SME
Streda, 29. september, 2021 | Meniny má Michal, MichaelaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Pre krádež alebo totálnu škodu auta vás už nemusí rozbolieť hlava

Rozhodli ste sa pre kúpu auta a uvažujete o možnom financovaní? Vyberte si financovanie, ktoré vám zabezpečí, že vás pri jeho krádeži alebo totálnej škode nebude bolieť hlava, pretože sa vám vráti 100 % ceny auta.

Rozhodli ste sa pre kúpu auta a uvažujete o možnom financovaní? Vyberte si financovanie, ktoré vám zabezpečí, že vás pri jeho krádeži alebo totálnej škode nebude bolieť hlava, pretože sa vám vráti 100 % ceny auta.

Znie to neuveriteľne, ale aj na Slovensku takéto služby ponúka spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby (VWFS).

VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko je špecializovaná finančná spoločnosť koncernu Volkswagen, ktorá svojim zákazníkom poskytuje značkové lízingové a úverové produkty a nadštandardné služby súvisiace s financovaním auta a jeho poistením. VWFS pracuje v úzkej spolupráci s importérmi vozidiel materského koncernu VW (Škoda, Seat, Volkswagen a Audi), s partnerskými poisťovňami a s celou dílerskou sieťou.

Výhody značkového financovania

Výhodou značkového financovanie je, že je pripravené špeciálne pre jednotlivé značky automobilov. Tým, že sa spoločnosť VWFS špecializuje iba na automobily značiek Škoda, Audi, Seat a Volkswagen, dokáže svojim zákazníkom pri ich financovaní pripraviť tie najlepšie podmienky, s čím súvisia aj ponúkané produkty poistenia. V minulosti sa zdalo, že ak zákazník dostane aj havarijné poistenie, tak to bude určitá služba navyše. I napriek tomu, že si zákazník neplnil svoje záväzky, vozidlo ostalo poistené. Spoločnosť VWFS preto s tromi najväčšími poisťovňami na Slovensku pripravila pre svojich zákazníkov aj produkty značkového poistenia. Každá značka, či už je to Škoda, Audi, Seat alebo Volkswagen, tak má svoj špeciálny druh poistenia.

Dostanete naspäť 100 % ceny auta!

Áno, je to skutočne tak! Ide o naozaj výnimočné Poistenie finančnej straty, ktoré zákazníci spoločnosti VWFS získavajú automaticky pri uzatvorení lízingovej alebo úverovej zmluvy a je súčasťou splátok. Zákazník financujúci auto cez VWFS dostane v prípade krádeže alebo totálnej škody v dôsledku havárie naspäť 100 % nadobúdacej ceny auta. To znamená, že mu je vyplatená taká istá sumu, za akú auto kúpil! Prostredníctvom Poistenia finančnej straty si tak zaobstará úplne nové vozidlo. Toto poistenie pokrýva finančný rozdiel, ktorý nehradí poisťovňa z havarijného poistenia a hradí finančný rozdiel medzi všeobecnou a obstarávacou cenou vozidla, vrátane spoluúčasti.

Pomoc v núdzi 24 hodín denne, 365 dní v roku

Ďalšou výnimočnou službou, ktorá rozhodne stojí za zmienku, je aj služba VWFS asistent. Ide o telefonickú asistenčnú právnu služba, ktorá zákazníkom spoločnosti zabezpečuje nonstop právnu asistenciu v Európe a na Slovensku. To znamená telefonické poskytovanie právnych informácií, preklady a tlmočenie, rokovanie s úradmi a políciou, asistenčné služby pri strate alebo krádeži dokladov či pri vzatí do väzby po dopravnej nehode, administratívne a právne asistenčné služby, pomoc pri trestnom alebo správnom konaní po dopravnej nehode a asistenciu pri vysporiadaní náhrady škody. Aj v tomto prípade ide o službu, ktorú zákazníci VWFS získavajú automaticky a bezplatne.

Pri rozhodovaní sa o výbere a financovaní svojho budúceho automobilu by ste teda mali byť v dnešnej dobe náročný nielen na ponúkané produkty ale aj služby. Je dôležité, aby ste si vybrali spoločnosť so širokým portfóliom služieb a výhod pre svojich zákazníkov a takú, ktorá je voči svojim zákazníkom korektná a v plnej miere im vychádza v ústrety aj vtedy, keď sa na cestách objavia problémy. Viac informácií o výhodnom financovaní prostredníctvom VWFS a ponúkaných službách nájdete na www.vwfs.sk .

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Mestá prechádzajú prirodzenou evolúciou, počas ktorej sa prispôsobujú potrebám svojej doby a najmä svojich rezidentov.


INZERCIA 4 h

Získajte neobmedzený prístup ku všetkým službám.


INZERCIA 4 h

Reťazec ponúka zamestnancom atraktívne rozvojové programy a možnosti rastu.


INZERCIA 4 h
Skryť Zatvoriť reklamu