SME
Pondelok, 8. august, 2022 | Meniny má Oskar

Slováci idú po cene, skupujú najlacnejšie PZP

Mimoriadny záujem prinútil Genertel.sk k zmene pôvodného plánu a garantovanú cenu PZP na slovenskom poistnom trhu bude ponúkať len do piatka 29. apríla do polnoci.

Slováci počas veľkonočných sviatkov doslova zaútočili na internetové servery on-line poisťovne Genertel. Tá v súčasnosti ponúka možnosť maximálne výhodne uzatvoriť povinné zmluvné poistenie. Mimoriadny záujem prinútil Genertel.sk k zmene pôvodného plánu a garantovanú cenu PZP na slovenskom poistnom trhu bude ponúkať len do piatka 29. apríla do polnoci.

Posledný voľný deň a pravdepodobne i nepriaznivé počasie Veľkonočného pondelka prispeli k tomu, že sme vo večerných hodinách vzhľadom k vysokému záujmu o náš produkt museli posilniť on-line servery, “ uvádza Samuel Martiš z poisťovne Genertel. Veľký záujem o PZP jasne dokazuje, že pre Slovákov je vždy najdôležitejšia cena.

Genertel chcel pôvodne ponúkať PZP majiteľom vozidiel od 80 kW a do 2250 kg za garantovanú najnižšiu cenu na trhu do polovice mája. „Pre vysoký záujem sme sa rozhodli pôvodný termín skrátiť a pripraviť ponuky i pre iné skupiny slovenských vodičov,“ podotýka Martiš s tým, že na prvú polovicu mája plánuje prvá a jediná on-line poisťovňa na Slovensku ďalšiu garantovanú akciu.

Mimoriadnu ponuku už využili stovky záujemcov, pričom väčšina z nich uzatvorila PZP v predstihu. Poisťovňa Genertel umožňuje uzatvoriť takýto druh poistenia už teraz, i keď stará poistka vyprší napríklad až v novembri. Garancia najnižšej ceny je pre poistencov od 29 rokov, s 5 ročným bezškodovým priebehom na PZP.

Genertel tiež prichádza s tým, že pokiaľ záujemca nájde niekde výhodnejšiu ponuku a preukáže to, poisťovňa mu vráti rozdiel a poistí ho s extra 5 % zľavou. Poistenie s touto GARANCIOU je možné uzatvoriť už len do tohto piatka 29.4. do polnoci na www.genertel.sk.

Poisťovňa Genertel pôsobí na Slovensku od októbra 2010. Za toto obdobie dosiahla pevné miesto medzi poisťovňami na Slovensku. Pri uzavretí poistnej zmluvy nie je potrebný žiadny podpis, či sprostredkovateľ a poistený ste za pár minút. Zmluva, ako aj zelená a biela karta prídu obratom na váš email a do pár dní aj poštou, pričom zaplatiť môžete až do 30-tich dní.

VIAC INFO O GARANTOVANEJ CENE PZP NA  Genertel.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Pripravte sa na folklórny zážitok s magickým výhľadom.


3 h

S týmto predplatným si odomknete SME.sk až na 6 zariadeniach.


INZERCIA 3 h

Častejšia potreba tankovať môže poukazovať na oveľa vážnejší problém.


5. aug
SkryťZatvoriť reklamu