SME
Streda, 29. september, 2021 | Meniny má Michal, MichaelaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Dobrá správa pre investorov

Mnohí z nás sa často zamýšľajú nad tým, ako najlepšie zhodnotiť svoje peniaze. Väčšinou vieme, kedy a na čo ich budeme potrebovať, no nevieme, čo je pre nás najvýhodnejšie. Na trhu je v súčasnosti veľké množstvo investičných produktov, ako sa v tom všetkom ale zorientovať?

Mnohí z nás sa často zamýšľajú nad tým, ako najlepšie zhodnotiť svoje peniaze. Väčšinou vieme, kedy a na čo ich budeme potrebovať, no nevieme, čo je pre nás najvýhodnejšie. Na trhu je v súčasnosti veľké množstvo investičných produktov, ako sa v tom všetkom ale zorientovať?

ČSOB vám poskytne riešenie - Vario plán, ako zbohatnúť, ktorý je kľúčom k tomu, aby vaše peniaze dokázali oveľa viac - zabezpečili vás v neočakávaných životných situáciách, zaistili vám spokojný dôchodok a pomohli vám čo najskôr uskutočniť vaše sny a priania. Súčasťou Vario plánu sú aj jedinečné ČSOB zaistené fondy.

Zaistené fondy pre každého

Zaistené fondy sú vhodným doplnkom investičného portfólia každého klienta. Ich obľúbenosť spočíva v značne obmedzenom riziku investície. Investovaním do zaistených fondov sa klienti môžu podieľať na zaujímavých výnosoch z finančných trhov. A navyše, pri splatnosti fondu majú zabezpečenú návratnosť vložených peňazí, a to aj v prípade, ak finančné trhy klesajú.

Hlavné výhody zaistených fondov vyšší výnos, ktorý ponúkajú akciové trhy, jednoduchý spôsob investovania a bezpečnosť, teda istota návratnosti vložených peňazí v nominálnej hodnote podielu.

ČSOB má s týmto druhom fondov bohaté skúsenosti. Doteraz ponúkla už viac ako 25 zaistených fondov v slovenských korunách, pričom 4 fondy z nich už boli splatené a investorom boli vyplatené zaujímavé výnosy. O spokojnosti klientov svedčí aj to, že mnohí z nich vyplatené peniaze znovu investovali do zaistených fondov, dokonca priniesli aj ďalšie nové vklady. Kvalitu zaistených fondov ČSOB potvrdzujú aj pravidelné ocenenia za najlepšie štruktúrované produkty.

Aktuálna ponuka zaistených fondov

V ČSOB v tomto mesiaci pripravili pre klientov špeciálny úpis - do 6. júna 2008 sú v ponuke až dva zaistené fondy.

Prvý zaistený fond Global Partners KBC Click SKK 2 je zameraný na najvýznamnejšie spoločnosti Nemecka a Japonska, ktoré sú zahrnuté v nemeckom akciovom indexe DAX a japonskom akciovom indexe Nikkei 225. Tieto dve krajiny patria medzi svetových lídrov vo svojich odvetviach. Ich kombináciou sa môžete podieľať na raste nemeckých spoločností, ktoré kladú veľký dôraz na precíznosť a zmysel pre detaily, a zároveň aj na raste japonských spoločností, ktoré uprednostňujú tvorivosť a talent pre nové nápady.

Druhý zaistený fond Global Partners KBC Rastový SKK 1 investuje do spoločností zameraných na luxusný tovar, a tiež do spoločností, ktoré profitujú na vysokom ekonomickom raste východnej Ázie. Rastúci dopyt po kvalitnom a značkovom tovare vytvára nové investičné príležitosti. Pozoruhodný je najmä potenciál v krajinách východnej Ázie. Tento región patrí k najdynamickejšie rastúcim oblastiam, ktoré predstavujú obrovské trhy a majú potenciál vysokého rastu ziskovosti.

Investovaním do uvedených fondov sa môžete podieľať na potenciálnom raste akciových trhov a navyše s istotou návratnosti vložených peňazí.

Obráťte sa na investičných špecialistov v ČSOB v niektorej z 90 pobočiek. Ďalšie informácie môžete získať aj na www.csobinvesticie.sk alebo na bezplatnej infolinke 0850 111 777.

Upozornenie v zmysle zákona č. 594/2003 Z. z. o kolektívnom investovaní:

S investíciou do podielového fondu je spojené aj riziko, doterajší výnos nie je zárukou budúcich výnosov a nie je zaručená návratnosť pôvodne investovanej sumy. Hospodárenie fondov sa riadi stanovami, predajným prospektom a zjednodušeným predajným prospektom, ktoré sú schválené orgánom dohľadu v Luxembursku a sú k dispozícii na všetkých obchodných miestach ČSOB a v sídle spoločnosti ČSOB Asset Management, správ. spol., a. s., Kolárska 6, 815 63 Bratislava. Tieto fondy sú predmetom verejnej ponuky v zmysle zákona č. 594/2003 Z. z.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Mestá prechádzajú prirodzenou evolúciou, počas ktorej sa prispôsobujú potrebám svojej doby a najmä svojich rezidentov.


INZERCIA 4 h

Získajte neobmedzený prístup ku všetkým službám.


INZERCIA 4 h

Reťazec ponúka zamestnancom atraktívne rozvojové programy a možnosti rastu.


INZERCIA 4 h
Skryť Zatvoriť reklamu