SME
Nedeľa, 24. október, 2021 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Nenechávajte fotografie v počítači, vyskúšajte CEWE fotoknihu!

Hovorí sa, že dnes je fotografom už každý. V počítačoch sa nám hromadia stovky fotografií, ku ktorým sa málokedy vrátime. Stará romantika prezerania fotoalbumov akoby už úplne zanikla.

Hovorí sa, že dnes je fotografom už každý. V počítačoch sa nám hromadia stovky fotografií, ku ktorým sa málokedy vrátime. Stará romantika prezerania fotoalbumov akoby už úplne zanikla.

Našťastie existujú nové možnosti, ako premeniť nuly a jednotky digitálneho sveta do reálnej fyzickej podoby. Dostupné je vyvolanie fotografií cez internet (i v našej SME online fotozberni), menej tradičná tlač fotiek na plátno a teraz i čoraz obľúbenejšia fotokniha.

fotokniha2_res.jpg

Čo je CEWE Fotokniha?

CEWE Fotokniha, ktorú si môžete objednať cez SME online fotozberňu, je moderná alternatíva fotoalbumu. Ide o profesionálne zviazanú knihu s vašimi fotografiami od najväčšieho spracovateľa fotokníh v Európe. Na tlač fotokníh sa používajú najmodernejšie zariadenia, zároveň každá fotokniha prechádza prísnou výslednou kontrolou a na záver je ručne balená. Fotografie sú vytlačené na hrubom tlačiarenskom papieri a najnovšie je i možnosť tlače na pravý fotopapier, čiže kvalita vašich fotografií a brilantné farby vyniknú ešte viac.

Príprava fotoknihy je plne vo vašich rukách. Stačí si stiahnuť bezplatný softvér Môj CEWE Fotosvet, vybrať tie najkrajšie z vašich fotografií a spustiť asistenta, ktorý usporiada fotografie na základe vašich volieb a zabudovaných algoritmov. Samozrejme dodatočne môžete fotografie usporiadať a upraviť podľa svojich predstáv. Ovládanie softvéru je intuitívne a každý zvládne zmenu pozadia, zväčšovanie alebo zmenšovanie fotografií či vkladanie a formátovanie textov.

fotokniha3_res.jpg

Ako fotoknihu objednať?

CEWE fotoknihu si môžete objednať priamo cez softvér, v ktorom ju zhotovíte. Objednávku odošlete online na spracovanie do fotolaboratória, pričom si môžete zvoliť doručenie poštou alebo na jednu z viac ako 440 zberní po celom Slovensku. Platbu je možné uskutočniť platobnou kartou cez internet, v hotovosti na zberni ale na dobierku, ak si zvolíte doručenie poštou.

Vyskúšajte to!

SME online fotozberňa pripravila akciu na najmenšiu fotoknihu - 26-stranový fotozošit s rozmermi 14 x 13 cm, ktorý si do 15. augusta môžete objednať iba za 3,50 €.

fotokniha4_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Ovocné šťavy sa stali obľúbenou súčasťou ranných rituálov mnohých z nás.


5 h

Zo všetkých krajín V4 autá do dvoch rokov najviac zdraželi na Slovensku.


22. okt

Vycestujte na aktívnu dovolenku, z ktorej sa vrátite s plnou hlavou zážitkov.


INZERCIA 22. okt
Skryť Zatvoriť reklamu