SME
Sobota, 18. september, 2021 | Meniny má EugéniaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

BUSINESS CENTRUM TRNAVA - AQUAPOLIS

Business Centrum Aquapolis Trnava, prvý administratívno – obchodný projekt v Trnavskom kraji, vstupuje do svojej záverečnej fázy.

Developer projektu, spoločnosť Tatra Residence, počíta s tým, že finálne práce v business centre budú ukončené podľa plánu, čiže v priebehu marca tohto roku a tak sa prví nájomcovia do svojich nových kancelárií, či prevádzok, budú môcť nasťahovať už v máji.

Otvorenie business centra tak rozšíri atraktívnu ponuku obchodov a služieb v dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite mesta v blízkosti vodárenskej veže. V okolí budovy sa nachádzajú prevádzky veľkých obchodných reťazcov, ako aj nákupno – spoločenské centrum. Aquapolis má zároveň strategicky výhodnú polohu, keďže ide o jednu z najlepšie dostupných lokalít v rámci mesta s priamym napojením na diaľnicu D1.

V budove je k dispozícii viac ako 9 000 m2 kancelárskych priestorov a 1500 m2 priestorov pre obchodné prevádzky a služby. Jednotlivé kancelárie budú plne prispôsobené požiadavkám klientov ako vo veľkosti, tak aj vybavením. Samozrejmosťou je separátne riadená klimatizácia a vykurovanie, ako aj technická podpora riadená cez ústredňu a služby internetového providera.

Investor pripravil pre budúcich nájomcov finančný príspevok, ktorým sa rozhodol prispieť na dohotovenie holopriestorov každému jednému nájomníkovi vo výške 250 eur za m2. V závislosti od dĺžky nájmu a veľkosti priestorov, o ktoré majú potenciálni nájomníci záujem im môžu získať aj výhodu v podobe nájomných prázdnin, ktoré sa pohybujú od dvoch do šiestich mesiacov. Ďalším bonusom je sťahovanie zadarmo, Aquapolis tak svojim novým nájomníkom ušetrí starosti so sťahovaním.

Samostatná časť budovy bude patriť novej poliklinike – 3500 m2, kde sú k dispozícii aj priestory na prenájom ambulancií pre lekárov.

Priestory komplexu poskytnú, okrem iného, 24-hodinový servis, ktorý zahŕňa profesionálnu strážnu službu, kontrolovaný prístup do budovy až po elektronicky kontrolovaný protipožiarny systém. V prízemných častiach budú situované reštaurácie, kaviarne ako aj obchodná galéria, banka, lekáreň, notár, či fitness centrum.

Pod celým komplexom sa nachádzajú dvojpodlažné garáže, ktoré poskytnú parkovanie pre 290 áut. Ďalších 26 parkovacích miest bude na parkovisku pred komplexom.

13. marca 2010 sa v priestoroch business centra Aquapolis uskutoční deň otvorených dverí, kde si modelové kancelárske priestory ako aj objekt bizniscentra či polikliniky môžu prísť pozrieť nielen záujemcovia, ale aj verejnosť.

Investorom a vlastníkom projektu je spoločnosť: PRODEAL,a.s.Továrenska 10, 811 09 Bratislava

Developerom je: Tatra Residence, s.r.o. Hodžovo námestie 3, 811 06 Bratislava

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Moderná vila z betónu

Máme pre vás tip na stavebný materiál, s ktorým to ľahko dosiahnete.


9 h

V Bratislave mali okoloidúci možnosť ochutnať 4 druhy vegánskych bagiet, ktoré chutia ako klasické bagety so syrom a šunkou.


INZERCIA 10 h

Výsledky hlasovania verejnosti v ankete Shell Parádna jazda.


13 h
Skryť Zatvoriť reklamu