INZERCIA

Ružový miláčik pre každú ženu

Spoločnosť Conan, s.r.o., výhradný importér GPS Garmin pre Slovensko, s radosťou oznamuje, že v tomto období oficiálne uviedla na slovenský trh navigačné zariadenie zn. Garmin s produktovým označením nüvi 250 pink.

Spoločnosť Conan, s.r.o., výhradný importér GPS Garmin pre Slovensko, s radosťou oznamuje, že v tomto období oficiálne uviedla na slovenský trh navigačné zariadenie zn. Garmin s produktovým označením nüvi 250 pink. Nezameniteľná ružová metalíza v spojení so špičkovým GPS zariadením je ideálnym darčekom pre Vašu nežnejšiu polovičku.

Tento najnovší model z obľúbenej série prístrojov nüvi, ponúka štýlový, ultra tenký dizajn vyhotovenia spolu s integrovaným vysokocitlivým GPS prijímačom, ktorý sa perfektne hodí do kabelky.

Zariadenie disponuje štandardne dostupnou funkciou automatického výpočtu trasy k zvolenému cieľu "turn-by-turn", čo poskytuje jednoducho obslužnú navigáciu vo veľmi priaznivej cene - dostupná pre každého. Tento model navigačného zariadenia je dostupný v konfigurácií s predinštalovanou mapou územia Európy - City Navigator NT Europe a najpodrobnejšou mapou územia Slovenska - Slovakia Roads, pre dokonalú navigáciu k adresným bodom a bodom záujmu POI (romantické reštaurácie, hotely, športové a obchodné centrá, butiky a pod.).

Hlasová navigácia a ovládacie menu prístroja je samozrejme v slovenčine, čo je už nakoniec pre Garmin štandard. Užívateľské rozhranie prístroja: ovláda sa cez plne farebný dotykový displej - ideálne použitie pre každodennú navigáciu.

Okrem navigačných funkcií je dostupných množstvo užitočných nástrojov pre použitie. Prehliadač obrázkov formátu JPEG, svetový čas a dostupné časové zóny s grafickým zobrazením, prevod jednotiek, prevod meny, kalkulačka a pod. Okrem vstavanej vnútornej pamäte (predinštalované mapy), poskytuje zariadenie rozšírenie prostredníctvom slotu na pamäťové karty formátu SD, napr. pre dodatočne nahrávané mapové produkty z edície MapSource® alebo voliteľné príslušenstvo akým je Garmin Travel GuideTM (Cestovný sprievodca).

Nüvi 250 pink je jednoducho pre chlapov až príliš dobrá.

black_case.jpgTechnické parametre:

Vlastnosti a parametre produktu:

 • Kompaktný, ultra-tenký dizajn prístroja ( po použití stačí zasunúť do vrecka )
 • Vysoko-citlivý GPS prijímač s podporou WAAS/EGNOS
 • Hlasová navigácia ( po križovatkách ) v slovenčine (dostupné tiež svetové jazyky)
 • Svetlý, QVGA farebný displej s uhlopriečkou 89 mm; rozlíšenie 320 x 240 bodov; s bielym podsvietením adotykovou obrazovkou.
 • Nüvi 250: 1,5GB internej pamäte prístroja s predinštalovanou mapou územia Európy - City Navigator NT Europe + cestná digitálna mapa územia Slovenska
 • Dostupných cca 150 MB pre dohrávanie mapových detailov
 • Predinštalovaná databáza rýchlostných kamier s „upozornením" ( V. Británia, Francúzsko, Španielsko, Benelux)
 • Vstavaný „cestovný kit" obsahuje prehliadač obrázkov (JPEG), svetový čas, menový a mierkový prevodník, kalkulačka
 • Dostupný slot na pamäťové karty SD
 • Nastaviteľná ikona automobilu - umožňuje zmenu ikony vozidla, dostupné ikony na stiahnutie http://www.garmin.com/vehicles/ napr. ružový športiak princess
 • Prostredie navigácie 3-D, alebo „letecký" pohľad 2-D
 • Rozmery zariadenia 96,5 x 200 x 20 mm
 • Hmotnosť 148 gramov
 • Vstavaná lítiová batéria
 • Výdrž batérie: 4 - 5 hodín v závislosti od použitia
 • Štandardom robustný prísavkový držiak pre jednoduché nastavenie a rýchle uvoľnenie
 • Jednoduché pripojenie k PC, USB rozhranie, poskytuje prístup k pevnému disku prístroja a k slotu na SD karty priamo z PC
 • S programom „POI loader", môžu užívatelia jednoducho vytvaráť (v PC) upozornenia na približujúce sa zóny (školy, rýchlostné kamery a pod.). Vytvárať užívateľské body záujmu (POI body) a ešte oveľa viac *

Obsah balenia:

Prísavkový držiak do automobilu, napájací kábel do automobilu, adhézny disk na palubovku (pre prípad možnosti upevnenia zariadenia na palubovku namiesto na sklo), luxusné ružové kožené púzdro, manuál v slovenskom jazyku.

Cena zariadenia: 7.490 Sk s DPHCONAN, s.r.o.

 

CONAN, s.r.o. je výhradným importérom GPS zariadení Garmin pre Slovensko. Je to najdlhšie pôsobiaca spoločnosť na slovenskom trhu v oblasti distribúcie GPS. Zaoberá sa aj vývojom vlastných mapových produktov, ktoré pravidelne aktualizuje. V prípade akýchkoľvek otázok je Vám k dispozícii skúsený kolektív na bezplatnom čísle 0800 135 000 alebo na hotline@garmin.sk

garmin_blk.jpg

  
Pre ďalšie informácie kontaktujte:

Ing. Milan Zvara

041/700 29 00

zvara@garmin.sk

www.garmin.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Prihláste sa a vložte PR článok

Najčítanejšie tlačové správy


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Energetici predávajú nevyužívaný majetok

Dve spomedzi najvýznamnejších spoločností zo stredného Slovenska chystajú veľký výpredaj desiatok nevyužívaných nehnuteľností.

Tlačové správy

Posledných 30 r. cena fotovoltických panelov klesla 100 násobne

V roku 1977 stál 1 Watt fotovoltického panelu 76 dolárov, dnes stojí 0,31 dolára...

Tlačové správy

Trendy udržateľnej architektúry

Katedra architektúry zo Stavebnej fakulty STU v Bratislave bola tento víkend na Design days 2017 v obchodnom dome Styla!

Tlačové správy

Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV

Volkswagen T-Roc chce preraziť v segmente vďaka svojej Roc(k)ovej povahe.