SME
Utorok, 19. november, 2019 | Meniny má Alžbeta
INZERCIA

Aj hviezdy baví Rača...

Neuveriteľná hviezdna zostava sa zíde 19. septembra v bratislavskej časti Rača. Bude tu Louis Armstrong, Fredy Mercury, Elvis Presley, Cher, Michael Jackson, Johny Cash, ... Ako je to možné? Čítajte ďalej!

Na svahoch vinohradov bratislavskej časti Rača sa bude konať akcia, ktorú by ste si nemali nechať ujsť. V rámci dňa otvorených dverí bytového projektu Rača Vineyards tu zažijete vinobranie, avšak vo veľkom štýle. Bude sprevádzané poriadnou dávkou zábavy.

Hviezdy moderujú
Uvidíte dvojníkov vyššie zmienených osobností. Do niektorých z nich sa vtelí herec a imitátor Juraj Mokrý, ktorý vás bude celým dňom sprevádzať. Nebude však sám - po jeho boku sa objaví pôvabná Petra Polnišová.

Hviezdy spievajú
Kto žiadneho dvojníka potrebovať nebude, pretože príde „live", je  Peter Nagy so svojou skupinou.nagy s kapelou.jpg

Hviezdy medzi vami
Kam sa pozriete, tam budú stáť (a voňať) stánky s občerstvením, čakajú na vás súťaže, darčeky a samozrejme víno. Môžete ho ochutnávať čo vám hrdlo ráči. Ale pozor, aby ste mali silu na všetky ostatné aktivity, napríklad tanec. Môže sa stať, že medzi účastníkmi stretnete celebrity, ktoré majú k Rači blízko. Možno aj preto, že sa tam narodili.

 A niečo pre naše hviezdičky...
Nezabudnite vziať so sebou deti, pretože by o veľa prišli. Čaká ich napríklad tanečné predstavenie Jumbo dance, čo je súbor mažoretiek, ďalej malá dedinka, ktorá bude postavená špeciálne pre túto príležitosť. Deti tu zažijú lisovanie hrozna alebo ťahanie muštu zo súdka... V rámci keramickej dielne si tu s pomocou inštruktora budú môcť vyrobiť hlinené nádoby alebo ozdoby, a to i na hrnčiarskom kruhu. Výrobky im hrnčiari vypália v peci a pošlú poštou domov. Okrem toho sa deti môžu tešiť na mnoho súťaží a zaujímavé atrakcie, napríklad  bubble show, balloon modeling alebo face painting, a na tých najmenších tu čaká skákací hrad.

Hviezda medzi bytovými projektmi
Ale aby sme nezabudli na to, prečo sa táto báječná veselica vlastne koná. Ako už bolo povedané, program bude súčasťou dňa otvorených dverí Rača Vineyards.

Rezidenčný komplex piatich domov je terasovito zasadený do svahovitého pozemku, čo znamená, že poskytuje nádherné výhľady do krajiny. Ponúka 177 bytových jednotiek, a to od 1+kk s rozlohou okolo 42 m2 až po rozľahlé a komfortne riešené 4+kk s obytnou plochou viac než 155 m2, samozrejme s terasami či balkónmi. Náročnejší klienti tu nájdu niekoľko mezonetových bytov 4+kk a 5+kk s rozlohou 179 m2 vrátane balkónov a terás. Na mieste je pre vás pripravený prezentačný byt, ktorým vás prevedú odborníci na slovo vzatí.
Viac informácii a ďalšie výhody nájdete na www.skanska.sk/reality.

Tak nezabudnite: 19. septembra o 10 hodine Kadnárova ulica Bratislava - Rača!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Pozrite sa, ako fungujú asistenčné systémy Volkswagenu

Volkswagen Slovensko pokračuje v produkcii zaujímavých videí, ktoré odhaľujú technologickú výbavu modelov VW.

Tlačové správy

Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.

Výška fixného výnosu sa mení podľa výšky a dĺžky investície

Tlačové správy

Známe osobnosti prezradili, do ktorej krajiny sa nechcú vrátiť

Influenceri si v kampani O2 pripomenuli 30. výročie Nežnej revolúcie.