INZERCIA

MasterCard spúšťa vernostný program pre držiteľov zlatých kariet

Majitelia zlatých platobných kariet MasterCard môžu vďaka novému programu MasterCard Elite získať rad benefitov a zliav v značkových obchodoch z oblasti módy, cestovania, elektroniky, voľného času či spotrebného tovaru.

S programom MasterCard Elite môžete ušetriť aj stovky eur

Majitelia zlatých platobných kariet MasterCard môžu vďaka novému programu MasterCard Elite získať rad benefitov a zliav v značkových obchodoch z oblasti módy, cestovania, elektroniky, voľného času či spotrebného tovaru.

„Ponuka stálych benefitov a zliav je medzi držiteľmi platobných kariet veľmi žiadaná. Výhody, ktoré so sebou program MasterCard Elite prináša, predstavujú jedinečnú možnosť, ako pri nakupovaní ušetriť. Vzhľadom k tomu, že podobné programy už niekoľko rokov úspešne fungujú v mnohých vyspelých krajinách, očakávame, že záujem o ne prejaví aj slovenská klientela,“ uvádza Milan Laitl, obchodný riaditeľ MasterCard Europe pre Slovensko.

Vernostný program MasterCard Elite predstavuje súbor služieb, odmien, zliav a ďalších výhod spojených s každodenným nakupovaním. Na využitie benefitov je potrebné, aby držiteľ karty zaplatil za nákupy v jednom z obchodov zapojených do partnerskej siete programu. V súčasnom období je do programu zapojených celkovo 11 slovenských obchodníkov: Bepon, Golden Point, Športpro, cestovná kancelária ESO Travel, domáce potreby a spotrebiče Potten & Pannen, Electro Expert (Sony Center a Galéria Samsung), Ephotoshop.sk; hotely Kempinski, Vone.sk, Golem Health Club a Zen Asian Wellness. Ich počet sa bude naďalej zvyšovať. Ponuka benefitov má rôznu formu; zákazník môže získať napríklad percentuálnu zľavu, zľavu formou dva za cenu jedného alebo 2+1 produkt zdarma.

V týchto dňoch rozosielajú vybrané slovenské banky držiteľom zlatých kariet MasterCard tzv. welcome pack. V ňom nájdu užívatelia nielen brožúru so zoznamom a informáciami o sieti partnerských obchodov, ale tiež identifikačnú kartu programu MasterCard Elite, s ktorou sa musia pri nákupe preukázať, aby bolo možné zľavu uplatniť.

Na stránkach www.eliteprogram.sk sa môžu členovia programu registrovať a získať tak prístup k ďalším benefitom, ako napr. voľné vstupenky na film Princ z Perzie alebo 50 % zľavu na vstupenky na Majstrovstvá sveta Superbikov a FIA WTCC – Majstrovstvá sveta cestovných vozidiel v Brne.

Ako sa stať členom programu MasterCard ELITE?

1. Požiadajte v jednej z nižšie uvedených bánk o vydanie prestížnej karty MasterCard (Gold, Platinum alebo Word). Banky zapojené do programu: Poštová banka, a.s., Československá obchodná banka a.s., Dexia banka Slovensko a.s., Slovenská sporiteľňa, a. s., OTP Banka Slovensko, a.s., VOLKSBANK Slovensko, a. s., UniCredit Bank Slovakia a. s.

2. Požiadajte v banke o zaradenie do MasterCard ELITE programu.

3. Členská kartička MasterCard ELITE programu Vám potom bude zaslaná poštou.

4. Môžete využívať všetky výhody programu MasterCard ELITE.

Viac informácií o programe, registrácii a zoznam obchodov nájdete na www.eliteprogram.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Noerr advised on WebSupport deal

Noerr Slovakia is pleased to announce its new department “Digital Business”

Tlačové správy

Čo sa stalo s mojimi úsporami v druhom pilieri?

Kombinácia zasielania povinných ročných výpisov a koncoročnej situácie na akciových trhoch vystrašila sporiteľov v druhom pilieri.

Tlačové správy

Podnikanie a významné ukazovatele v roku 2019

Významné ukazovatele v roku 2019 pre zdaniteľné osoby a platcov DPH,právnické osoby, spoločnosti s ručením obmedzeným a iné.

Tlačové správy

Smartfóny Samsung Galaxy S priniesli množstvo inovácií

Samsung Galaxy S v roku 2010 predznamenal nástup nových technologických riešení.