INZERCIA

Poistenie Železná rezerva zaplatí vaše účty!

Budete sa mať o koho finančne oprieť, ak by ste nečakane ostali bez práce alebo na dlhodobej PNke? Kto za vás v súčasnej dobe, v prípade straty príjmu, zaplatí základné výdavky ako sú účty za plyn, nájomné, elektrinu, telefón, či škôlku pre vaše deti?

Budete sa mať o koho finančne oprieť, ak by ste nečakane ostali bez práce alebo na dlhodobej PNke? Kto za vás v súčasnej dobe, v prípade straty príjmu, zaplatí základné výdavky ako sú účty za plyn, nájomné, elektrinu, telefón, či škôlku pre vaše deti?


Železná rezerva efektívne kompenzuje obvyklé výdavky jednotlivca aj celej domácnosti, pričom poistenie kryje práceneschopnosť nielen z dôvodu úrazu, ale aj z dôvodu choroby. V čase finačnej krízy určite oceníte aj možnosť mesačného platenia poistného. Poistenie si môžete uzavrieť na poistnú dobu 5 rokov, ktorá sa automaticky predlžuje bez preskúmania zdravotného stavu.

Železná rezerva efektívne kompenzuje obvyklé výdavky jednotlivca aj celej domácnosti, pričom poistenie kryje práceneschopnosť nielen z dôvodu úrazu, ale aj z dôvodu choroby.  Nakoľko finančná kríza ovplyvňuje aj splácanie poistného, poistné za Železnú rezervu môžete platiť aj v mesačných splátkach bez navýšenia. Poistenie si môžete uzavrieť na poistnú dobu 5 rokov, ktorá sa automaticky predlžuje bez preskúmania zdravotného stavu.

Aké výdavky vám zaplatí poistenie Železná rezerva?

Výdavky na bývanie
- platby nájmu alebo podnájmu bytu či domu určeného na bývanie
- platby za služby spojené s užívaním bytu
- platby za prevádzku, údržbu, opravy a udržiavanie spoločných častí a zariadení bytového domu, priľahlého pozemku a príslušenstva
- platba za odber elektriny a plynu
- platba za externú dodávku tepla a teplej vody
- platby za vodné/stočné
- platba za odvoz domového odpadu

Výdavky za služby
- platba televízneho a rozhlasového poplatku ( koncesionársky poplatok)
- platba za telefón
- platba za dátové služby (internet)

Iné výdaje

- platba za vzdelanie a školské služby v súkromných aj verejných materských, základných, stredných, vyšších odborných školách a poplatky spojené so štúdiom na vysokých školách
- platba poistného za poistné zmluvy uzatvorené v poisťovni Generali Slovensko vrátane poistného za poistenie Železná rezerva

V dnešnej dobe je potrebné zabezpečiť sa aj pre prípad nečakaných situácií. Rizikové poistenie, ktoré sa postará o úhradu vašich základných pravidelných výdavkov, je praktickým riešením aj finančnou oporou v ťažkých časoch. Neriskujte bez poistenia a uzatvorte si Železnú rezervu, ktorá vaše účty zaplatí za vás!

Pre viac informácií o poistení Železná rezerva navštívte niektoré z viac ako 150 obchodných miest Generali Slovensko. Keby niečo, kontaktovať nás môžete aj 24 hodín denne 7 dní v týždni na čísle 0850 111 116, kde vám v prípade vášho záujmu vieme dohodnúť stretnutie s poradcom pre poistenie.

Viac informácií nájdete aj na www.generali.sk.

generali.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Vaše umenie bude hýbať Tatrami. Zapojte sa do súťaže ZSSK

V hre je preukaz MAXI KLASIK a prestíž!

Dizajn exteriéru nových jednotiek môžu navrhnúť samotní cestujúci (vizualizácia).
Tlačové správy

Tipy, kam ísť na dovolenku počas Veľkej Noci

Využívate veľkonočné voľné dni na cestovanie? Tieto destinácie sú práve v kurze.

Tlačové správy

Tablet nie je na všetko, ale v tomto dokáže zázraky

Kde sa dvaja bijú, tablet víťazí.

Tlačové správy

Recenze youtubera JeezyJ: jak dopadla autokamera Mio MiVue 785 ?

Dotykový displej, GPS, radary a řada funkcí - jak dopadne autokamera Mio MiVue 785 Touch s nekompromisním testem youtubera JeezyJ?

Test youtubera JeezyJ autokamerky MiVue 785 Touch