SME
Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Dobrá správa pre investorov

Mnohí z nás sa často zamýšľajú nad tým, ako najlepšie zhodnotiť svoje peniaze. Väčšinou vieme, kedy a na čo ich budeme potrebovať, no nevieme, čo je pre nás najvýhodnejšie. Na trhu je v súčasnosti veľké množstvo investičných produktov, ako sa v tom všetkom ale zorientovať?

Mnohí z nás sa často zamýšľajú nad tým, ako najlepšie zhodnotiť svoje peniaze. Väčšinou vieme, kedy a na čo ich budeme potrebovať, no nevieme, čo je pre nás najvýhodnejšie. Na trhu je v súčasnosti veľké množstvo investičných produktov, ako sa v tom všetkom ale zorientovať?

ČSOB vám poskytne riešenie - Vario plán, ako zbohatnúť, ktorý je kľúčom k tomu, aby vaše peniaze dokázali oveľa viac - zabezpečili vás v neočakávaných životných situáciách, zaistili vám spokojný dôchodok a pomohli vám čo najskôr uskutočniť vaše sny a priania. Súčasťou Vario plánu sú aj jedinečné ČSOB zaistené fondy.

Zaistené fondy pre každého

Zaistené fondy sú vhodným doplnkom investičného portfólia každého klienta. Ich obľúbenosť spočíva v značne obmedzenom riziku investície. Investovaním do zaistených fondov sa klienti môžu podieľať na zaujímavých výnosoch z finančných trhov. A navyše, pri splatnosti fondu majú zabezpečenú návratnosť vložených peňazí, a to aj v prípade, ak finančné trhy klesajú.

Hlavné výhody zaistených fondov vyšší výnos, ktorý ponúkajú akciové trhy, jednoduchý spôsob investovania a bezpečnosť, teda istota návratnosti vložených peňazí v nominálnej hodnote podielu.

ČSOB má s týmto druhom fondov bohaté skúsenosti. Doteraz ponúkla už viac ako 25 zaistených fondov v slovenských korunách, pričom 4 fondy z nich už boli splatené a investorom boli vyplatené zaujímavé výnosy. O spokojnosti klientov svedčí aj to, že mnohí z nich vyplatené peniaze znovu investovali do zaistených fondov, dokonca priniesli aj ďalšie nové vklady. Kvalitu zaistených fondov ČSOB potvrdzujú aj pravidelné ocenenia za najlepšie štruktúrované produkty.

Aktuálna ponuka zaistených fondov

V ČSOB v tomto mesiaci pripravili pre klientov špeciálny úpis - do 6. júna 2008 sú v ponuke až dva zaistené fondy.

Prvý zaistený fond Global Partners KBC Click SKK 2 je zameraný na najvýznamnejšie spoločnosti Nemecka a Japonska, ktoré sú zahrnuté v nemeckom akciovom indexe DAX a japonskom akciovom indexe Nikkei 225. Tieto dve krajiny patria medzi svetových lídrov vo svojich odvetviach. Ich kombináciou sa môžete podieľať na raste nemeckých spoločností, ktoré kladú veľký dôraz na precíznosť a zmysel pre detaily, a zároveň aj na raste japonských spoločností, ktoré uprednostňujú tvorivosť a talent pre nové nápady.

Druhý zaistený fond Global Partners KBC Rastový SKK 1 investuje do spoločností zameraných na luxusný tovar, a tiež do spoločností, ktoré profitujú na vysokom ekonomickom raste východnej Ázie. Rastúci dopyt po kvalitnom a značkovom tovare vytvára nové investičné príležitosti. Pozoruhodný je najmä potenciál v krajinách východnej Ázie. Tento región patrí k najdynamickejšie rastúcim oblastiam, ktoré predstavujú obrovské trhy a majú potenciál vysokého rastu ziskovosti.

Investovaním do uvedených fondov sa môžete podieľať na potenciálnom raste akciových trhov a navyše s istotou návratnosti vložených peňazí.

Obráťte sa na investičných špecialistov v ČSOB v niektorej z 90 pobočiek. Ďalšie informácie môžete získať aj na www.csobinvesticie.sk alebo na bezplatnej infolinke 0850 111 777.

Upozornenie v zmysle zákona č. 594/2003 Z. z. o kolektívnom investovaní:

S investíciou do podielového fondu je spojené aj riziko, doterajší výnos nie je zárukou budúcich výnosov a nie je zaručená návratnosť pôvodne investovanej sumy. Hospodárenie fondov sa riadi stanovami, predajným prospektom a zjednodušeným predajným prospektom, ktoré sú schválené orgánom dohľadu v Luxembursku a sú k dispozícii na všetkých obchodných miestach ČSOB a v sídle spoločnosti ČSOB Asset Management, správ. spol., a. s., Kolárska 6, 815 63 Bratislava. Tieto fondy sú predmetom verejnej ponuky v zmysle zákona č. 594/2003 Z. z.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Kvôli kríze spojenej s ochorením COVID-19 čelia mnohí naši podnikatelia skutočne ťažkej situácii.

4 h

DOXX ako špecialista na stravné prináša stravovanie pre živnostníkov vo forme balíka s najžiadanejšími službami.

22. jan

Slovenská investičná skupina pôsobí na trhu od roku 2009.

22. jan