SME
Streda, 29. september, 2021 | Meniny má Michal, MichaelaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Čas povzbudiť váš biznis s ČSOB!

Po letných dovolenkách prichádza jesenné obdobie, kedy mnohí z nás začínajú revidovať svoje plány v snahe stihnúť ich realizáciu ešte do konca roka. To platí pre podnikateľský segment dvojnásobne, keďže do uzávierky účtovného obdobia veľa času nezostáva.

Po letných dovolenkách prichádza jesenné obdobie, kedy mnohí z nás začínajú revidovať svoje plány v snahe stihnúť ich realizáciu ešte do konca roka. To platí pre podnikateľský segment dvojnásobne, keďže do uzávierky účtovného obdobia veľa času nezostáva. Preto je ten správny čas na zefektívnenie a povzbudenie vášho biznisu.  Na realizáciu plánov je však potrebné mať kedykoľvek k dispozícii dostatočnú finančnú rezervu.  Ak na financovanie vašich podnikateľských zámerov nemáte dostatok vlastných zdrojov, existujú aj ďalšie jednoduché možnosti.

ČSOB PONÚKA RIEŠENIE PRE VÁŠ BIZNIS

Pre podnikateľov s ročným obchodným obratom do 50 miliónov Sk/ 1 695 695,94 eur  ponúka ČSOB riešenie, ktoré  prináša okamžité povzbudenie pre váš biznis - Rýchly podnikateľský úver. Tento úver umožní prečerpanie účtu vždy, keď je pre podnikateľa potrebné preklenúť krátkodobý nedostatok financií. Hlavným prínosom je však rýchlosť a jednoduchosť spracovania v porovnaní s väčšinou na trhu ponúkaných úverových  produktov pre podnikateľov. Stačí, aby podnikateľ predložil požadované doklady, a takmer na počkanie sa dozvie výšku poskytnuteľného limitu, pričom úver je možné získať až do výšky 800 000 Sk/ 1 659 695,94 eur a už za jeden deň. O tento úver môžu požiadať nielen existujúci klienti ČSOB, ale i noví klienti, ktorí nemajú v ČSOB otvorený podnikateľský účet.

Ďalšie dôvody, prečo sa Rýchly podnikateľský úver oplatí:

  • jednoduché zabezpečenie formou biankozmenky,
  • úverový limit poskytnutý na dobu neurčitú (v prípade, že budú splnené bankou stanovené podmienky),
  • úroky sa účtujú na konci mesiaca - len z vyčerpanej sumy a len počas lehoty čerpania,
  • vyčerpanú sumu stačí splácať priebežne podľa možností.

S VÝHODNÝMI ZĽAVAMI

ČSOB navyše ponúka do 30. novembra aj extra cenové zvýhodnenia. Podnikatelia, ktorí požiadajú o Rýchly podnikateľský úver, ho môžu získať bez spracovateľského poplatku. K úveru dostanú navyše naši existujúci aj noví klienti balík služieb Podnikateľské konto plus na 6 mesiacov zadarmo.

Ak hľadáte to pravé povzbudenie pre váš biznis a zaujal vás Rýchly podnikateľský úver, navštívte ktorúkoľvek z pobočiek ČSOB. Bližšie informácie vám radi poskytneme aj na nonstop ČSOB Linke 24: 0850 111 777 alebo ich nájdete aj na www.csob.sk.

Prepočet v tomto dokumente je vykonaný v súlade s princípmi a zásadami duálneho zobrazovania podľa zákona 659/2007 Z. z. o zavedení meny euro v Slovenskej republike pri stanovenom konverznom kurze 30,1260 Sk/EUR.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Mestá prechádzajú prirodzenou evolúciou, počas ktorej sa prispôsobujú potrebám svojej doby a najmä svojich rezidentov.


INZERCIA 4 h

Získajte neobmedzený prístup ku všetkým službám.


INZERCIA 4 h

Reťazec ponúka zamestnancom atraktívne rozvojové programy a možnosti rastu.


INZERCIA 4 h
Skryť Zatvoriť reklamu