobudnete ho za garantovanú fixnú cenu, ktorá sa v budúcnosti nenavýši o infláciu. To je dôležité o to viac, že inflácia podľa väčšiny odborníkov pretrvá aj v ďalších rokoch. Ďalšou výhodou je, že presne viete, koľko za svoj byt zaplatíte, na čo sa môžete aj vopred pripraviť. Treťou, nemenej dôležitou výhodou je, že vďaka fixným cenám sa oveľa ľahšie dostanete aj k hypotéke.

Hypotéka hneď po rezervácii bytu

Jablone prichádzajú s ďalším benefitom, ktorý uľahčí financovanie vášho bývania. Výhodnú hypotéku si môžete vybaviť ihneď po rezervácii bytu a nemuste čakať na kolaudáciu. Prečo je to výhodné? Takto si zaistíte aktuálne platné úroky – bez obáv z toho, ako sa budú úrokové sadzby v budúcnosti meniť. Vaše peniaze jednoducho počkajú v banke a načerpajú sa po kolaudácii. Vybrať si pritom môžete až z piatich spolupracujúcich bánk.

Do Považskej Bystrice za 10 min.

Aj vďaka výhodnému financovaniu a dostupným cenám sa môžete dostať k zdravému, komfortnému a bezpečnému bývaniu v jednej z najkrajších lokalít Bytče. Jablone sú zasadené v pokojnom prostredí Thurzových sadov – len kúsok od historického centra mesta a len kúsok od nádhernej prírody Javorníkov a Strážovských vrchov. No nielen to. Blízko to máte aj do okolitých miest Žilinského samosprávneho kraja, napríklad do Považskej Bystrice sa autom dostanete cca za 10 minút, do Púchova za 20 minút. Jablone sú tak ideálnou voľbou nielen pre Bytčanov, ale záujemcov z celého regiónu.

Rezervácie pohodlne online

V prípade záujmu si môžete svoj byt rezervovať aj pohodlne online. V košatej ponuke Jabloní nájdete jednoizbové, dvojizbové, trojizbové a štvorizbové byty s prakticky riešenými dispozíciami. Na prízemí k nim navyše získate aj zelenú predzáhradku, na poschodiach zasa mimoriadne priestranné balkóny. Jablone sa tiež môžu pochváliť vysokou kvalitou bytového štandardu – tešiť sa môžete na značkové vybavenie od popredných svetových producentov. Ale pozor. Aby ste stihli využiť všetky vyššie spomínané výhody, vrátane finančných benefitov, mali by ste sa poponáhľať. Viac než polovica bytov 2. etapy je už vypredaná. Jednoducho, dozrel čas na Jablone.

Viac na www.jablone.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Developer rezidenčného projektu Metropolis neplánuje zaviesť do zmlúv inflačnú doložku.


2 h

Špeciálne vydanie denníka SME epickým komiksom si môžete kúpiť už zajtra.


INZERCIA 10 h

Jablká patria medzi naše najvzácnejšie poklady. Ako často ich máte na tanieri?


INZERCIA 10 h
SkryťZatvoriť reklamu