SME

Hlasujte a vyhrajte stoličku SpinaliS!

Jednou z cien v hlasovaní verejnosti o najlepší finančný produkt je stolička s pohyblivým sedadlom. Sedenie na nej vytvára podobný efekt ako sedenie na fitlopte, na rozdiel od fitlopty je však na nej možné sedieť dlhodobo.

Jednou z cien v hlasovaní verejnosti o najlepší finančný produkt je stolička s pohyblivým sedadlom. Sedenie na nej vytvára podobný efekt ako sedenie na fitlopte, na rozdiel od fitlopty je však na nej možné sedieť dlhodobo.

Pri komunikácii hlasovania verejnosti, ktoré prebieha na www.zlataminca.sme.sk, predstavujeme primárne hlavnú cenu - zájazd do Dominikánskej republiky pre dve osoby. Dnes chceme predstaviť ďalšiu cenu, ktorá nie je na Slovensku príliš známa a ktorej budúci majiteľ bude vylosovaný v januári 2011.

Zdravotná stolička SpinaliS Hacker je certifikovanou zdravotnou pomôckou v hodnote 677 eur. Jej hlavnou výhodou je sedadlo umiestnené na pružine, ktoré sa nakláňa do všetkých strán, čím umožňuje aktívny pohyb podobne ako na fitlopte. Užívateľ musí neustále udržiavať rovnováhu, čím účinne posilňuje chrbtové a brušné svaly. Na rozdiel od fitlopty má však stolička SpinaliS pevnú chrbtovú opierku a opierky rúk a kombinuje tak výhody fitlopty a pohodlnej kancelárskej stoličky, preto je určená na celodenné sedenie.

Nejde o stoličku, ktorá umožní pohodlne sa rozvaliť, naopak núti človeka sedieť vzpriamene. Na rozdiel od statického sedenia na klasických kancelárskych stoličkách však na stoličkách SpinaliS nedochádza k nerovnomernému preťažovaniu určitých úsekov chrbtice a tuhnutiu svalov.

Na stoličku SpinaliS si užívateľ zo začiatku musí privyknúť, prvé dni môže pocítiť svaly, ktoré pri sedení na klasickej kancelárskej stoličke nevyužíval, ale za pár dní sa telo na aktívny pohyb adaptuje.

Spolupracujeme s riaditeľom jednej slovenskej reklamnej agentúry, ktorý na stoličke SpinaliS sedáva už roky. Je to človek, ktorého živí grafický dizajn a za monitorom počítača strávi väčšinu svojho pracovného času. I on patrí k tisícom spokojných užívateľov a rovnako ju chceme ponúknuť aj vám, hlasujúcim v hlasovaní verejnosti. Prečo by raz nemohla dať Zlatá minca tip na niečo, čo síce nie je finančný produkt, ale napriek tomu je to zaujímavé a užitočné?

Viac o stoličke SpinaliS Hacker tu.

Jiří Ščobák Media Project Agency, organizátor Zlatej mince

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Uverejňujte tlačové správy na sme.sk

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

 Prestížne tituly MBA & LL.M. online štúdium na Slovacademy

Prečo čoraz viac Slovákov investuje do profesijného titulu MBA či LL.M.


INZERCIA 11 h
SKY PARK Tower

Prvotriedny štandard s bezkonkurenčnou lokalitou prinášajú stabilné zhodnotenie financií.


INZERCIA 11 h
Fíha Tralala či  Smejko s Tanculienkou zabavia všetkých drobcov aj ich rodičov

Užite si tu drevenú rozprávku a IMT Smile, drobcov čaká Smejko s Tanculienkou.


INZERCIA 11 h

Víťaz najväčšej Tipovačky v histórii Komunity Niké získal 30 000 eur v nikoch a vďaka tomu si splní sen s „domovom“ na kolesách.


18 h
SkryťZatvoriť reklamu