SME
Sobota, 18. september, 2021 | Meniny má EugéniaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Povinné zmluvné poistenie s úrazovým poistením detí zadarmo

ČSOB Poisťovňa aj túto jeseň ako prvá na slovenskom poistnom trhu zverejnila sadzby povinného zmluvného poistenia (PZP) pre rok 2011.

ČSOB Poisťovňa aj túto jeseň ako prvá na slovenskom poistnom trhu zverejnila sadzby povinného zmluvného poistenia (PZP) pre rok 2011. Naďalej sa zameriava na ochranu rodiny a jej členov. Ku každému uzatvorenému PZP dostanú klienti bezplatne úrazové poistenie pre všetky deti do 15 rokov vezúce sa v aute. Novinkou sú rozšírené nonstop asistenčné služby. Navyše, ceny poistného sú veľmi atraktívne, a to najmä pri vozidlách do 80 kW.

ČSOB Poisťovňa ako rodinný poisťovateľ poskytuje k povinnému zmluvnému poisteniu bezplatné úrazové poistenie pre všetky deti do 15 rokov, nachádzajúce sa počas jazdy v poistenom vozidle (vozidlá do 3,5 tony). Pri dopravnej nehode je plnenie z tohto úrazového poistenia poskytované nad rámec plnenia z PZP.

Novinkou v PZP pre rok 2011 je rozšírenie balíka asistenčných služieb, ktoré sú klientom v prípade nečakaných poistných udalostí, či už doma alebo v zahraničí, k dispozícii 24 hodín denne, 365 dní v roku a bez akýchkoľvek poplatkov. Praktickosť asistenčných služieb ocenia vodiči napr. pri poruche alebo havárii vozidla a jeho následnej oprave či odtiahnutí, pri defekte pneumatiky, strate kľúčov od vozidla a výmeny zámkov, pri zámene paliva, ako aj pri poruche vozidla v zahraničí a poskytnutí pôžičky vo výške 500 € na jeho opravu.

ČSOB Poisťovňa určuje výšku poistného na základe výkonu a objemu motora, adresy a veku držiteľa vozidla. „Potvrdilo sa nám, že segmentačné kritériá sme v minulých rokoch nastavili správne, a preto môžeme naďalej ponúkať veľmi atraktívne ceny,“ dodáva Martin Fučík.

Bonus až vo výške 55 % môžu získať vodiči, ktorí nespôsobujú dopravné nehody. V prípade, že sa klienti rozhodnú zaplatiť poistné za celý rok naraz, dostanú zľavu vo výške 5 %. Pri uzatvorení PZP na obdobie 2 rokov poskytujeme klientom ďalšiu zľavu vo výške 5 % s tým, že táto zvýhodnená cena je garantovaná na celé dvojročné obdobie.

ČSOB Poisťovňa poskytuje svojim klientom a ich rodinám komplexnú starostlivosť a ochranu tým, že k uzatvorenému PZP ponúka zľavu až do výšky 25 % z ceny poistenia rodinných domov, bytov a domácností a tiež zľavu do výšky 25 % z ceny havarijného poistenia.

Pre rok 2011 ponúka ČSOB Poisťovňa limit poistného krytia 2 500 000 € (75 315 000 Sk) / 1 os. pri škodách na zdraví a 700 000 € (21 088 200 Sk) pri škodách na majetku a ušlom zisku.

Aj tento rok poskytuje ČSOB Poisťovňa viacero možností dojednania PZP. Klienti si ho môžu uzatvoriť online na nižšie uvedených webových stránkach, osobne na všetkých obchodných miestach ČSOB Poisťovne a ČSOB banky, telefonicky na Infolinke ČSOB Poisťovne 0850 111 303, ako aj prostredníctvom profesionálnych finančných poradcov ČSOB.

https://poistenie.csob.sk/pzp/  

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Moderná vila z betónu

Máme pre vás tip na stavebný materiál, s ktorým to ľahko dosiahnete.


10 h

V Bratislave mali okoloidúci možnosť ochutnať 4 druhy vegánskych bagiet, ktoré chutia ako klasické bagety so syrom a šunkou.


INZERCIA 10 h

Výsledky hlasovania verejnosti v ankete Shell Parádna jazda.


14 h
Skryť Zatvoriť reklamu