SME
Utorok, 19. november, 2019 | Meniny má Alžbeta
INZERCIA

Spali ste už so zebrou? Určite odporúčame! Online hotelová rezervácia hotzebra.sk

Plánujete cestovať na miesto, ktoré ste ešte nenavštívili a neviete, kde sa ubytovať? Ak hľadáte hotel kdekoľvek na svete, zebra vás spoľahlivo prevedie spletitou džungľou hotelovej rezervácie. V kancelárii či doma na gauči s notebookom na kolenách a vyloženými nohami. Stačí kliknúť www.hotzebra.sk.

Plánujete cestovať na miesto, ktoré ste ešte nenavštívili a neviete, kde sa ubytovať? Ak hľadáte hotel kdekoľvek na svete, zebra vás spoľahlivo prevedie spletitou džungľou hotelovej rezervácie. V kancelárii či doma na gauči s notebookom na kolenách a vyloženými nohami. Stačí kliknúť www.hotzebra.sk.

Najlepšie vyhľadávanie podľa mapy

Poznáte miesto, kam chcete cestovať, ale nepoznáte adresu a nemáte ani žiaden orientačný bod? Nájdite si na interaktívnej mape hotzebra.sk dané miesto a v jeho tesnej blízkosti hotel.

"V porovnaní s konkurenciou minimalizujeme ťažkosti s vyhľadávaním ideálneho ubytovania. Zvládne to aj menej zdatný užívateľ internetu či cudzích jazykov. Predstavte si situáciu, že sa chystáte 14. novembra na koncert Simply Red do Prahy. Určite nechcete ubytovanie vzdialené hodinu a pol od miesta konania," vysvetľuje jedinečnosť vyhľadávania Miroslav Lopata, zakladateľ portálu hotzebra.sk a pokračuje: " A nemusíte sa ani trápiť pátraním v Googli. Zadajte do vyhľadávača hotzebra.sk miesto konania koncertu, v tomto prípade "Tesla Aréna". Na unikátnej interaktívnej mape sa zobrazia relevantné hotely zoradené podľa vzdialenosti od Tesla Arény s konkrétnou adresou, cenou, počtom hviezdičiek a fotografiou."

picturepicturepicture.png

Za rezerváciu neplatíte

Rezerváciu zvládne aj školák, keďže hotzebra.sk si hravo poradí aj so slovenčinou. Stačí zadať Disneyland, Lochnesské jazero alebo Šikmá veža v Pise a stránka zobrazí ponuky ubytovania v najbližšom okolí s garantovane najnižšou cenou bez akýchkoľvek rezervačných poplatkov.

„Chcete si overiť ako ďaleko je lyžiarsky svah od hotela v kaprunskom stredisku Kitzsteinhorn a ako naozaj vyzerá jeho okolie? Na veľkej mape okamžite vidíte jeho umiestnenie a reálne fotografie okolia od ľudí, ktorí už toto miesto navštívili," hovorí o možnostiach využitia hotzebra.sk Miroslav Lopata.

Ak plánujete predĺžený víkend na poslednú chvíľu, údaje o izbách sú na hotzebra.sk v reálnom čase. Nemusíte nikam volať a zisťovať, či sú skutočne voľné. Vysoké Tatry, Cookove ostrovy či hotel Bellagio v Las Vegas... Vyberte si z viac ako 105 tisíc hotelov v 106 krajinách. Stačí rezervovať a vycestovať. Nikdy to nebolo jednoduchšie!

5 dôvodov pre rezerváciu s hotzebra.sk

1. Najjednoduchšia hotelová rezervácia: na hotzebra.sk si vyhľadáte a rezervujete ideálny hotel niekoľkými klikmi. Či už vyhľadaním podľa mapy, adresy alebo názvu miesta.

2. Interaktívna mapa: pozriete si miesto pobytu a reálne fotografie jeho okolia.

3. Garancia najnižšej ceny: za rezerváciu neplatíte a hotely na hotzebra.sk majú prehľadné a prijateľné storno podmienky.

4. Všetko online: údaje o izbách sú online a nemusíte overovať, či sú naozaj voľné.

5. Viac ako 105 tisíc hotelov v 106 mestách.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Pozrite sa, ako fungujú asistenčné systémy Volkswagenu

Volkswagen Slovensko pokračuje v produkcii zaujímavých videí, ktoré odhaľujú technologickú výbavu modelov VW.

Tlačové správy

Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.

Výška fixného výnosu sa mení podľa výšky a dĺžky investície

Tlačové správy

Známe osobnosti prezradili, do ktorej krajiny sa nechcú vrátiť

Influenceri si v kampani O2 pripomenuli 30. výročie Nežnej revolúcie.