SME
Pondelok, 6. február, 2023 | Meniny má Dorota

Polovicu dovolenky zaplatíme od pondelka za Vás

Deti cestujú zdarma, dovolenka v Thajsku za 1000 eur a darček môžete vrátiť.

Poznáte to. Každý rok sa snažíte vymyslieť originálny darček. Preferencie vašich blízkych sa líšia, obchody sú preplnené a váš čas je vzácna komodita. Čo by ste povedali na to, keby ste mohli ísť do Thajska za 1000 €? Toto želanie sa môže ľahko zmeniť na realitu.


Darček môžete aj v januári vrátiť

Obávate sa, že vyberiete thajskú pláž, keď vaša partnerka chce chodiť po múzeách, New York, keď váš partner chce ísť do Patagónie? Že vaši blízki nebudú spokojní? Nebojte sa. Ozvite sa nám do 6. januára a zájazd nám môžete bezplatne vrátiť. Celú sumu môžete využiť ako kredit na ďalšie cesty. Vianočné darčeky ešte nikdy neboli také výhodné.

Vraciame vám náš úspech

Dva roky pandémie cestovný ruch trpel. Rok 2022 však bude najúspešnejší v histórii BUBO. A v celom teame sme rozmýšľali, ako sa za to poďakovať. Ako potešiť každého, kto túži vidieť a spoznať svet. Preto sme pripravili ponuku historicky najvyšších vianočných zliav za 30 rokov našej práce. Alebo inak povedané, polovicu vašej dovolenky v roku 2023 vám zaplatíme my.

O čo teda ide?

Na všetky naše zájazdy vám ponúkame od pondelka do stredy najvyššie zľavy až do výšky 50%. Spríjemnite si zimu oddychom v exotike alebo si zabezpečte letnú dovolenku na rok 2023 za najvýhodnejšiu cenu. Vyberte si svoj zájazd už teraz. Tri dni predaja ciest s najvyššími vianočnými zľavami sa začínajú už v pondelok. Všetky zľavy na zájazdy nájdete tu.

Zoberte deti do sveta zadarmo

Ukážte deťom svet, raz vám to vrátia. Sami máme deti a uvedomujeme si, o čo drahšie je cestovanie s rodinou než v dvojici. Chceme vám to uľahčiť, lebo vieme, že Slovensko budúcnosti musí byť krajinou scestovaných a rozhľadených ľudí. Darujte deťom pod stromček zážitok. My vám ho zaplatíme. Deti do 12 rokov cestujú totiž na všetky zájazdy Family zadarmo. Dovolenka s deťmi v exotike.

Aký bude rok 2023?

Po roku vylaďovania v postpandemickej dobe ponúkame na všetky naše cesty v roku 2023 najlepších sprievodcov, aby sme tak uspokojili aj tých najnáročnejších z vás. Už v základnej cene ponúkame kvalitné 4* a 5* hotely. Užite si nový a lepší program, či už v Thajsku, Mexiku, v Patagónii, v Turecku alebo na akomkoľvek mieste po celom svete. Virtuálny prelet nad Islandom, pozorovanie goríl v Rwande, opera v Buenos Aires, NHL so Slafkovským či Tatarom v USA, či v Kanade. Naše cesty si užijú malí aj veľkí lovci zážitkov.

Nový projekt BUBO a TA3


V spolupráci s TA3 sme pripravili projekt, ktorý približuje svet očami najscestovanejšieho Slováka MUDr. Ľuboša Fellnera, zakladateľa BUBO. V priemiére vždy v pondelok o 18:15, v stredu o 15:30 a v nedeľu o 19:30 vám priblíži svoje TOP na obrazovke TA3.

Načítavam video...

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prelomová funkcioa Cashback a Netflix v cene paušálu.


2 h

Brezno, 30. január 2023 – Nadácia COOP Jednota darovala nemocnici v Brezne lekárske prístroje v hodnote 6 023 eur.


INZERCIA 17 h

Nové číslo magazínu INDEX aj so seriálom o našich magnátoch je už v predaji


INZERCIA 17 h
SkryťZatvoriť reklamu