SME
Piatok, 26. apríl , 2019
INZERCIA

AIESEC rozširuje veľtrh práce Národné Dni Kariéry aj do Košíc

Východ bohatší o veľtrh práce. Národné Dni Kariéry sa po prvýkrát uskutočnia 6. – 7. apríla aj v Košiciach, v Hoteli Centrum.

Východ bohatší o veľtrh práce. Národné Dni Kariéry sa po prvýkrát uskutočnia 6. – 7. apríla aj v Košiciach, v Hoteli Centrum. Metropola východu poskytne priestor šikovným študentom a absolventom vysokých škôl počas dvoch dní spraviť viac pre svoju budúcu kariéru.

Nájsť si dobrú prácu a byť úspešný. Každý budúci absolvent vysokej školy rozmýšľa dopredu o svojom uplatnení na trhu práce a dúfa, že ho čaká sľubná kariéra. No väčšina sa stretáva s rovnakým problémom. Ako a kde začať. Konkurencia je veľká a voľných pracovných pozícií hlavne na východe Slovenska pomerne málo.  Vždy je však potrebné zorientovať sa na trhu práce, zistiť, čo od nás potenciálny zamestnávateľ očakáva a vyzbrojiť sa určitou konkurenčnou výhodou.  Odpovede na všetky otázky ohľadom kariéry a práce ti ponúknu Národné Dni Kariéry. Po úspešnom 16. ročníku v Bratislave sa organizátor AIESEC, medzinárodná študentská organizácia, rozhodol zorganizovať po prvýkrát podujatie aj na východe Slovenska.

Celkovo 30 popredných slovenských spoločností bude hľadať 6. a 7. apríla v priestoroch Hotela Centrum predovšetkým absolventov a študentov posledných ročníkov vysokých škôl so zameraním na ekonómiu, financie, manažment, IT oblasť či techniku. Zistite aké podmienky vyžadujú  od úspešných uchádzačov o prácu firmy ako Accenture, AT&T, DELL, IBM, Lidl, PricewaterhouseCoopers, Slovak Telekom alebo VÚB banka. Osobný kontakt s predstaviteľmi spoločností je na to jedinečnou príležitosťou.

Samozrejme, že nebude chýbať ani bohatý sprievodný program. Odborný garant podujatia Lugera & Maklér vám poradí ako uspieť na trhu práce. Čakajú vás zaujímavé tréningy, prezentácie i diskusie. Pre tých, ktorí sa rozhodli nerozšíriť rady zamestnancov, ale majú záujem začať podnikať, je pripravená špeciálna časť sprievodného programu s názvom Rozbehni sa! Prvé kroky nie sú jednoduché, hlavne, ak neviete ako to v biznise chodí. Príďte na Národné Dni Kariéry a zúčastnite sa diskusných prednášok s mladými podnikateľmi. Aké boli ich začiatočné starosti? Kedy sa dostavili prvé väčšie úspechy? Vypočujte si viacero užitočných rád od úspešných mladých ľuďí, ktorí vedia čo znamená začať od nuly.

Poprední slovenskí zamestnávatelia, prezentácie, workshopy, tréningy, zaujímavý sprievodný program. Toto všetko predstavuje jedinečný veľtrh práce. Národné Dni Kariéry už 6. – 7. apríla v Košiciach! Všetky dôležité informácie o cestovaní za polovicu alebo agendu sprievodného programu nájdete na stránke www.ndk.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Stavebná fakulta STU a energeticky úsporné alternatívy

Stavebná fakulta organizuje okrúhle stoly zamerané na koncepty Obnovy a rozvoja Obchodnej ul. Bratislava a sídliska Malacky – Juh

Tlačové správy

Tipy od sprievodkyne: Ako si užiť dovolenku na nádhernej Ischii?

Hodinky odložte, čas tu nikomu nič nehovorí, hovorí sprievodkyňa.

Tlačové správy

Arca Brokerage House mala úspešný rok 2018

Obchodník s cennými papiermi Arca Brokerage House pokračoval v roku 2018 s výrazným rastom aktív pod svojou správou.

Tlačové správy

5 funkcií ČSOB SmartBankingu, ktoré vám ušetria čas

ČSOB svoje mobilné bankovníctvo zdokonaľuje už 9 rokov.