SME
Streda, 29. september, 2021 | Meniny má Michal, MichaelaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Garantovaný bonus môže byť váš

Blíži sa euro, čo s úsporami

Blíži sa euro, čo s úsporami

Stále častejšie nás obklopujú informácie o blížiacom sa prechode slovenskej koruny na euro. Mnohí už vedia, že pokiaľ ide o úspory, najjednoduchšie bude vložiť ich ešte v tomto roku na nejaký bankový účet a všetko ostatné, čo sa týka zmeny korunových úspor na úspory v eurách, už netreba riešiť, automaticky sa o to postará banka.

Čo by mal však každý starostlivo zvážiť je to, kam sa oplatí peniaze uložiť? Možností je viacero. T Pozornosti tých, ktorí uvažujú ekonomicky, a teda očakávajú zo svojich vkladov aj istý zisk, by nemal uniknúť BONUS VKLAD 2+ a BONUS VKLAD 3+. Ide o dve absolútne novinky v ponuke špecializovanej bankovej inštitúcie Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s.

Podstatný je výnos

BONUS VKLAD 2+ je sporenie, pri ktorom Wüstenrot stavebná sporiteľňa poskytne k základnému úroku 2% ročne ešte garantovaný úrokový bonus 4% p.a. na vklady uskutočnené počas prvých 12 mesiacov od účinnosti zmluvy. Celkový nominálny výnos tak po 2 rokoch dosiahne 8%.

V prípade sporenia BONUS VKLAD 3+ môže dosiahnuť výnos 12% za 3 roky. A to vďaka 2% úročeniu vkladov počas každého z troch rokov plus garantovanému úrokovému bonusu 6% p.a. na vklady uskutočnené počas prvých 12 mesiacov od účinnosti zmluvy.

Cenná výhoda

Navyše, táto akciová ponuka je zaujímavá tiež tým, že poplatky sú znížené na minimum v porovnaní so štandardnými podmienkami platnými v stavebnej sporiteľni. V praxi to znamená, že kto sa rozhodne využiť práve túto formu zhodnotenia svojich vkladov, zaplatí minimálny fixný poplatok za uzavretie zmluvy a výrazne znížený ročný poplatok za vedenie účtu.

Kto získa najviac

Obe akciové novinky sú najvhodnejšie pre zhodnotenie investície od 30 tis. Sk vyššie. Kto neuvažuje o čerpaní medziúveru alebo stavebného úveru má úrokový bonus vo výške 4% alebo 6% garantovaný, a tým aj možnosť dosiahnuť celkový výnos 8% (za 2 roky), resp. 12% (za 3 roky).

Máte to isté

● garantovaný nominálny výnos bez rizika,

● vysoká ochrana vkladov,

● automatická zmena SKK úspor na EURO úspory,

a to všetko v jednom. Vlastne v dvoch zaujímavých produktoch hodných nielen povšimnutia, ale najmä investovania. BONUS VKLAD 2+ a BONUS VKLAD 3+ sú k dispozícii od júna 2008 na predajných miestach Wüstenrot stavebnej sporiteľne.

Teraz je ten pravý čas

Na zaujímavú ponuku netreba čakať až do konca roka, môže prísť aj na začiatku leta. A občas sa naozaj vyplatí neodkladať na zajtra to, čo je možné urobiť už dnes, napríklad zabezpečiť si garantovaný nominálny výnos bez stresu.

Bližšie informácie, kontakty: www.wustenrot.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Mestá prechádzajú prirodzenou evolúciou, počas ktorej sa prispôsobujú potrebám svojej doby a najmä svojich rezidentov.


INZERCIA 4 h

Získajte neobmedzený prístup ku všetkým službám.


INZERCIA 4 h

Reťazec ponúka zamestnancom atraktívne rozvojové programy a možnosti rastu.


INZERCIA 4 h
Skryť Zatvoriť reklamu