SME
Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky
INZERCIA

World TopInvestor - hlavná cena: 1 kg zlatá tehla!

Súťaž je jednou z najzaujímavejších a najlepšie postavených online súťaží.

Súťaž  je jednou z najzaujímavejších a najlepšie postavených online súťaží.

Súťaž World Top Investor 2009-2010 je jednou z najzaujímavejších a najlepšie postavených medzinárodných online burzových súťaží, ktorej sa môžu zúčastniť rovnako amatérski aj profesionálni obchodníci.

Zvláštnosťou je, že súťažiaci obchodujú v priebehu celého jedného roka, v reálnom čase, s reálnymi financiami, s vlastnými investičnými stratégiami a schopnosťami, ktorými súťažiaci zhodnocujú svoj kapitál, na základe čoho sa vyvinie celkové poradie po ukončení súťaže.

Súťaž sa začína 1. apríla 2009 a končí 31. marca 2010. V priebehu trvania súťaže bude na oficiálnej webovej stránke denne aktualizované aktuálne poradie medzinárodnej aj domácej súťaže.

BUDA-CASH Brókerház organizuje túto súťaž s výlučným právom v dvoch krajinách - v Slovenskej republike a v Maďarsku. Každý súťažiaci bude prihlásením do súťaže automaticky zaradený aj do medzinárodnej súťaže World TopInvestor. Klienti InveStore (BUDA-CASH Zrt. - pobočka Bratislava) a klienti BUDA-CASH Brókerház Zrt. budú súťažiť okrem prestíže v Súťaži World TopInvestor o spoločnú hlavnú cenu - 1 kg zlatú tehlu.

Súťaž World TopInvestor 2009-2010 spočíva v obchodovaní prostredníctvom online platformy pre súťažiacich v každej krajine; takto sú výsledky všetkých súťažiacich priebežne porovnávané. Slovenskí súťažiaci obchodujú prostreníctvom platformy InveStore Trader, ktorý ponúka na 22 svetových burzách možnosť obchodovať s viac ako 160-timi devízovými pármi, 11-timi hlavnými burzovými indexami a komoditami (zlato, striebro, ropa), a tým rozšíriť svoje portfolio.

Z dôvodu uľahčenia obchodovania (pre klientov a súčažiacich) sme rozšírili a vynovili platformu, a čo je najdôležitejsie - od začiatku súťaže nebude možné obchodovať už len prostredníctvom PC, ale aj cez WebTrader či MobilTrader - súťažiaci budú môcť uzatvárať obchody prostredníctvom svojho mobilného telefónu, a takto môžu  kedykoľvek a odvšadiaľ sledovať pohyby na trhu.

Do súťaže World TopInvestor 2009-2010 sa môžu prihlásiť všetci, ktorí sa zaregistrovali na oficiálnej webovej stránke www.worldtopinvestor.sk. Podmienkou účasti v súťaži je otvorenie klientského účtu v InveStore (BUDA-CASH Zrt. - pobočka Bratislava) vkladom minimálne 5000 €. Medzinárodná súťaž začína 01.04. 2009 a prihlásiť sa môžete najneskôr do 20. 04. 2009.

Stiahnite si pred začiatkom súťaže online obchodovaciu platformu InveStore Trader, vďaka ktorej si môžete ochodovanie vyskúšať úplne bezplatne po dobu 20-tich pracovných dní s reálnymi trhovými cenami. Zamestnanci InveStore Vám ukážu a vysvetlia základy obchovania na platforme.

Pre ďalšie informácie navštívte našu stránku www.worldtopinvestor.sk alebo zavolajte na číslo (02) 5262-1895.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

DOXX ako špecialista na stravné prináša stravovanie pre živnostníkov vo forme balíka s najžiadanejšími službami.

22. jan

Slovenská investičná skupina pôsobí na trhu od roku 2009.

22. jan

Tropické pláže, more, pamiatky, africké safari. Kde hľadať skvosty Zanzibaru?

22. jan