INZERCIA

Aj malí podnikatelia môžu mať veľké plány

Aj najlepší podnikateľský biznis plán má svoje úskalia. Obyčajne sú to financie. Živnostníci alebo malé firmy však už nemusia zápasiť s nedostatkom peňazí.

Aj najlepší podnikateľský biznis plán má svoje úskalia. Obyčajne sú to financie. Živnostníci alebo malé firmy však už nemusia zápasiť s nedostatkom peňazí. Práve teraz majú ideálnu príležitosť získať od banky výhodný úver a investovať do rozvoja svojej firmy.

Úver bez dokladov o použití poskytnutých peňazí
Práve pre menšie firmy a drobných podnikateľov je určený bezúčelový úver pre podnikateľov. Finančná injekcia od Slovenskej sporiteľne môže byť vo výške až 200 tisíc eur, a to bez dokladov
o účele použitia finančných prostriedkov. Navyše až do 15. mája 2011 môžu ušetriť 50 % zo spracovateľského poplatku. Konkrétna výška bezúčelového úveru pre podnikateľov závisí od finančnej kondície firmy. Úver môžu podnikatelia získať aj bez zabezpečenia, a to so splatnosťou až do 4 rokov. Ak ale dokážu úver zabezpečiť nehnuteľným majetkom, splatnosť sa môže predĺžiť až na 10 rokov, pri výhodnejšej úrokovej sadzbe a pri vyššom objeme úveru. Zabezpečenie úveru však nie je
v Slovenskej sporiteľni podmienkou získania úveru. Banka dokáže klientom vyjsť v ústrety aj pri nastavení výšky a periodicity splátok.

Iba silná banka posunie vaše podnikanie ďalej

Veľká banka so skúsenosťami a zahraničným know-how dokáže „naštartovať” každý kvalitný podnikateľský zámer. Podnikatelia, ktorí sa rozhodnú pre Slovenskú sporiteľňu, získajú kvalitné finančné poradenstvo a možnosť vyberať si z niekoľkých druhov úverov. Tým, ktorí aktívne využívajú svoj podnikateľský účet, banka vypočíta výšku úveru  na základe obratov, ktoré sa na účte vykonajú. Podnikateľ potom môže čerpať finančné prostriedky vo forme bezúčelového úveru pre podnikateľov alebo vo forme povoleného prečerpania. Ide o oveľa k jednoduchší a rýchlejší spôsob získania finančných prostriedkov, keďže stačí predložiť minimálny počet dokladov a nie sú potrebné ani finančné výkazy. Na získanie potrebných peňazí môže stačiť klientovi jedna návšteva banky. Okrem výhodného financovania dokáže banka podnikateľom výhodne zhodnotiť voľné finančné zdroje a ušetriť čas pri spravovaní firemných  financií vedných na podnikateľskom účte s prístupom cez elektronické bankovníctvo vrátane mini verzie internetbankingu pre smart telefóny. A to všetko v najširšej bankovej sieti na Slovensku.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Na štedrovečernom stole sa miešajú tradície so štipkou odvahy

Vianoce sú nielen kresťanským sviatkom, ale aj časom pre rodinnú pohodu, odpočinok a v neposlednom rade aj dobré jedlá.

Tlačové správy

Nový kancelársky koncept myhive už aj v Bratislave

IMMOFINANZ uvádza svoju medzinárodnú kancelársku značku myhive. Z budov Polus Towers I a II sa stávajú myhive Polus Towers.

Tlačové správy

Sprievodca pivnou kultúrou v Berlíne. Majú Nemci dobré pivo?

Aké pivo majú Nemci najradšej a vedia vôbec správne načapovať plzničku?

Tlačové správy

Alexej Fulmek: Bol som dlho v SME

Už dnes si môžete kúpiť špeciálne vianočné vydanie SME s knihou len za 4,99 €.