SME

Uverejňujte tlačové správy na sme.sk

Vodiči pozor! Len do štvrtka môžete zrušiť svoju starú zmluvu o PZP

Štvrtok 18. novembra 2010 je posledný deň, dokedy sa dá vypovedať súčasne platná zmluva o Povinnom zmluvnom poistení (PZP) ak je zmluva uzavretá ku koncu kalendárneho roka.

Štvrtok 18. novembra 2010 je posledný deň, dokedy sa dá vypovedať súčasne platná zmluva o Povinnom zmluvnom poistení (PZP) ak je zmluva uzavretá ku koncu kalendárneho roka. Je veľmi dôležité to urobiť. Inak sa dnes platné PZP preklopí do budúceho roka a klient stratí možnosť, vybrať si to najvýhodnejšie. Napríklad PZP, ktoré ponúka nová online poisťovňa Genertel.sk . Zodpovedný vodič, ktorý nespôsobuje dopravné nehody, tu môže získať PZP už od 5 € za mesiac*.

Základom je spravodlivý princíp, v ktorom najvýhodnejšie ceny dosahujú vodiči, ktorí v posledných rokoch nespôsobovali dopravné nehody. Tí, ktorí nejazdia zodpovedne sa pre takto nízke PZP naopak nedokážu kvalifikovať.

„Sme prví, kto pri PZP uplatňuje prísny princíp spravodlivosti. Našimi klientmi sú zodpovední vodiči, ktorí môžu platiť najnižšie ceny PZP. V závislosti od typu auta, veku a bydliska to môže byť aj pod 60 € ročne“, povedal marketingový riaditeľ Genertelu na Slovensku, Samuel Martiš.

Ďalšou výhodou Genertelu je jednoduchosť. Vodič nepotrebuje žiadne dokumenty a jednoduchý formulár vyplní za chvíľu. Telefonicky, alebo cez internet. Okamžite po dohode je jeho PZP plne funkčné. Obratom mu príde domov zmluva, pričom zaplatiť môže až do 30-tich dní.

Podľa Občianskeho zakonníka § 800 je možné poistnú zmluvu vypovedať 6 týždňov pred uplynutím poistného obdobia. Ide o hmotnoprávnu lehotu znamenajúcu, že výpoveď musí byť doručená do poisťovne najneskôr do 18.11.2010. Nestačí ju podať u doručovateľa v tento deň, ale skôr, napr. 15.11.2010 v pondelok tak, aby mohla byť doručovateľom doručená v stanovenej lehote.

Genertel je súčasťou medzinárodnej skupiny Generali Group. Generali Group je v súčasnej kontinentálnej Európe lídrom na trhu priameho poistenia. Genertel pôsobí na slovenskom trhu oddelene a nezávisle od poisťovne Generali Slovensko.

Viac informácií na Genertel.sk

*cena závisí od histórie škodovosti, údajov vozidla a poistencovi.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Komerčné články

  1. Roman Kukumberg ml.: Online hejty vedia bolieť viac ako bodyček
  2. Najlepšie zdroje železa: čo jesť pri jeho nedostatku
  3. Viete správne založiť oheň? Podľa kachliara to robíte zle
  4. NESTO ponúka nadštandardné bývanie na hranici mesta a prírody
  5. Nová možnosť investovania s garantovaným rastom až 6 %
  6. Kúsok Slovenska na tanieri: domáce potraviny sú stávka na istotu
  7. Majiteľka Boxito: Podnikanie zvláda vďaka multifunkčnému vozidlu
  8. Nová hala v Istropolise zaplní chýbajúce miesto na mape kultúry
  1. Viete správne založiť oheň? Podľa kachliara to robíte zle
  2. Najlepšie zdroje železa: čo jesť pri jeho nedostatku
  3. NESTO ponúka nadštandardné bývanie na hranici mesta a prírody
  4. Majiteľka Boxito: Podnikanie zvláda vďaka multifunkčnému vozidlu
  5. Nová možnosť investovania s garantovaným rastom až 6 %
  6. Ktoré signály tela predpovedajú mŕtvicu
  7. Kúsok Slovenska na tanieri: domáce potraviny sú stávka na istotu
  8. Jednoduché farebné premeny do bytu aj záhrady
  1. Nová hala v Istropolise zaplní chýbajúce miesto na mape kultúry 9 170
  2. Ako sa z firmy na výrobu krbov stal líder v robotike? 7 330
  3. Roman Kukumberg ml.: Online hejty vedia bolieť viac ako bodyček 5 354
  4. Pokoj, výhľady a dobrá kuchyňa? Vyberáme desať hotelov na Ischii 4 852
  5. Bankroty a miliardové dlhy. Úspešný Trump je ilúzia 3 107
  6. Bývajte v centre Košíc – 18 bytov v boutique residence Huštáky 2 832
  7. Koniec nálepkovaniu a predsudkom medzi kolegami u tohto predajcu 2 502
  8. PLANEO otvára v máji 9 predajní. Má to zmysel v dobe digitálu? 2 276
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Remeslo kachliara sa Ľubomírovi Gunišovi nezunovalo ani po 25 rokoch.


INZERCIA 7 h

Zistite, ktoré potraviny a doplnky najlepšie doplnia železo v tele.


INZERCIA 7 h

Majiteľ penthousu v Neste Patrik Nagy: Štvrť Nesto dnes považujem za nevybrúsený diamant, ktorý po dokončení získa na hodnote


INZERCIA 7 h

Májový magazín zdravia je už v predaji, noví predplatitelia od nás dostanú darček!


INZERCIA 12. máj
SkryťZatvoriť reklamu