SME
Pondelok, 27. jún, 2022 | Meniny má Ladislav, Ladislava

Business Centrum Aquapolis - Trnava

TRNAVA, 22.7.2010 Business Centrum Aquapolis v Trnave je právoplatne skolaudované. Podľa prideleného súpisného čísla je adresa Piešťanská ul. 3 v Trnave. Prví nájomníci sa nasťahujú už začiatkom augusta. Kancelárske priestory, ako aj priestory ambulancií pre lekárov sú ešte stále k dispozícii pre nových záujemcov.

Business Centrum Aquapolis predstavuje v Trnave nový štandard v kancelárskych priestoroch, ktorý bol doteraz dostupný len vo veľkých business centrách v Bratislave, či Košiciach. Nájomníci tu nájdu všetko potrebné, čo moderné kancelárske priestory v súčasnosti poskytujú.

Budova je rozdelená na tri samostatné architektonicky prepojené bloky, označené ako A, B, C. Každá časť má rôzny počet podlaží (časť A sedem a časti B a C päť podlaží) a každá zároveň disponuje dvoma vlastnými výťahmi pre 8 osôb, čo nepochybne prispieva ku komfortu ako nájomníkov, tak aj návštevníkov.

V budove je k dispozícii 12 200 m2 kancelárskych priestorov a ďalších 1 800 m2 je určených na obchodné prevádzky a služby. Kancelárie budú plne prispôsobené požiadavkám nájomníkov. Či už vo veľkosti, delení priestorov, alebo vo vybavení. Klient od developera dostáva bonus na zariadenie a vybavenie kancelárií vo výške 250 € na m2.

Developer sa zároveň zdarma postará o kompletné presťahovanie všetkých budúcich nájomníkov. Pokiaľ sa pre sťahovanie do priestorov business centra Aquapolis rozhodnete, sťahovacia firma vám doručí na požiadanie dokonca farebne rozlíšené krabice s návodom ako sa čo najprehľadnejšie zbaliť, vy sa zbalíte a o ostatné sa už postará sťahovacia firma a developer.

Okrem kancelárskych častí ponúka business centrum Aquapolis aj samostatnú časť vyhradenú pre polikliniku a lekárske ambulancie. Dve podlažia v tejto časti má prenajaté medicínske centrum Reimanos, ostatné priestory sú pripravené pre súkromné ambulancie všeobecných a odborných lekárov. Ambulancie budú plne prispôsobené požiadavkám lekárov. Rovnako ako pri kancelárskych priestoroch aj lekári dostanú príspevok 250 € na m2 na dozariaďovanie priestoru a možnosť presťahovania zdarma. Výška nájmu na 1 m2 je 9, 90 €. Pri kontrakte na 5 a viac rokov získate dokonca polročné oslobodenie od platenia nájmu.

Priestory komplexu poskytnú prvotriedne služby od 24-hodinového servisu, ktorý zahŕňa profesionálnu strážnu službu, kontrolovaný prístup do budovy až po elektronicky kontrolovaný protipožiarny systém. V prízemných častiach budú situované reštaurácie, kaviareň ako aj obchodná galéria, kde je banka, pekáreň, kvetinárstvo, novinová služba.

Komfort pre nájomníkov, ale aj návštevníkov business centra Aquapolis poskytuje aj bezproblémové parkovanie. Pod celým komplexom sa nachádzajú dvojpodlažné garáže s parkovacími miestami pre 250 áut. Ďalších 26 parkovacích miest bude na parkovisku pred komplexom. V budove je pre motoristov zabezpečená prevádzka ručného umývania vozidiel, či výmena pneumatík.

Dňa 31.7. 2010 od 10.00 do 16.00 sa uskutoční deň otvorených dverí, kde sa o prenájme kancelárií, či ambulancií dozviete viac.

Viac informácií nájdete aj na www.aquapolis.sk

Alebo u poradcov pre kancelárske priestory:

Jana Žáková - 0911 340 059, zakova@aquapolis.sk

Miroslav Pavlík - 0911 840 059, pavlik@aquapolis.sk

A poradcu pre polikliniku:

Vojtech Stanislavský - 0918 444 379, stanislavsky@aquapolis.sk

Investorom a vlastníkom projektu je spoločnosť: PRODEAL, a.s. Továrenska 10, 811 09 Bratislava

Developerom je: Tatra Residence, s.r.o. Hodžovo námestie 3, 811 06 Bratislava

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Už tak dynamický trh s prenájmami sa vplyvom príchodu utečencov z Ukrajiny stal ešte aktívnejším.


8 h

O víťazovi sa rozhodne koncom leta.


10 h

Masážne kreslo je vhodné pre celú rodinu a umožní vám užívať si dokonalé uvoľnenie a relax kedykoľvek potrebujete.


INZERCIA 22 h
SkryťZatvoriť reklamu