INZERCIA

Originálne tričká cez internet sú opäť in

Možnosť vyrobiť si tričko na každú príležitosť je späť. Obľúbená on-line služba sa vracia na internetový portál denníka Sme s novými výhodami.

 

Možnosť vyrobiť si tričko na každú príležitosť je späť. Obľúbená on-line služba sa vracia na internetový portál denníka Sme s novými výhodami.

Fanúšikov jedinečného dizajnu, recesie a humoru poteší webová stránka tricka.sme.sk. Vďaka tejto on-line službe si návštevníci môžu vyrobiť tričko alebo darček podľa vlastnej predstavy za výhodné ceny už od jedného kusu. „Čitateľov najčítanejšieho spravodajského portálu www.sme.sk považujeme za silné osobnosti s jasným pohľadom na svet. Touto cestou im chceme sprístupniť novú možnosť prezentácie svojich názorov i osobnosti," vysvetľuje Peter Hegyi, marketingový manažér spoločnosti Shirtinator, ktorá je zodpovedná za prevádzku tejto služby.

Jednoducho, rýchlo a priamo do rúk

Návštevníci si pomocou užívateľsky jednoduchého online dizajnéra navrhujú tričko alebo darčekový predmet s vlastným textom, obrázkovým motívom alebo fotografiou. Dizajn tričiek, mikín, šiltoviek, kľúčeniek, hrnčekov, plyšových hračiek a ďalších predmetov si užívateľ vytvára v pohodlí domova alebo kancelárie. Pracovať môže aj s vlastnou grafikou či logom. Online dizajnér tiež ponúka pre tento účel viac ako 2500 ilustračných motívov. V priebehu dvoch až troch dní bude tričko alebo predmet doručený v maximálnej kvalite priamo do rúk adresáta. „V oblasti obliekania i darčekov ponúkame časovo nenáročnú alternatívu pre všetkých zaneprázdnených. Ručne vyrobené darčeky potešia azda najviac, ich výroba pritom nemusí zabrať ani desať minút," dodáva P. Hegyi.

Pre firemných zákazníkov

Firemným zákazníkom ponúka služba tricka.sme.sk výrazné zľavy pri objednávke väčších objemov. Najviac vyzdvihovanou výhodou je expresná rýchlosť výroby reklamných predmetov a textilu. V prípade dohody aj na počkanie.

Kvalita je prvoradá

Na prvotriedny dámsky, pánsky i detský textil a darčekové predmety sa vďaka moderným technológiám aplikuje najvyššia dostupná kvalita potlače. Extrémnu trvácnosť potlače overilo viac ako 500 000 spokojných zákazníkov, pochádzajúcich aj z náročného nemeckého trhu. Výrobky odolávajú praniu pri vysokých teplotách i umývaniu v umývačke riadu.

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Stavebná fakulta STU má učebňu na 3D tlač a virtuálnu realitu

Spoločnosť Penta Real Estate odovzdala Stavebnej fakulte STUv Bratislave 3D tlačiarne a zariadenia virtuálnej reality

Tlačové správy

Brzdia vás technické výpadky vo výrobe?

Každé zastavenie výroby spôsobuje stratu. Ako predísť nečakaným výpadkom na výrobných linkách? Riešenie = prediktívna údržba.

Tlačové správy

Hovoriaci systém priblíži zrakovo znevýhodneným expozíciu múzea

Košice sú o krok bližšie k vízii smart city vďaka aplikácii Sám v múzeu.

Tlačové správy

Slovensko spieva koledy

Týždenníky MY pripravujú druhé pokračovanie predvianočnej kampane v desiatkach mestách a obciach na Slovensku.