INZERCIA

Rýchlo alebo úsporne?

Potrebujete pri praní ušetriť najmä čas alebo energiu? Nový rad práčok Siemens vám ponúka možnosť voľby. Vďaka funkcii varioPerfect môžete pranie buď urýchliť, alebo výrazne znížiť spotrebu energie.

Potrebujete pri praní ušetriť najmä čas alebo energiu? Nový rad práčok Siemens vám ponúka možnosť voľby. Vďaka funkcii varioPerfect môžete pranie buď urýchliť, alebo výrazne znížiť spotrebu energie.


Vy rozhodujete, či chcete mať bielizeň vypratú v priebehu krátkeho času alebo pri maximálnej úspore energie. Keď k zvolenému programu aktivujete tlačidlo speedPerfect, bežná várka bielizne bude vypratá už o 60 % rýchlejšie ako pri štandardnom programe prania.

Ak sa neponáhľate, ale naopak chcete ušetriť energiu, peniaze a životné prostredie, stačí po zvolení pracieho programu stlačiť tlačidlo ecoPerfect. Spotreba elektrickej energie sa v porovnaní s tými najúspornejšími spotrebičmi triedy A zníži až o 30 %.

Efektívne a potichu

Nové práčky Siemens sú vybavené množstevnou automatikou, ktorá podľa druhu a množstva bielizne v bubne dokáže priebežne prispôsobovať spotrebu vody aj čas plákania, zvoliť si šetrnejšie alebo naopak intenzívnejšie pohyby bubna či väčší čerpací účinok. Ak sa pri praní vytvorí príliš veľké množstvo peny, práčka automaticky pridá ešte jeden cyklus plákania, aby bielizeň bola dokonale čistá bez zvyškov pracieho prášku. Hluk a vibrácie pri praní a odstreďovaní eliminuje tzv. antiVibration systém, ktorý prispieva k stabilizácii práčky.

Automatický pomocník

Prehľadný displej zobrazí nielen hmotnosť bielizne, ale aj odporučenie, koľko prášku treba použiť. Senzor naplnenia aj pri malom množstve bielizne prispôsobí optimálnu spotrebu vody a energie. Elektromagnetická zámka s funkciou Reload zasa dovoľuje vybrať bielizeň bezprostredne po skončení cyklu prania alebo vložiť zabudnuté kusy oblečenia aj v priebehu prania.

Súčasný šatník tvoria odevy z rôznych materiálov, ktoré vyžadujú individuálnu starostlivosť. Nové práčky Siemens tento trend rešpektujú a ponúkajú špeciálne programy na vlnu či šetrné ručné pranie, business blúzky a košele, voľnočasové oblečenie s impregnáciou, jemnú spodnú bielizeň aj oblečenie pre alergikov.

Viac informácií o domácich spotrebičoch značky Siemens nájdete na: www.kouzelnaskrinka.cz.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Alori: upratujte efektívne a bez námahy

Produkty Alori sľubujú čistý a bezpečný domov pre vás, vašich blízkych aj pre vašich domácich miláčikov.

Tlačové správy

Gansberg Koliba - Housing as a symbol of success

The apartments are designed to meet even the most demanding requirements.

Tlačové správy

Slovensko čaká najdôležitejšie politické rozhodnutie roka

A na faktoch vtedy záleží.

Tlačové správy

V Tescu vlani zákazníci nakúpili až 700 miliónov sl. potravín

Tesco patrí k maloobchodným reťazcom s najväčším počtom predaných slovenských výrobkov.