SME
Utorok, 19. november, 2019 | Meniny má Alžbeta
INZERCIA

Nenechávajte fotografie v počítači, vyskúšajte CEWE fotoknihu!

Hovorí sa, že dnes je fotografom už každý. V počítačoch sa nám hromadia stovky fotografií, ku ktorým sa málokedy vrátime. Stará romantika prezerania fotoalbumov akoby už úplne zanikla.

Hovorí sa, že dnes je fotografom už každý. V počítačoch sa nám hromadia stovky fotografií, ku ktorým sa málokedy vrátime. Stará romantika prezerania fotoalbumov akoby už úplne zanikla.

Našťastie existujú nové možnosti, ako premeniť nuly a jednotky digitálneho sveta do reálnej fyzickej podoby. Dostupné je vyvolanie fotografií cez internet (i v našej SME online fotozberni), menej tradičná tlač fotiek na plátno a teraz i čoraz obľúbenejšia fotokniha.

fotokniha2_res.jpg

Čo je CEWE Fotokniha?

CEWE Fotokniha, ktorú si môžete objednať cez SME online fotozberňu, je moderná alternatíva fotoalbumu. Ide o profesionálne zviazanú knihu s vašimi fotografiami od najväčšieho spracovateľa fotokníh v Európe. Na tlač fotokníh sa používajú najmodernejšie zariadenia, zároveň každá fotokniha prechádza prísnou výslednou kontrolou a na záver je ručne balená. Fotografie sú vytlačené na hrubom tlačiarenskom papieri a najnovšie je i možnosť tlače na pravý fotopapier, čiže kvalita vašich fotografií a brilantné farby vyniknú ešte viac.

Príprava fotoknihy je plne vo vašich rukách. Stačí si stiahnuť bezplatný softvér Môj CEWE Fotosvet, vybrať tie najkrajšie z vašich fotografií a spustiť asistenta, ktorý usporiada fotografie na základe vašich volieb a zabudovaných algoritmov. Samozrejme dodatočne môžete fotografie usporiadať a upraviť podľa svojich predstáv. Ovládanie softvéru je intuitívne a každý zvládne zmenu pozadia, zväčšovanie alebo zmenšovanie fotografií či vkladanie a formátovanie textov.

fotokniha3_res.jpg

Ako fotoknihu objednať?

CEWE fotoknihu si môžete objednať priamo cez softvér, v ktorom ju zhotovíte. Objednávku odošlete online na spracovanie do fotolaboratória, pričom si môžete zvoliť doručenie poštou alebo na jednu z viac ako 440 zberní po celom Slovensku. Platbu je možné uskutočniť platobnou kartou cez internet, v hotovosti na zberni ale na dobierku, ak si zvolíte doručenie poštou.

Vyskúšajte to!

SME online fotozberňa pripravila akciu na najmenšiu fotoknihu - 26-stranový fotozošit s rozmermi 14 x 13 cm, ktorý si do 15. augusta môžete objednať iba za 3,50 €.

fotokniha4_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Pozrite sa, ako fungujú asistenčné systémy Volkswagenu

Volkswagen Slovensko pokračuje v produkcii zaujímavých videí, ktoré odhaľujú technologickú výbavu modelov VW.

Tlačové správy

Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.

Výška fixného výnosu sa mení podľa výšky a dĺžky investície.

Tlačové správy

Známe osobnosti prezradili, do ktorej krajiny sa nechcú vrátiť

Influenceri si v kampani O2 pripomenuli 30. výročie Nežnej revolúcie.